Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

evitkamalicka
11. jún 2010

ahojky

prcekkk
14. jún 2010

dobré dopoledne

evitkamalicka
14. jún 2010

ahooooooj

prcekkk
14. jún 2010

ahoj mamino

evitkamalicka
14. jún 2010

servus, tak ako? u nas dnes konecne po tych horucavach chladnejsie, tak sa tesim

prcekkk
14. jún 2010

přesně,tady taky.takovéhle počasi mi absolutně vyhovuje....jinak u nás pohoda,kubik spí,tak mám havaj 😉 co u vás?

evitkamalicka
14. jún 2010

ja som akurat dala Adamkovi obed a pojde za chvilu spat

prcekkk
14. jún 2010

my budeme obědvat po spánku

evitkamalicka
14. jún 2010

my vzdy pred spanim, mame taky rezim ze chodi spinkat kazdy den rovnako, skor ho nedam kym sa nenaobeduje

prcekkk
14. jún 2010

když kuba tak dlohou nevydrží,jak padne 10,tak už zívá a je vyřízený

evitkamalicka
14. jún 2010

aj u nas sa doobedu zyva, ale ja ho skor spat nedam, aby potom pekne spal v noci

prcekkk
22. jún 2010

nazdárek 🙂

luli82
25. jún 2010

Teda, tady je mrtvo, holky, měli bysme to trošku napravit, co říkáte? My dnes máme 3 měsíce, toto letí.... 😅

evitkamalicka
29. jún 2010

haloooooooooo

foogy
29. jún 2010

Ahoj holky - tak jak těhulíte? Chceme fotečky bříšánků!!!!! Fotky! Fotky! Fotky!!! 😵

My se máme príma, Olivka je fakt zlatej - už 14 dní usíná kolem 21.hodiny a budí se až o pů 5 ráno na kojo a pak ještě 2 hoďky spinušká, takže já jsem krásně odpočinutá, je to paráda!
Přes den toho už samozřejmě moc nenaspí, tak si povídáme a zpíváme - je to moje zlatíčko 😵

evitkamalicka
29. jún 2010

@foogy ahojky, pozerala som fotky Oliverka, je krasny a tie ocka 😵

prcekkk
11. júl 2010

ahojky,tady je teda mrtfo 😖

evitkamalicka
11. júl 2010

ahoj, mrtvo veru

prcekkk
11. júl 2010

ahojky evi,jak je?už se ti to taky krátí,co? 😉

evitkamalicka
11. júl 2010

veru krati, snad do konca mesiaca to uz budem mat za sebou....v piatok by mi mali povedat termin cisarskeho

prcekkk
11. júl 2010

teda toto uteklo

evitkamalicka
11. júl 2010

ani mi nehovor, velmi rychlo....uz sa neviem dockat a pribrala som len 6kg tak sa tesim, ze to hned aj necham v porodnici a domov pridem mozno aj lahsia ako pred tehu

foogy
18. júl 2010

Ahoj holky!!

evitko - takže to nakonec bude císař? A proč? Se stejně divím, že už ti dovolili otěhotnět. Mně to na 3 roky zakázali 🙂

evitkamalicka
19. júl 2010

@foogy preto, lebo aj prvy bol cisar a este nie je odstup 2 roky....tu mozes otehotniet 9 mesiacov po cisarskom aj skor

evitkamalicka
20. júl 2010

ahoj kočky,
som doma z poradne z nemocky, náš drobec sa narodí 30.7. teda budúci piatok cisárskym

foogy
21. júl 2010

Evitko, jůůů, tak už víte, kdy budete mít Oliverka u sebe 😵
Evi - a jaký je to pocit, když víš přesně den, kdy se malej narodí? Jsi nervozní?
A Adámka bude doma hlídat manžel?

evitkamalicka
21. júl 2010

@foogy pre mna je to super pocit, velmi sa tesim a vobec nie som nervozna ani sa nebojim....vychadza to na piatok a manzel bude mat dovolenku kedze chce hned aj Olika vidiet....tak Adamko bude s nim, potom aj v sobotu a v nedelu pre neho pridu nasi a ide na tyzden na vychod na prazdniny, takze ja v utorok ked pridem tak budem do vikendu len s Olikom, no a dalsi tyzden ked sa Adamko vrati si manzel berie dovolenku

foogy
21. júl 2010

Evit - to tě obdivuju, já bych byla strašně nervozní! Já byla nervozní i z vyvolání a zvedal se mi tlak.
A nastupuješ asi den předem, viď? Nebo u nás to tak je. Takže ještě zbytečnej den a noc, fuj!
A jinak to máš naplánované super! Než se doma s Olíčkem seznámíte, tak bude Adámek u babičky. Jo a dostane Adámek něco od Oliverka? Vím, že je to časté, aby jako ten starší sourozenec toho mladšího přijal

evitkamalicka
22. júl 2010

@foogy u nas sa nenastupuje den dopredu, ale v ten den rano, takze v piatok rano nastupujem.....dostane nejake auticko

foogy
22. júl 2010

evitko - tak u vás je to teda lepší!!!! Pač se ještě hezky vyspíš doma s manžou. To ti teda můžeme tady v HB závidět!!!
Tady se i na vyvolávání i na CS nastupuje den předem.
evitko - takže příští týden se můžeme těšit na sms s mírami Olíčka, co? Jůůů

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre