Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

luccii
1. jan 2009

jj my 2 a oni taky 2
ja do 2, oni do 4 🙂

foogy
1. jan 2009

prcku - tak jsem na tebe zvědavá, kdy to vypukne!! hihi

foogy
1. jan 2009

tak to jsi Luci vydržela dlouho!!!! to tě obdivuju, já netěhu do 3 hihi

luccii
1. jan 2009

jj ja jsem taky na prka prcka zvedava 🙂 takze drzim uz ted palce 🙂
foogy, no kupodivu dlouho, sama jsem to necekala 😅 ale kdyz byla zabava, tak neslo brzo odejit 😉

nechynka
1. jan 2009

ahoj prcku,foogy,lucci 🙂

já silvestra prospala...teda před půlnocí jsem vstala a na hodinku byla vzhůru a dala jsem si skleničku šampáňa a to se mi vymstilo...dneska jsem poprvé blinkala ☹
holky mě je tak poslední dobou mizerně ☹ už jsem fakt na konci sil...zhubla jsem skoro 5kg a je mi pořád blivno... ☹ ....ale budu to muset vydržet...hlavně když za odměnu budu mít malinkatej zdravej uzlíček v náručí

jinak se mi poslední dobou zdává v noci o miminkách a o porodu 😝 ...ale zatím se mi pořád zdává o chlapečkách a modrých oblečcích 😀 tak jsem zvědavá 😀

tak se mějte moc moc pěkně -zítra se asi neukážu ..máme zabijačku..už druhou tento týden 😝
a ještě jsem zapoměla...o vánocích jsme to oznámili rodičům...a všude byli krásny pozitivní reakce i u tchýně 😉 😵

foogy
2. jan 2009

ahoj nechy a mimísku! 😵

nechynko - to je teda šílený, ale musíš vydržet! Manža tě teď musí rozmazlovat a spinkej co to dá, ať je mimísek v létě už s vámi! to bude krása!!!
nechy - ale kluků je už u nás v tématu hodně, lepší, kdyby to byla holka, hihi 😀 Si samozřejmě dělám srandu, hlavně, aby to bylo zdravý, to je nejdůležitější!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

a až tady budeš, tak mě klidně prozvoň, teď budu mít na net čas, tak popovídáme, jak jste si užili Vánoce a podrobně nám vylíčíš, jak to probíhalo u rodičů. Se těším! Papa

prcekkk
2. jan 2009

nazdárek,je tu někdo?

prcekkk
2. jan 2009

nechy,buď statečná,za to to určitě stojí 😉

evitkamalicka
2. jan 2009

ahoj kocky

tak ako?

prcekkk
2. jan 2009

ahojky evi 🙂 máme se fajn,Silvestr jsem přežila a vypadá to,že prckovi se ještě ven nechce 😉

a co vy a Silvestr?

foogy
2. jan 2009

ahoj prcku a evit

mám to spojení nějaký pomalý, to je divný!!!

prcku - a jak vy se Silvestrem? já se měla fakt báječně, nepřejedla jsem se, nepřepila - prostě super. Hafan to taky zvládl, takže spokojenost.
Akorát mě štve, že už jsem zase nechcípaná, to mě fakt nebaví!!!!

evitkamalicka
2. jan 2009

prcku my sme boli doma, ved kde by sme aj s takym babatkom mohli ist...Adamko cely ten rachot prespal, takze som rada...o take 2 tyzdne uz pomaly zacneme s kasickami, tak sa tesim 🙂

prcekkk
2. jan 2009

ahojky foogy,byli jsme u známých.vše v klídku...poseděli,popili a v půl3 šli domů 😅

evit,to je jasný,že se nedá nikam jít,hlavně,že je Adámek hodný.tak teď jí jen Sunar?

evitkamalicka
2. jan 2009

prcku ano teraz papame len Nutrilon

foogy
2. jan 2009

evit - no, jasně, Adámek je ještě maličký! a dali jste si s manžou šampíčko?
evit - už kašičky? tak brzo? jednou se o to svoje dítě ani nebudu umět postarat 😉

evitkamalicka
2. jan 2009

foogy deticky ktore su na UM mozu zacat s prikrmami uz medzi 3-4 mesiacom, ale plne kojene deticky az po 6. mesiaci

foogy
2. jan 2009

prcku - tys vydržela do půl 3??? tý jo, to tě obdivuju. Já netěhu do půl 3 taky, pak jsem milunce usnula na klíně 😉 Všechny těhu kámošky psaly, že vydržely strašně málo!

evit - a co euro? už jsi byla někde nakupovat? kolik vlastně teď budeš dostávat mateřské v E?

evitkamalicka
2. jan 2009

foogy sampano sme si nedali, lebo ho ani jeden nemame radi, dali sme si cervene vinko

prcekkk
2. jan 2009

teda,to to utíká 😕 Adámek už má 3 měsíce

evitkamalicka
2. jan 2009

no dnes sme boli prvy raz v obchode, ale este sa da do 16.1. platit v slovenskych korunach, ale vydaju uz len eura, tak sme platili este v slovenskych, lebo este nejake mame doma a vydali nam 2 Eura 😅 ...no a rodicak v eurach bude dost smiesny 180EUR 😲

prcekkk
2. jan 2009

foogy,no byla jsem statečná a mě to zas tolik nevadí,takové ponocování.ráno si kdyžtak přispim.zato teď chodim spát se slepicema a přes den odpočívám.musim ještě něco naspat 😀 za chvíli už to třeba nepůjde

evitkamalicka
2. jan 2009

prcku no ano, vcera sme mali 3 mesiace a manzel 29te narodeniny 😀

prcekkk
2. jan 2009

já bublinky miluju.povolila jsem si skleničku růžového vína a o půlnoci skleničku šampusu

foogy
2. jan 2009

holky, to my pili strašnou dobrůtku - šampíčko a jahodovou vodku - takovou hustou jako přesnídávku. Až prcku dokojíš, tak doporučuju 😉

jé, tak já jedině bílý, červený mi nechutná.

holky a kdy budete sundávat stromeček? já bych si ho tady nejradši nechala co nejdýl, hihi

prcekkk
2. jan 2009

evit,tak to byla pořádná oslavička,ne?cos koupila manželovi?

evitkamalicka
2. jan 2009

prcku este som mu nekupila nic, ale pojde si vybrat nejake rifle

prcekkk
2. jan 2009

foogy,hm zní to dobře.určitě vyzkoušíme 😉
my ho většinou sundáváme do tří králů a pak se sundá

prcekkk
2. jan 2009

evi,to je nejlepší,když si sám vybere,co potřebuje,co? 😉

prcekkk
2. jan 2009

holky,a chlapi máte v práci?nebo jsou doma?

evitkamalicka
2. jan 2009

prcku moj je doma od 17.12., ale v pondelok uz ide do prace

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre