Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

nechynka
28. apr 2009

kristl....máme to jako překvápko...nenechali jsme si to říct...i když dr. nabízel že mi to řekne 😉 je nám to fuk...já bych víc holčičku a manža chlapečka...ale ve finále je nám to jedno..hlavně aby mimís byl zdravej 😵 😵 😵

ahoj dlouhovlasá evitko 😵

prcekkk
28. apr 2009

ahojky Evi,jsi kóča 😉 krásný háro máš,závidim 😉

megn
28. apr 2009

nechynko 10 kilo? to není tak strašné 😉 chutná ti?

Kristl kdy bude svatba?

prcku nechodí, páč neumí sedět, tak aby si nedeformoval páteř, ale já látkuji, tudíž z části provozuji i BKM bezplenkovou komunikační metodu, to jest, že ho držím, dám mu signál aby udělal potřebu a rána jsou plné čínského nočníku

megn
28. apr 2009

koukám na Adamka, to je chlapisko.
Evi ty máš paruku? na té fotce je boží Adámek 😀

nechynka
28. apr 2009

prcku,to jsou malý darebáci,co? 😀
jééé manža je úžasnej,že si vezme dovču a postará se o vás 😵 😵 😵

megn
28. apr 2009

prcku ty sis ho tak naučila na těch rukách že? mno jo, to odvykání bude horší, ale musíš vydržet.. co takhle u něj sedět a hladit ho po hlavičce?

prcekkk
28. apr 2009

tak tu metodu neznám 😖

megn
28. apr 2009

nechynko já bych už kluka neměnila ani za nic 🙂

nechynka
28. apr 2009

megn,chutná a teďka od neděle ani nemluvím....sežrala bych všechno na co přijdu ☹ 😠

k.r.i.s.t.l.
28. apr 2009

megn svatbu jsme chtěli letos ale pak jsme to prehodili ze prist rok v srpnu,, nák se mi čoveče do toho nechce 😀

evitkamalicka
28. apr 2009

prcku dakujem

megn nemam parochnu, dala som si predlzit vlasy 😉

megn
28. apr 2009

prcku chřipku? aj jaj, tak hlavně a't Kubík nic nechytne 😔

prcekkk
28. apr 2009

nechy,jj,ale říkal,že by to asi moc dlouho nevydržel.byl nervozní,že u toho nic neudělal 😅

megn,nepomáhá.musí se vyřvat a basta

evitkamalicka
28. apr 2009

megn Adamko sa ma super, len sa teraz trapime z hornymi zubkami, nie a nie vyjst a teda je to horsie ako s tymi spodnymi, len place a je nervozny

megn
28. apr 2009

evi jo tááák.. a co to má Adamenky na té hlavičce?

evitkamalicka
28. apr 2009

megn no tie pramene ktore mam na hlave

prcekkk
28. apr 2009

megn,no jo taky mám strach,ale snad ne.Kuba už má za sebou pěknou rýmu,ještě těď kapeme do nosu

megn
28. apr 2009

evi a netahá tě za ty vlasy prcek? Mě teda jo o a nejní to nic příjemného 😝 😀

megn
28. apr 2009

kristl jak nechce? máš strach? 😀

nechynka
28. apr 2009

megn,to věřím....já zjišťuju,že taky už pro mě není kluk taková hrozná představa jak předtím 😔 prostě mě je to fakt jedno...já už se hlavně nemůžu dočkat toho až si ho/ji pochovám,poňuchám a dovezu domů....hrozně se toho bojím jestli to zvládnu (páč jak to tady popisujete tak se toho bojím čím dál víc 😅 ) ale těším se na ten uzlíček...pořád si představuju jak budu sedět v obýváku a koukat na ten uzlík v postýlce... 😵 😵 😵

evitkamalicka
28. apr 2009

megn taha ale len malokedy, to skor ja ho steklim s vlasmi a vtedy sa strasne rehoce

prcekkk
28. apr 2009

nechy,to je dobře,že chutná.ono to půjde dolů neboj,až se v noci nevyspíš 😉 ale třeba budeš mít takový mimi,který ti budeme závidět a bude krásně spinkat 😉

evitkamalicka
28. apr 2009

nechy ako sa mate? co malinke? kope poriadne?

k.r.i.s.t.l.
28. apr 2009

holky tak ja se loucim jdu na to zehleni a jeste vyluxovat a vytrit, a uvarit ve 3 pridjde Fanda z jobu tak at se muže nadlabnout,
papapa a zase zitra
Foogy jsem tě prozvaněla bobe , ale asi moc práce vid 🙂 tak kdyz tu budes odpo tak prozvon ty me ju papapapa

evitkamalicka
28. apr 2009

prcku ako pokracujete so spanim?

megn
28. apr 2009

evi aháá 🙂 a zoubky, mno božátko. Nás to čeká taky, tak jsem zvědavá co bude u nás

prcku to je těžko mno.. on je zvyklý na to hojdání, takže přeji pevné nervy

nechynko sežrala bys na vše co příjdeš? hmm, to znám 😀

k.r.i.s.t.l.
28. apr 2009

megn jj mám uplně bobky 😀

prcekkk
28. apr 2009

nechy,neboj bude to v poho 🙂 a máš maminu a nás,ne? 😵

evitkamalicka
28. apr 2009

megny my uz spodne dva mame a teraz idu horne obidva naraz

prcekkk
28. apr 2009

evit ☹ řve a řve v neděli 30min.a včera 45min.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre