Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

nechynka
25. mar 2010

ahojte
kousi,jak se máš? co Alík?

foogy,tak co kdy bude překvápko na světě? a tlak už nezlobí?

prcku,co manža už je zdravej?

evit, už víte co to bude?

luli,co ty? nemáš už pavlíka u sebe?

u nás nic nového-Ondra pořád pokašlává (nějak se toho kašle nemůžeme zbavit), a teďka jak je krásně tak jsme furt venku

evitkamalicka
25. mar 2010

ahojky,

nechy este nie, velky ultrazvuk mam presne o tyzden

kousinka
25. mar 2010

zdar berušky, tak zas načuhuju ...
alík se má výborně, zlobí jak bratrstvo černý ruky 😀 ale je to paráda ...
skoro vám ty druháčky závidim ☹ už mě chytaj ňuchací nálady, kor teď co okolo mě rodí jedna kamarádka za druhou 😅 ale zatím si musím nechat zajít chuť ...

jak je venku krásně tak už mám mnohem lepší náladu 😵 rozhodně nejsem zimní tvor 😀

snad jak je teď kůň novej a trochu příjemnější na ovládání - alespoň pro mě, tak se za váma stavim častějc 😉

evitkamalicka
25. mar 2010

kousi ahojky....a kedy planujete druhe?

foogy
25. mar 2010

Hoooolkýýýý, máme další miminko!!!!
Přišla smska od Luli82 - Všichni slyšte novinu, máme větší rodinu. Ve 13:45 byl ten čas, kdy kluk jak buk přišel mezi nás. Je to malý uzlíček - 54cm, 3800g a jmenuje se Pavlíček.

evitkamalicka
25. mar 2010

jeeeej gratulujeme 😵

nechynka
25. mar 2010

jééé gratuluju
a přeju Pavlíčkovi hodně zdravíčka 😵 😵 😵 😵 a ségra Eliška ať ho nezlobí 😵

sluninka
26. mar 2010

achojté

velikánská gratulka luli a dalšímu prďolovi Pavlíkovi..hlavně zdravíčko 😵

urbi
26. mar 2010

jupí! gratulalka Pavlíkovi k příchodu na svět, ať je zdravý a má se tady fajn 😵 😵 😵 😵

evitkamalicka
26. mar 2010

zeny to tu uz fakt nikto nechodi ? 😠

danka24
autor
26. mar 2010

blahozelaaaaaaaaaam lulii prajeme veela zdravicka 😵 😵 😵

vrana
26. mar 2010

Jé, gratulujeme luli k Pavlíkovi! Pěknej dlouhán 🙂 😵

foogy
27. mar 2010

Holky, včera večer jsme si psaly ještě s Luli a prej porod fofr. Ve 13. hodin jí dali kapačku, to prý byla na 3cm a nepostupovalo to a ve 13:45 byl malej na světě.

vrana
27. mar 2010

Tý jo foogy, tomu říkám fofr, super 🙂

A co ty, jak je?

kousinka
28. mar 2010

teda tak to gratulujem, k pořádnýmu chlapákovi 😉 😅 😵

helisek84
28. mar 2010

ahoj holky, nakukuju mezi vás po dlouhé době a přidávám se s gratulací, hlavně ať je Pavlík zdravoučký a celá rodinka šťastná 😉

foogy
28. mar 2010

Holky, tak mi včera večer začal tlak vyskakovat, ani na prášky nereagoval, tak jsme po 22.hodině jeli do nemocnice. Si mě tady samozřejmě nechali, dali mi kapačku, prášek a magnézko do prdýlky.
Ráno tady byl doktor (je tady jeden mladej, fakt pěknej, sympaťák, ženatej) a že počkáme v út na velkou vizitu na primáře a pak se uvidí, ale že si myslí, že mi porod příští týden vyvolají a nebo bude císař. Uvidí se dle tlaku.
Akorát holky ta noc - ubytovali mě po půl 12, pak mi brali ještě krev a pak mi zaváděli kanylu a dávali kapačku a pak mě každou hodinu chodila sestra budit na měření tlaku! Masakr! Jsem totálně hotová, do teď jsem tady spala. Opět ale s přestávkama, pač byla výměna povlečení (v noci mi peřinu zaflákali od krve z kapačky), léky, snídaně, doktor a do toho 3x tlak a monitor! A nejlepší je, že mi teď tlak hrozně klesl 130/70, sestřička z toho byla chudák celá nesvá, brala si na to i další tlakoměr, pač nevěřila.
A dělali mi UTZ a odhad váhy je 3200g!

danka24
autor
28. mar 2010

fogynka drzime palce nech vsetko dopadne v najlepsom poriadku a nech ste obe zdravucke 😉 😵

kousinka
28. mar 2010

teda fogy, ale tak na druhou stranu, aspoň jsi pod dohledem, za pár dní už budeš stejně mamina 😀 a pošupajdíte dom ....
hele a chodí vám tam taky uklízečky v šest ráno ? to jsem zuřila dycky já 😀 chtělo se mi spát jak sfiňa a ona tam okolo mě stěhovala nábytek 😀 a budila mi malýho 😠

foogy
28. mar 2010

holky, díky!!!!
Teď odpo mi tlak zase vyskočil, to jsem zvědavá, co zítra doktoři vymyslí.

kousi - mi ani nemluv! Tohle je šílený!!!! V 5 budí na tlak, v 6 chodí uklízečka, ale jenom na povlečení, o půl 7 léky, v 7 snídaně, v 8 uklízečka a o půl 9 doktor! Masakr, nemáš šanci se vyspat!

danka24
autor
29. mar 2010

fogynka to je priprava lebo ked pride babo tak nebudes vyspavat 😀 😀 😀

nechynka
29. mar 2010

foogy, mi měli taky 14dnů před porodem-váhový odhad 3200g (jsem si libovala,že je to ideální váha a narodil se mi 4,5kg macík 😀 🙄

luli82
30. mar 2010

Ahoj kočky, moc vám děkujeme za gratulace. Pavlík je zdraví a moc hodný a my jsme moc šťastní. Jak budu mít trošku času, vložím fotku... Dnes nás teprve pustili z nemocnice, Pavlíček měl žloutenku, chudáček, musel být i na kapačkách, ale rychle se uzdravil a my jsme rádi, že jsme doma. Tak se mějte a já se určitě ukážu...

danka24
autor
31. mar 2010

luli tak prajeme vam aby ste sa rychlo zosuladili a boli obaja zdravucky cmuk 😵 😵

prcekkk
31. mar 2010

ahojky,hlásím se po dlouhý době.byli jsme s kubikem marod,bral antibiotika a já lehla taky 😒 ale teď už je vše ok a všichni jsme zdraví

luli,moc moc gratuluju.pavlík je krásný,hlavně ať jste zdraví a dětičky ať tě nezlobí

foogy,už je to dlouhý,co?ale neboj,termín se blíží a brzy budeš mít prcka u sebe 😉 hlavně koukej hned napsat,jasný?

evitkamalicka
31. mar 2010

prcku ahojky

prcekkk
31. mar 2010

ahojky evi

koukala jsem,že nám změnily image koníka,tak to tu teď zkoumám 😉

evitkamalicka
31. mar 2010

ano zmenili, ale teraz je fajn, ze si mozes dat temu do oblubenych a nemusis ju furt hladat

prcekkk
31. mar 2010

to je pravda,ale mám nějak rozházený album,teda spíš tam nemám ty moje serepetičky,co jsem tam měla

evitkamalicka
31. mar 2010

ja mam album ok

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre