Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

lu82
27. feb 2009

Tak si tady čtu, že rozebíráte přebalování. Manža přebaluje i hovínka. Říká, že po mlíčku je to pohoda, horší asi až budou nějaké příkrmy. On vlastně dělá všechno kromě krmení, to opravdu nedokáže 😀 A i kupká, když jsem ve cvíču.

foogy
27. feb 2009

ahoj lu
tak co bylo dobrýho k obídku?

lu - máš skype?

evitkamalicka
2. mar 2009

halooooooooooooooooo 😲

prcekkk
2. mar 2009

haloooooooooo 😀 .

danka24
autor
2. mar 2009

co sa stalooooooo 😀 😀

nechynka
2. mar 2009

prase kozu potrkalooooooooooooooo 😀 😀 😀

foogy
2. mar 2009

ahoooj

nechy - tak co? co manža? jaké bylo vítání?

prcekkk
2. mar 2009

nazdárek 😉

nechy,tak co manža?už ho máš doma?

danka24
autor
2. mar 2009

faktttt to som nevedelaaaa 😀 😀

nechynka
2. mar 2009

ju už je manža doma 😵 😵 😵 a vítání bylo super 😵 😵 😵 skoro jako zamlada 😀
dovezl mi dva takovy krásny kompletky z anglie na mimouška.....tak vám to vyfotím dneska a hodím do alba 😵

foogy
2. mar 2009

nechy - no, tak to už se těším! A tak paráda, jo? Dneska jste už oba normálně v práci, jo?

a co víkend holky?

prcekkk
2. mar 2009

nechy,tak to je super 😉

víkend super - přežrávací,zabíjačkový 😀 co vy?

danka24
autor
2. mar 2009

prcek a dufam ze si nam nieco aj nechala .. 😉

nechynka
2. mar 2009

foogy,ju....dneska už zase vyděláváme penízky...v pátek jsem vás nestíhala ☹ jsem vařila,uklízela a tak 😝

a manža začal skládat stěnu do obýváku tak taky pak vyfotím až bude složená 🙂 😵 no a tento týden poměří ložnici-koupíme sádrokartony....a bude pracovat a pracovat...ať se můžeme co nejdřív přestěhovat do ložnice a chystat tam koutek pro kulihráška 😵

nechynka
2. mar 2009

jééé prcku...taky bych si dala ovárek...ale musím 14dní počkat 😀 😎

prcekkk
2. mar 2009

dani,to víš,že jo 😉

nechy,jen foť a foť,ať se můžeme kochat 😀

prcekkk
2. mar 2009

nechy,taky budete zabíjet?my měli jednu už před měsícem,ale protože jsem kojila,tak jsem si nic nedala,jsem si to musela teď užít 😀

nechynka
2. mar 2009

ju mi zabíjeli někdy v lednu...a teď ještě posledního čuníka...budeme zabíjet 14.1. tak se taky těším až se napráskám....a další zabíjačka až na podzim...ale to uteče...přes léto budou zase grilovačky

a za necelé 3týdny mám narozky-čtvtstoletí 😝 ...tak budeme udit kuřecí stehýnka a prasečí kolínka 😀 😀 😀

foogy
2. mar 2009

prcku - to sis dala do nosu, co?

nechy - my si to tady s holkama říkaly, že se určo chystáš na manžu. A co bylo k večeři na uvítanou?
A určo manža koukal na bříško, jak vyrostlo, ne?

všechno nafoť, už se těším!!! A postýlku už máte?

prcekkk
2. mar 2009

foogy,dala 😀

prcekkk
2. mar 2009

a jaký jste měly víkend vy?

nechynka
2. mar 2009

foogy,byli plněný kuřecí kapsy na žampionech zapečené v sýru...brambor a obloha....a musím se pochválit...fakt se mi to povedlo...mňam mňam 🙂
ju hnedka první věta byla,že už je to vidět to břicho 😀 a včera jsme byli u našich tak všichni (švagr,ségra a spol),že jde vidět,že se mi daří dobře,že mi roste pupek 😀 😀 😀 a vážila jsem se a zatím mám +1kg 😵 ale nedělám si iluze ono to pak bude naskakovat horem pádem

a pěkně mě štve,že pohyby furt nic ☹ no ještě má mimouš...týden čas...pak se na něho naštvu 🙄 😀

a postýlky máme 2...jsou sice starodávny ještě po mě...ale postačí...jenom musím koupit novy matrace 😉

foogy
2. mar 2009

prcku - ty hade, dala bych si hned taky!
já v sobotu na brigošce a v neděli super, spaníčko do 10 a pak snídaně, pak oběd u tchánovců (řízečky kuřecí a játrový), pak zmrzka a pak prochajda a pak akorát praní v pračce a odpočívání 😉 Takže neděle super odpočinková!!

nechy - jůůů, úplně se mi sbíhají sliny, pak můžeš napsat, jak jsi je dělala...
nechy - a ještě, aby to nebylo vidět, viď? Když už jsi skoro v 5.měsíci, hihi. A třeba nebudeš tolik přibírat, podívej se na prcka. A ta moje kámoška s dvojčaty přibrala 7 kg!

prcekkk
2. mar 2009

nechy,s tím,že necítíš pohyby,si nedělej hlavu.vzpomínáš na mě? 🙂

nechynka
2. mar 2009

prcku tak kkoukám,že Kubíkovi se v tom novém sedátku líbí,co? 😀 je fakt nádhernej 😵

prcekkk
2. mar 2009

taky chci recepis 🙂

nechynka
2. mar 2009

prcku vzpomínám 😉 já vím...ale už je chci cítit abych se mohla uklidňovat,že všechno je OK a nic mu nechybí 😉

prcekkk
2. mar 2009

jj líbí,zrovna v něm chrupe 🙂

prcekkk
2. mar 2009

určitě mu nic nechybí 🙂

nechynka
2. mar 2009

holky stejně je to mazec...ještě týden a mám půlku za sebou 😅

recepis následující:
naklepala jsem kuřecí prsiska...osolila,očesnekovala+koření jaky máte rádi....pak jsem dala dovnitř šunk.salám,angl.slaninu a inovecký salám a prso jsem přeložila a připíchla párátkem. Pak jsem si rozpustila tuk na pánvičce a pomalu jsem kapsu smažila...pořád jsem to otáčela ze strany na stranu-pak jsem to šupla do pekáčku a zasypala sýrem,dala jsem tam plátky asi dva másla a šupla do trouby.
No a na pánvičku jsem šupla žampiony-trošku orestovala-zalila masoxem-povařila a pak jsem to zahustila hladkou moukou!
pak jsem vytáhla kapsu, přidala brambory,oblohu a zalila to tou omáčkou 😀 zmateny ale fakt to bylo moc dobrý... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre