Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

evitkamalicka
26. mar 2009

tak som na nete nasla ze monitor dychu je do 15kg

prcku inac my kym sme nemali tu detsku vahu tak sme sa s nim vazili na nasej digitalnej

vrana
26. mar 2009

umyla jsem půl litrovku od pepsi, pořádně i z venku, nasypala do ní červenou čočku, nevařenou, promáčkla lahev, aby se dala držet a zašroubovala, má to úspěch 😉 Hračky by se mi prodražily pořád nový 😀

prcekkk
26. mar 2009

jenže mi digi nemáme,víš?máme tu klasickou 😝

prcekkk
26. mar 2009

vrani,to jsi šikula,hlavně,že to Káju baví 😉

vrana
26. mar 2009

ale to přeci neva ne, aspoň orientačně, nepotřebuješ to na gramy

evitkamalicka
26. mar 2009

no nic, idem si dat kaficko a kuknut co davaju v telke, zatim pa

vrana
26. mar 2009

evit pa 😉

prcekkk
26. mar 2009

evit,měj se

já taky pádim.Kubula se vzbul,tak jdeme papkat 😉

zase se tu ukážu,mějte se

vrana
26. mar 2009

pa

evitkamalicka
27. mar 2009

Dobre ranko

lu82
27. mar 2009

ahojky, je tu někdo?

prcekkk
27. mar 2009

nazdárek 🙂

nechynka
27. mar 2009

kuk babuchy 😵

prcekkk
27. mar 2009

ahojky,tak jak jste dopadli u dr.?

nechynka
27. mar 2009

prcku,ju dobrý...byla jsem na utz...dr. chtěl vyšetřit srdíčko ještě od jedné dr.
ale byla to (ta dr.) taková 😝 vůbec mi prcka neukázala,20minut tam rejdila a nepromluvila ani slovo ani srdíčko nahlas nepustila...pak mi akorát řekla,že všechno co má teďka mít tak má, ukázala mi průtok krve pupečníkem a řekla,že mimís leží příčně-hlavičku má vlevo nahoře a nožky vpravo dole, a ručky měl/a v pěst 😅 chtěla jsem se zeptat jestli vidí pohlaví ale pak jsem si řekla,že je to fuk 😀

kdy se ti Kubík otočil hlavičkou dolů,nevíš?

nechynka
27. mar 2009

ju a tep srdíčka měl/a 151tepů za minutu....jsem se dočetla ve zprávě 😉

nechynka
27. mar 2009

prcku co dneska vaříš?
my se včera s manžou chytli...jsem přijela dřív..uvařila a sotva jsem to nachystala na stůl tak pán si zmizl (musel jít kupovat traktor s otcem),že se nají až se vrátí....vrátil se za 45minut s tím,že se stačil akorát přeslíct a šel pomoct bráchovi s čímsi a vrátil se až v 7hod večer...a snědl studený oběd...tak jsem se naštvala a řekla jsem mu ať si ten oběd pořádně vychutná protože to bylo moje poslední vařený jídlo a od teď už nevařím když to jí studený 😅 😝 🙄 😀

prcekkk
27. mar 2009

nechy,tak to je dobře,jsem moc ráda 😉
hele,tak to vůbec netušim 😕 ale v poradně by ti to tvůj dr.mohl říct,ne?

super,to je rychlovka,co?oni mimina mívají rychlejší tep než my....vkládám do alba fotečky Kubíka 😉

nechynka
27. mar 2009

já jdu na poradnu v úterý tak se ho zeptám 😉
tak vkládej ať se můžu pokochat...taky chci takovy krásny miminko 😵 😵 😵

prcekkk
27. mar 2009

to by přeci nešlo,každý je originál 😀 se neboj,taky budete mít krásnýho prcka

evitkamalicka
27. mar 2009

ahojda

ja dnes varim halusky s bryndzou, manzelik ma pol dna volno takze dojde z prace okolo 13:00 tak sa vytesujem, Adamko sa akurat napapal a ulozila som ho spinkat

nechynka
27. mar 2009

já vím 😉 😵 už se těším až to svoje mimušku oňuchám a pomazlím se s ním naživo 😵 😵 😵
ahoj evit, tak si manžílka užijte...když ho budete mít tak brzo doma!a dobrej oběd jsi mu nachystala 😉

holky já mám pocit,že mimouš se mi nevleze do břicha...mě všechno tak strašně tlačí a bolí ani jíst mi dneska nechutná...a to jsem teprve 22tt...co budu dělat za 10týdnů 🙄 😔

evitkamalicka
27. mar 2009

nechy a kolko si zatial pribrala?

prcekkk
27. mar 2009

ahojky evi,obídek závidim.bryndzové halušky miluju,Kubík taky právě usnul 😉

nechy,neboj,vleze se ti.já si zase říkala,že bude prcek malý a když byl Kuba na světě,tak jsme se divili,kam se mohl vlést 😅

prcekkk
27. mar 2009

foto je tam 😉

nechynka
27. mar 2009

evit,no podle minulé poradny jsem od začátku těhu přibrala 3kg....a teď si myslím,že to budou další 3kg (tak celkem tak 6kg 😔 ) úplně se děsím toho jak mi dr. vynadá...už minule měl kecy,že 3kg je moc 😔 ale mě se zdá že moc nejím...akorát jím hodně sladkostí,no 😔

prcku taky jsem zvědavá jak bude velikej/veliká...ale tuším,že my budeme mít dlouhána/dlouhánku po manžovi 😅

prcekkk
27. mar 2009

6kg?to je přeci super,ne?co je to za blba,když ti vynadal? 😕

nechynka
27. mar 2009

prcku albíčko je nádhera...jsem si početla 😵 a Kubík má nádhernou mikču 😵

no on mi nevynadal...ale měl blbý kecy...že za cely těhu bych měla přibrat tak 10-11kg...a že mě teprve čeká ta horší půlka...tak že se mám v jídle krotit no 😒 a taky já ty 3kg přibrala během 3týdnů...do 17tt jsem nepřibrala nic,víš? ☹ a teďka jsem se jenom tak orientačně zvážila u našich a už mám stresy co mi řekne teďka 🙄 dokonce mi v průkajdě zakroužkoval tu váhu a napsal k ní vykřičník 😅 😀

prcekkk
27. mar 2009

díky za pochvalu,jsem se včera činila 😉
mikča je krásný,dostal ji od moji spolužačky,taky čeká prcka na červen,ale už mu je tak akorád,takže jsem ho musela rychle zdokumentovat,abych měla památku

blbec....norma je 10-15kg a já v tý druhý půlce přibírala normálně a ke konci vůbec,tak se neděs 🙂 hlavní je prcek,ne?třeba ti to půjde rychle dolů

evitkamalicka
27. mar 2009

nechy 6kg vobec nie je vela

prcku Kubicek je rozkosny 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre