Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

megn
19. máj 2009

Wrtulko je to od vás sice trošku z ruky, ale pokud tam v Brně jsou kapacita, je tam fajn přístup, vstřícnost, sympatie a cítíš se tam dobře tak jste dobře udělali..
s tím dárcem... vůbec to neřešte až v tom případě kdy to nepůjde no. Tys úplně zdravá že? Doufám a budu moc držet palečky, aby ho nebylo ani zapotřebí! Dva cykly co máte a zkusíte musí přinést štěstí.. necháš si zavést 2 embrijka, když se podaří vypěstovat silná a zdravá? nebo to jedno je stanoveno? Asi si moc nemůžete vybírat? Musí kolem toho být hodně starostí a nerviček. Je dobře že jsi v "pohodě" jsi statečná a moc vám to přeji!

megn
19. máj 2009

Helenko takže nic nového hmm ☹ ono lidi se prostě nemění. Kvůli ní jsi vlastně chtěla odejít viď? jsou nějaké fotečky zařizování bytečku, třeba střecha? 🙂

wrtulka
19. máj 2009

megn jsi hodná že na mě/nás myslíš..
já se ti vždycky dívám do albíčka jak si užívaš klučíka moc ti to přeju 😵 a závidím..
jeslti budou dvě zdravý embrijka tak si rozhodně nechám zavést dvě...
nebo jinak.. Ve většině center se dávají dvě docela běžně ale tady v Brně je pěstujou co nejdýl to jde a pak radši dávají jedno.. ale to je mi fuk přece kdyby byly dvě tak to druhý nedám do mrazáku!! pěkně do bříška s ním a ať si embriolog klidně doporučuje jak chce😉 Na 😀
Sice bych asi musela část těhu proležet přece jen mám skoliozu zad a nebylo by to ke konci úplně ok..ale i tak..

z gynekologického hlediska na mě žádnej doktor do dneška nic nenašel, teda jako samozřejmně nemám za sebou laparoskopii na tu bych možná šla po první IVF nebo po druhým jen pro jistotu...

a vybírat si moc nemůžeme nejvíc se bojím toho že nám řeknou že nám všichni bojovníčci umřeli dřív než se nějakej zavede.. i to se stává.. nebo že jsou všichni nemocný a není co mi tam dát ☹

dárce uvidíme jak říkám k tomu je ještě cesta dlouhá.. trnitá bojím se i přes mrtvoly..

megn
19. máj 2009

wrtulko děkuji. Ano užívám si kulíška, je to mateřství moc krásné. Ona ta žena, teda v mém případě ještě více zněžní 🙂 Honzík je pohodář, smíšek, objevuje a snaží se. Je to moc krásné a věřím, že i ty se dočkáš 😉

Ta laparoskopie se dělá proč a nač? Tam se dá vyzjistit ještě něco jiného?? jasné že bys nedala druhé embrijko do mrazáku, vůbec nevím jak to funguje, ty máš v této problematice vše nastudované. Je super žes našla místo co tobě a tvému muži vyhovuje..

a jak v té staronové práci? 🙂

wrtulka
19. máj 2009

megn doufám že se dočkám..někdy si říkám že je to krásný jakej má synátor vztah k mamince viď? já jen že máte klučíka.. přála by sis druhou holčičku?

no s těma emgrijkama - bojovníčkama je to tak že ze dvou můžou být dovjčátka a je tam větší riziko všeho že jo.. proto se tomu snaží CARy vyhnout ale zase když dáš bojovníčka zmrazit tak se na 50% už neprobere k životu při rozmrazení.. prostě nejlepší je těhotnět z čertvých..

laparoskopie mě ji zatím nikdo nenavrhoval ani nic, ale zjišťuje se průchodnost vejcovodů víš jeslti nemáš srůsty, endometriozu nebo něco.. protože to by se na utrazvuku ani jinak nepoznalo a mohlo by to dělat neplechu při IVF - jako že by se kvůli tomu neuchytily bojovníčci a to by byla škoda

v Brně se mi moc líbí jen škoda že to není blíž ale zase mám důvod se vidět s Helčou 😉 😵
Doktor je mladej a fakt moc fajn připadá mi i že jsme jeden z jeho neříkám prvních případů ...ale řekněme z těch složitějších.. protože on ještě do nedávna dělal jen norální gynekologii sice v Heliosu ale i tak.. až te´d začal dělat i neplodnost potažmo umělá oplodnění.. měla jsem na výběr mezi ním a ještě jeho šéfem ale u toho byly dlouhé objednací doby a říkala jsem si že stejně vímco chci a když jsem si sedli názory a tak tak jsem spokojená a i manžovi se doktor fakt líbil! Vlastně jedinej doktor kterýho nerozdejchal byl první doktor v Hradci ten byl hustej!

no a v práci je většinou super občas se trochu zatáhne ale celkově mnohem líp než v té minulé! Víš vědí že chceme mímo a kdykoliv kvůli tomu dostanu volno, dovču a tak.. počítají s tím že budu po transferu 2 týdny doma.. a tak.. jo a mám tu víc peněz 😵

megn
19. máj 2009

wrtulko to je moc dobře, že jsou v práci takhle vstřícní. Však jsi do toho taky šla a šéf to věděl že chcete mimi apod. 🙂
jak jsi na tom s hospodařením? Vzpomínáš jak jsi nás bavila s tou buchtou cos neměla péct a pekla? Už si nevzpomenu co to bylo přesně.. tuším nějaký recepis od foogy 😀

aha takže takhle je to s tou laparoskopií, zajímavé

Holčičku bych si přála to víš že jo, ale kdyby to byl kluk tak bych ho milovala stejně. Druhé mimi máme v plánu a to brzy po Honzíčkovi 🙂

megn
19. máj 2009

wrtulko proč byl ten doktor hustej?

wrtulka
19. máj 2009

megn ten doktor při první návštěvě Centra kdy jsme neměli vůbec žádný vyšetření jen jediný - manžův spermiogram tak na nás hned jak slyšel výsledky vybalil že to to jedině umělko a ještě to jak se napíchne vajíčko - ICSI - když jsme chtěli hledat příčinu, zkusit vitamíny nebo něco tak prý všechno je na nic na nic se nepříjde a během 5minut s námi byl hotovej ...manža to tenkrát rozdýchával docela dlouho

pokud jde o hospodaření tak jsem k vánocům dostala domácí pekárnu a to je pro mě úplně novej svět 😀 peču a peču.. neuměla jsem kynutý těsto a teď už je to pohoda.. jako jo stane se mi že udělám věco fakt hnusnýho ale většinou už to jde 😵

teda takže do roka a do dne budeš zase těhule? 😵

megn
19. máj 2009

wrtulko no možná do roka a do dne, kdo ví, ale u jednoho rozhodně nezůstaneme.. bylo by to takové smutné, dvě děti jsou fajn. Porod sice bolí, ale ten zážitek a ta euforie za to určitě stojí.

hmm přístup pána doktora nic moc teda, opravdu s vámi byl brzo hotový 😖 aniž by vám dal nějakou šanci něčeho, jako vyšetření aták? 😕

dostalas pekárnu? to byl Ježíšek moc hodný, ono to kynuté těsto se udělá samo, což je super že? 😅 a co tak pečeš?

danka24
autor
24. máj 2009

halooo kde ste vsetky tu nikto nechodi kazdy je vonku na slniecku cooo 😀 😀 😀
my sa mame dobre rastieme ale nepriberame zatial 😀 pekny dnik

danka24
autor
25. máj 2009

dobry den mlade damy kde ste vsetkyyyyy 😀 😀

megn
25. máj 2009

ahooj danuško, kočičko! Ty láho ten 16 tt v pase je úžasný! 😵 😵 😵

megn
25. máj 2009

Dani mám z tebe radost! Kde máš nějakou tu fotečku??? 😕 😠
já kci vidět pupík!!!!!

danka24
autor
25. máj 2009

meganka moja pupik nemam v albume nemam ho ako dat do pc takze vydrzkat musiiiss.. mame sa supeer len mm sem tam zlosti ale dnes je vynimocne dobry 😀 a boli sme si dnes objednat nabytok huraaaaaaaa 😵 😵 😵
meganka a vy sa s janikom ako mavate?posluchaju ta? 😵

foogy
26. máj 2009

já chci taky vidět pupík danky a nechynky!!!!!!!!

dani - a co nevolnosti, jsou? A už máte vybraný kočárek?

evitkamalicka
26. máj 2009

ahooooooooooj 🙂

megn
27. máj 2009

Danuško takové výmluvy, ty já teda neberu! pepek pupek pupek! 🙂 Jaký nábytek? Do pokojíčku? 🙂

danka24
autor
27. máj 2009

meganka nie do obyvacky nabytocek 😀
kociar este nevybraty a nevolnosti niesu 😀 a ani neboli .. ale fakt nemam kabel od fotaka... smola dzifcata ..

lu82
28. máj 2009

Ahoj kočky, už jsem tu dlouho nebyla. Máme se fajn, jen ještě nesedíme, nelozíme, neplazíme. Dnes začínáma cvičit vojtovku, tak držte palce, ať to v pohodě zvládneme.

megn
28. máj 2009

Danuško špatně hledáš ten kabel, mám ti ho pomoct přijet najít? 😀
pcháá takové výmluvy já neberu! 😝 😅
DAnuško necháte si říct co čekáte? Jestli chlapečka, či holčičku a jak to máte se jmény? Platí ještě Šimůnek?
😵

megn
28. máj 2009

lu Ahoj mamčo! Začínáte s Vojtovkou? Na základě toho, že Eliška není tolik pohyblivá, jakože neleze, nesedí, neplazí se? Vám doporučili už asi lékaři však? To přeji hodně štěstí a dostatek trpělivostí 😉

evitkamalicka
28. máj 2009

ahoj kocky 🙂

lu neboj to bude v pohode, kazde miminko je ine, niektore zvlada veci skor ine neskor

megn
28. máj 2009

evi právě.. ale ono to je těžké víš jak.. asi by nám to taky nedalo.. Takže držíme lu palečky co to jde 😉

megn
28. máj 2009

kdo mi to volal? hmmm? 😀

danka24
autor
28. máj 2009

achooojteee
lu neboj zvladnete to urcite 😉
meganka ano prid nam ho pomoct najst budeme len rady 😀
a jasne ze chceme vediet a plati Šimonko 😵

megn
28. máj 2009

Danuško a holčička? Takže je ti fajn ju? Co v práci, pořád pracuješ a daří se?

danka24
autor
28. máj 2009

meganka no nevieme sa dohodnut na dievcenskom mene uvidime.. a pracujem od rana do vecera a o tt idem na utz a mozno bude vidno co sa skryva v brusku

megn
28. máj 2009

danuško jaké jména máte v merku? Majdalénku? 😀 😀 to je škoda s tím kablem fakt že jo! Ráda bych viděla pupendo i tebe ☹
co tak čtu, tak jsi úplně pohodová těhulka, žádné neduhy tě netíží.
Na kočárky už koukáš?

danka24
autor
28. máj 2009

no no Majdalenku uvidime 😀 😀 😀 no ked mi svagrina nezabudne doniest kabel tak dnes skusim dat do albumu z 15tt fotku 😉
a na kocarky este nepozeram .. vecer sa mi neche chodit na net som unavena z celeho dna a venujem sa mm 😉

danka24
autor
28. máj 2009

meganka no musim ist do prace prestavka konciii tak sa maj krasne a pozdrav janika dufam ze poslucha 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre