Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

lu82
15. jan 2009

prcekkk: V těhu se může sem tam paralen, ale v období kojení už se nedoporučuje, takže mně řekli v lékárně Panadol a tam je zase napsané jenom 1 den bez porady s lékařem, takže nevím, asi nic.

prcekkk
15. jan 2009

Lu,tak to je hezký 😵 jůůů já se těšim...už abych měla odrozeno ☹

prcekkk
15. jan 2009

nechy a?jaká byla reakce...chci podrobnosti 😉

lu,takže asi jen čajíčkovat,co?

prcekkk
15. jan 2009

Lu,takže max.do týdne

lu82
15. jan 2009

Jo a brácha jezdí Motokros. V sobotu byl první a kdyby se zúčastnil nedělního závodu, tak by vyhrál. V novinách psali, že se z dosud nezjištných důvodů nezůčastnil 😀 😀 😀 Ale my ten důvod známe, bylo mu po sobotě pěkně blbě 😀

nechynka
15. jan 2009

holky vy jste rychlíci už na druhé stránce 😀 ....já mám teda střevní chřipku jak víno 😔 hlavně ráno...mám hrozny křeče v břichu-tak se vždycky bojím,že mimís se má špatně a pak jdu na WC a je to pohoda 😅

prcekkk
15. jan 2009

Lu 😀 😀 😀 😀

Nechy a co ta šéfová?

lu82
15. jan 2009

prcekkk: Pokud budete ty i prcík v pořádku, tak určitě. Někde dokonce pouští 4. den. Chodí zvlášť vizita na tebe a zvlášť na mimíska.

Nechy: Aspoň k něčemu mi byly státnice z psaní na stroji. 🙂 Neboj mimísek se má dobře 🙂

lu82
15. jan 2009

nechy: No, už jsi to řekla v práci?

nechynka
15. jan 2009

prcku,no sedla si a že to bude muset strávit-dát si kafčo 😀 a že mi gratuluje-že věk na to mám a po těch problémech(jak jsem v létě potratila tak jsem jim řekla,že mám gyn.potíže,že ms krev mi neodcházela tak jak by měla a proto,že musím na výškrab dělohy...jsem lhářka,co 😔 ) že je to dobře že se to tak povedlo a že ji mrzí,že se mnou byla bezproblémová komunikace a bude mi držet místo 😵 😵 😵

prcekkk
15. jan 2009

Lu 😉 jasně,doufám,že bude vše ok a nebudou nás tam moc dlouho držet

lu82
15. jan 2009

prcek: Jo, jo, čajíček je super a nebo se poradit s lékařem.

nechynka
15. jan 2009

lu,právě před chviličkou 😵

lu82
15. jan 2009

prcek: určitě bude vše v pořádku. Už se těším, jak tu vaši kukačku uvidím 🙂

prcekkk
15. jan 2009

nechy,tak to je super,že to takhle vzala 😉 a ty ses tak bála,co?to si opravdu zaslouží požááádný větrník 😀

lu82
15. jan 2009

nechy: To je super šéfová. Něco podobného mně řekl i šéf - já to oznamovala hned v 7.týdnu, protože měl se mnou velké plány.

prcekkk
15. jan 2009

Lu,já taky,jen kdyby to šlo bez toho porodu 😀

foogy
15. jan 2009

holky, to jsou hadi ty chlapi, bych taky chtěla pít :o) Škoda, že jedno dítě nerodí ženská a druhý chlap 😀 Bysme to mohly zavést, co říkáte??

prcekkk
15. jan 2009

foogy 😀

prcekkk
15. jan 2009

foogy,si to můžeš vynahradit až nebudeš kojit,ne? 😉

lu82
15. jan 2009

foogy: Jojo, to bych taky brala, zapíjet vlastní mimi, toho se nikdy nedočkáme, bohužel 😖

prcekkk: Žádný strachy. Já po porodu řekla, že už nikdy a teď když to beru zpátky, tak na porod pořád vzpomínám, a můžu říct, že v dobrém a do druhého bych určitě šla, ale zatím je ještě brzy. Takže klídek, uvidíš, že ti to jaksi ani nedojde, že už je to tady a ty rodíš a za chvíli uvidíš mimíska, přenádherný pocit, hlavně to jak se manžílek objevil s tím uzlíčkem zabaleným ve dveřích a mě zrovna šili, to už mi bylo všechno jedno a nemohla jsem se na malinkou a na manžílka vynadívat, jak jim to sluší a byla jsem na sebe strašně pyšná, že jsem to zvládla - neopakovatelný zážitek 😀

prcekkk
15. jan 2009

Lu,jsi statečná 😉 doufám,že to takhle taky zvládnu

lu82
15. jan 2009

prcekkk: No jasně že zvládneš. Manžel když jel za mnou, tak říkal rodině, to je v pohodě, já už jsem vlastně jeden porod zažil (myslel tím ledvinovou koliku - někde jsem vyčetla, že bolesti přo kolice se dají přirovnat k porodním bolestem, tak teď tím pořád žije), nemůže mě nic překvapit a když po porodu s něma mluvit, tak říkal, musím uznat, že to mají ženské fakt složité a to říkal i všem známým.

lu82
15. jan 2009

prcekkk: A půjdu manžílek k porodu?

prcekkk
15. jan 2009

jo půjde.nenutila jsem ho,ale jsem moc ráda,že se tak rozhodl 😉

lu82
15. jan 2009

No manžílek první nechtěl, ale pak taky že jo, vlastně jsem si to přála 🙂 A je rád, že tam byl.

prcekkk
15. jan 2009

Lu a když teď kojíš,upravovala sis nějak jídelníček?a co piješ?neměly by se bublinky,že jo? 😨

foogy
15. jan 2009

nechy - tak to je bomba!!!!! holky píšou tak rychle, že jsem si ani nevšimla, žes psala

nechy - dyk my si slíbily na pondělí větrníkovou akci a úplně jsme na ní zapomněly.... Takže kdy to uskutečníme??????

lu - já si právě kvůli tomuhle myslím, že je dobře, aby tam s tebou partner byl, že si tě pak víc váží a ví, o co jde.
Jinak jsi tady ty pocity tak krásně popsala, že se na porod snad začnu těšit 😵

prcekkk
15. jan 2009

Lu,tak nějak to bylo i u nás.nejdřív že asi ne,pak furt rozmýšlel a teď je rozhodnutý,že jo a jsem moooc ráda,že na to nebudu sama

lu82
15. jan 2009

No s jídlem to je dílo. Eliška trpěla na prdíky, takže žádná zelenina, jenom převařená, ovoce jsem začala jíst až teď, jsem alergická a měla jsem strach, aby jí nenaskočila nějaká vyrážka, čerstvé pečivo vůbec a vody jenom bez bublinek a ideální je 2x denně pít čaj na kojení. Ale ze začátku to byla hrůza. Malá se moc neuměla přisát, tak jsme to zkoušeli vždycky půl hodiny, ale jak se přisála, tak už pila hezky.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre