Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

evitkamalicka
21. okt 2009

ja som tu, ale len na chvilu, ucim sa na vodicak, lebo zajtra mame skusky

foogy
22. okt 2009

evitko - tak ti dneska moc a moc držím pěstičky, aby to dobře dopadlo!!! Tfuj tfuj tfuj

dani - tak jak je, beruško? Co Klárinka?? Dává o sobě vědět?

Nám jde konečně foťák, tak vám musím vyfotit pupek a vložit ho do alba.

danka24
autor
22. okt 2009

evitka drziiim palceee silnooooo 😵 😵 😵
fogynka ahoj no klarka dava o sebe poriadne vediet nemozem poriadne ani dychat.. ale ved to sama uvidis.. 😵 😵 tak konecne uvidim ako ti pekne narastlo brusko 😵

nechynka
22. okt 2009

ahojte
my jsme ostudy....my jsme s Ondráškem teprve teďka vstali z postele 😅
evit,držím pěstičky 😵
a dneska je to přesně rok co jsem naposled měla mrchu....a vůbec se mii teda po ní nestýská 😀 😝

danka24
autor
22. okt 2009

nechyyy ahoooj no tak vy sa mate 😵 😵 😵 to je parada tak dlho byt v posteli 😉 vies ze ani mne nechyba mrcha 😀 ako sa inac mate?

nechynka
22. okt 2009

dani,máme se suprově...začínáme si s Ondráškem na sebe zvykat 😀 néé už je s ním fakt sranda...a hlavně nepláče pořád jako dřív...teď když pláče tak vím,že to je tím,že chce spinkat ...trochu válčíme s večerním uspáváním ale jinak je to fakt zlatíčko 😵 pořád si říkám po kom je tak hodnej 😀

a co ty? už máš všechno nachystaný? a bojíš se nebo se spíš těšíš? 😉

danka24
autor
22. okt 2009

nechy veci do porodnice este vobec nemam nachystane ale uz asi zacnem 😀 a veci pre malu mame uz nachystane aj postielku postavenu len este nieje dana plachta aby zbytocne nesadal na nu prach.. potom to necham na mm on je pedant na take veci... a to je dobre ze po dvoch mesiacoch ste si zvykli na seba ved tak to ma byt.. uz poznas jeho finty takze si ho prekukla 😉

foogy
22. okt 2009

ahoj nechy!
Jůů, tak to ráda čtu, že jste si na sebe zvykli a přijdeš mi taková šťastná!!! 😉

dani - mně zatím v bříšku jenom něco bublá 😉 Ale to jsou asi prdy 😀

Holky, mám radost, volal mi fotograf, že má pro mě profi fotky ze svatby, tak je hned uložím na beremko a hodím vám odkaz. Už se na ně strašně těším.

A mrcha mi teda taky vůbec nechybí. I když ten výtok - to taky stojí za to. Nebo vy jste na něj netrpěly?

A když už jsme to u těch výročí, tak dneska je to 14 dní, co jsem se vdávala 😀

danka24
autor
22. okt 2009

fogyyy supeer.. no stym vytokom to je fakt suprove ja ho mam cim dalej tym viac 😀

foogy
22. okt 2009

dani - jojo, já si myslím, že je to klasický průběh u těhu 😉 Ale je to dost otravný ☹ Nenadělám nic, to k tomu prostě patří.

Holky, když jste byli v 16tt na krvi na triplech, nepamatujete si, za jak dlouho jste věděly výsledky? A volal vám je?
Já byla minulý týden v úterý a už bych si chtěla koupit povlečeníčko, ale radši si chci počkat na výsledky. I když je jasný, že je mimi zdravé!

nechynka
22. okt 2009

hoj foogy novomanželko 😵 musím říct že teď jsem oprvdu šťastná a Ondra se zdá taky spokojenej 😵 😵 😵
foogy už se nemůžu dočkat profi foteček 😵 😵 😵
mě se zdá, že na výsledky tripplů jsem si volala do 10dnůů ale říkali mi,že pokud budou špatny tak by mi přišel telegram/pozvánka na další spešl vyšetření....ale čmelda bude OK neboj i když já tipuju že to nebude čmelda ale nevěstinka pro naše darebáky 😉 😵

nechynka
22. okt 2009

a výtok jsem měla takový normoš 😉

foogy
22. okt 2009
danka24
autor
23. okt 2009

fogynka jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeejjjjjjjjjjjjjjjjjj top fotka je co chytas ladu za zadok a zmurkas 😀 😀 😀

prcekkk
24. okt 2009

ahojky

foogy,fotky super,moc vám to tam sluší 😉

evitkamalicka
24. okt 2009

ahoj kocky, buduci tyzden ak neklesnu teplotky a nedojde mrcha tak bude testing
http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php?d=...

prcekkk
24. okt 2009

evi budu držet pěstičky 😉

evitkamalicka
24. okt 2009

prcku dakujem 🙂

luccii
25. okt 2009

ahoj holky 🙂

foogy, krasny fotky!!! 🙂

nechy, to je super, ze jste se tak s Ondraskem szili 🙂

ja mam uz cca 1,5 mesice mesice zanet slach na rukou ze cviceni vojtovky a noseni Vojtika, ted s nim cvici tatka, bohuzel ne tak casto, jak by to chtelo... vyfasovalajsem v patek ortezu, ale dali mi jen jednu, s 2 bych se o Vojtika nepostarala. Jinak Vojtik porad roste a pribira, uz se toci na brisko, ikdyz jeste vetsinou mu zustane rucicka pod briskem. Pak se vzteka, ze ji neda nahoru. No a kdyz se nakonec dostane na brisko, tak se brzo taky zacne vztekat, protoze tu polohu moc nemusi. A kdyz ho vratim na zada, nelibi se mu to a jde hned zpatky na brisko - no je to peknej kolotoc 😀! Jinak levou rucickou si chyta kolinko a pravou uz tapku. Na brisku zacal chnapat po hrackach. No a nejvetsi novinkou je u nas to, ze se mu prorezava uz druhy zoubek! Prvni vykoukl pred 2 dny... Jednu noc Vojtik kvuli zoubku skoro celou prorval, ja ho nosila, stridave ho davala do postylky a k nam, manza spal ale jako zarezanej 😉. Nakonec jsem ho uhoupala v kocarku, kde zabral aspon na cca 2,5 h... 😅 a to jsem slysela, ze prorezavani dalsich zoubku je jeste horsi 😕

prcekkk
26. okt 2009

🙂 nazdárek,je tu někdo?

prcekkk
26. okt 2009

luci,právě jsem koukala na fotky Vojtíka,je to už pořádný kus chlapa 😉

nechynka
26. okt 2009

ahojte 😵

nechynka
26. okt 2009

foogy,taky jsou koukala na fotky...jsou nádherny 😵

prcekkk
26. okt 2009

no nazdárek drahoušku,jak je?jsem moc ráda,že jsme se tu konečně potkaly,stále se míjíme,co? ☹

nechynka
26. okt 2009

prcku,jak se máte s Kubíkem? co u vás nového? 😵

nechynka
26. okt 2009

jo je to hrozny....já vždycky jsem juknu a nechci tě prozvánět páč Ondra začne vřískat,takže tu nikdy moc dlouho nepobudu ☹

prcekkk
26. okt 2009

nového?no asi nic moc.Kubíno má dva zuby,je to rarach.začíná se stavět a začal lést,takže masakr.jinak v noci stále šílený

prcekkk
26. okt 2009

aha a je teď vzhůru?hraje si sám?

nechynka
26. okt 2009

jé už máte dva zoubky? 😵 a jaktože jsou noci šílený? u nás celou noc prospí...vstává tak max 1x(to né vždy) nadundá se a spinká dál...u nás je horor uspávání ☹ zatím rezignuju a uspávám u prsa...i když v pátek se poprvé udundal sám dudlíkem tak třeba se to zlepší 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre