Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

evitkamalicka
6. aug 2009

megn dostala som Dolce Gusto

foogy
6. aug 2009

evit - všecinko nejlepší k narozeninám!!!! To víš, jsem teď zaslepená sama sebou....
Hlavně hodně zdravíčka a lásky a štěstí!!
A Dolce gusto ti závidím 😉

megn - díky

evit - no, miluna je nadšenej, hrozně to se mnou prožívá.
Škoda jen, že mi je furt tak blbě... ☹ To jediný mi to fakt kazí a už se těším, až bude za 5 týdnů... To už by to mělo být pryč

evitkamalicka
6. aug 2009

dakujem kocky

foogy a kedy ides k dr.?

foogy
6. aug 2009

evit - byla jsem tam v úterý a teď za 14 dní na testy a za měsíc na kontrolu

evitkamalicka
6. aug 2009

foogynka a foto z utz nemas?

foogy
6. aug 2009

teď si pro ní jdu, pak vám to hned napíšu

megn
6. aug 2009

foogynko jdeš si pro fotečku čmeldy jo? To se těším na to miminečko krásné! Je tam tedy jedno, nebo dvě?
Mám z tebe radost 🙂 😵
evi takže super a spokojenost?

evitkamalicka
6. aug 2009

oki

megn
6. aug 2009

foogynko takže nevolnosti? CO tě trápí? žaludek, zvracíš?

megn
6. aug 2009

foogynko to je hezké jak tak čtu ohledně toho oznámení 😵
už to tedy ví všichni, aj tchánovci?
budeme tady mít skoro aprílka jo? 🙂 datum porodu ti určil doktor, nebo sama sis když víš kdy k tomu došlo? 🙂

evitkamalicka
6. aug 2009

idem si urobit nejaku fajnu kavicku z Dolce Gusta, hned som tu

foogy
6. aug 2009

datum porodu řekla MUDr., ale nevím, pač mi řekl naprosto jiný datum mrchy než jsem měla. Řekl, že jsem 6+4, ale kdyby to bral dle mrchy, tak bych musela být v 9 tt. Takže kdo ví, jak tohle ještě dopadne....

A tchánovcům to řekneme dneska večer, stejně jako našim - přáníčkem a chrastítkem. U nich to bude první vnouče, tak si myslím, že to bude radosti 😉

megn - jojo, žaludek. Ještě jsem vyloženě nezvracela, ale je mi na zvracení od probuzení tak do 15.hodin, pak to ustane a pak zase večer.

evitkamalicka
6. aug 2009

foogy mozno si mala neskor ovulku

foogy
6. aug 2009

evit - to dolce ti fakt závidím!!! Ale přeju. A co máš všechno za příchutě?

evitkamalicka
6. aug 2009

skusobnu sme uz vypili vsetky, tam bolo z kazdeho po 2 kusy a teraz mam doma Latte Machiato a Mocha to mi chutilo najviac

foogy
6. aug 2009

evit - mocha - není to jakoby presso s příchutí čokolády?

evit - nevím, já měla cykly 35 dní a fakt nevím, kdy jsem měla ovulku. A tu poslední mrchu, co jsem měla, to už prej mrcha nebyla, to bylo prej snad zahnizďování 😉

evitkamalicka
6. aug 2009

foogy ano je to ono

foogy
6. aug 2009

evit - tak to mi taky strašně chutnalo. Teď kafe nevyhledávám. Ale je fakt, že z Dolce je dobré všechno!

luli82
6. aug 2009

Ahojky

megn
6. aug 2009

foogynko ty ckyly jsi měla pravidelně 35 dní? takže čmelda přiletí třeba i v půlce března jo? No to už se těším juchůů 🙂
tchanovci první vnouče jo? to bude radosti, musíš pak poreferovat!
kup si ty zázvorové lízátka

luli82
6. aug 2009

Fogy, takže už žádné inkognito? 😎

evitkamalicka
6. aug 2009

juuj kocky mam z vas radost a mozno sa vase deticky narodia v ten isty den 😅

luli82
6. aug 2009

Jojo to by byla sranda. Ale já ještě nemám nic potvrzené z ultravuku, jdu až v pondělí. A našim to řeknem v nedělu. 😀

foogy
6. aug 2009

ahoj lu!!!!!!!!!!!!!

megn - no, díky proveře. Ale já to nějak neřeším, hlavně, aby to všechno dobře dopadlo a čmelda se vyvíjel tak jak má a ostatní vůbec neřeším.
megn - lízátka mám, ale moc mi nepomáhají. Akorát ráno v autě, pač to bych cestou fakt hodila. Auto mi vůbec nedělá dobře. Vlastně díky tomu mě poprvé napadlo, jestli nejsem těhu. Jeli jsme na výlet do Prahy a ta hodina v autě pro mě byla očistec 🙂
megn - holky psaly, že existují i zázvorové sušenky, tak je jdu na netu hledat. Že bych je střídala s piškotama.

luli82
6. aug 2009

Jdu nakrmit Elindu a pak přijdu.

evitkamalicka
6. aug 2009

foogynka tak to ti nezavidim, mne nastastie zle nebolo vobec, ale uvidime ake bude druhe tehu

foogy
6. aug 2009

lu - už ne, už jsme to včera řekli našim, takže je to zbytečné.

holky a mám strašnou chuť na slané věci, hihi. A hlavně polívky 😉

kousinka
6. aug 2009

foogy 😀 😀 😀

foogy
6. aug 2009

evit - no, nedá se nic dělat. Ale taky jsem si to představovala jinak - jsem si myslela, jak budu juchat, chodit dál na cvíčo a jak budu plná energie, ale nemám na nic síly. Maximálně večer si něco udělat k jídlu, díky těm chutím. Haha. To ti mám najednou energie, haha

foogy
6. aug 2009

čau kousíííííííííí!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre