Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

megn
31. máj 2009

luci a k tomu kyblíku, kyblíkovala jsem později, až nějak kolem 6N.. i po 6N jsem nevěděla jak s Honzíkem manipulovat, teď je kyblík dobrý na takové to rychle očváchnutí, když příjdeme pozdě domů, tak aby věděl a měl na paměti rituál, vykoupat, napapat a spinkat...
teď už více tedy koupeme ve vaničce, protože Honzík je větší a taky ve vaničce se hezky vydovádí. Takže kyblík semtam jako nouzovka a hlavně je kýbl dobrý na mokré prádlo z pračky, na plínky atak. Využití ještě najde 🙂

terinda
31. máj 2009

foogy, no já hubená určitě nebudu, ale těch pár kilo se šikne 😉

i když v tomhle počasí je to stejně fuk 😀

megn díky, aspoň něco se děje a třeba pak si pak i k nám najde cestu prcek 😉

sluninka
31. máj 2009

ahojté kočky...koukám, že všichni se mají čile k světu, no to je super 😉

helé a jak ty kila dáváte dolů? 😀 teda vy máte nervy, já radši nelezu na váhu,abych se tim netrápila 😀

megn
31. máj 2009

teri tak o tom žádná, každé kilčo potěší! A nějaké to mimušátko si najde cestu.. jak se vám daří na cestě za štěstím?

sluni buď v klidu ani já na váhu nelezu 😀 ještě ani nějak hubnout jako kojící nemůžu, jinak nebudu mít dost mléka 😖 aspoň že na něco to můžu shodit 😅

evitkamalicka
31. máj 2009

meganka chudnut mozes aj pri kojeni, ale samozrejme s rozumom

evitkamalicka
31. máj 2009

ale ja nic, ja muzikant 😀 😀 😀

terinda
31. máj 2009

sluni, pohybem a svačinkama 😉

megn, teď máme 2 měsíční pauzu, manžel je na služebce. Na konci června se do toho zase pustíme a kdyžtak zkusíme pak inseminaci. 😉

luccii
31. máj 2009

megn dekujuuu 😵 no to jsem zvedava, jestli nam kyblik bude sedet, byl by to drahej kos na pradlo 😉 leti to desne, ja uplne dnes zirala, jak vase deti vyrostly! 😅
ja na vahu lezu jen z donuceni v poradne 😀

megn
31. máj 2009

luci kolik jsi přibrala? Kyblík najde využití v domácnosti velké! My plánujeme druhého broučka, takže teď se vrátím i k případnému hubnutí, to by bylo k prdu! 😀 Honzík roste jako z vody luci, ale je to pořád mimušák a už teď se těším na dalšího cvrčka, v tom 6 Nedělí si toho malého broučka užívej co nejdéle, pak rychle poroste a začne vystrkovat růžky 😅
teri 2 měsíce pauza, nebo na 2 měsíce TM na služebce? jůůva. Ti musí být smutno však? Nebojíš se doma? 😀 Budu taky držet palušky aby se zadařilo brzy!

evi neprovokuj s 11 kily, jsi dobrá! ty bych potřebovala dát dolů, tak snad někdy 😀

terinda
31. máj 2009

megn, tak určitě nemáš navrch moc kil a zbytek vykojíš 😉
manžel má služebku na měsíc a půl, co se dá dělat. Doma už se nebojím a smutno je mi pořádně, ale zase to setkání potom bude stát za to 😀

luccii
31. máj 2009

megn 15 kg 😎 jee a kdy druhe ditko planujete? 🙂

danka24
autor
1. jún 2009

kabel som nasla len sa este dostat k pc aj vecer 😀 😀 dnes asi nie lebo budeme skladat nabytok 😉 ale posnazime sa 😀 a inac stvrtok prosim myslite na nas jasne 😉 ideme do poradne paa cmuky vsetkym 😵 😵

lu82
1. jún 2009

Ahojík, jste tu některá?

nechynka
1. jún 2009

ahoj holky...já vás vůbec nestíhám....v práci teďka se na net vůbec nedostanu a doma už nemám sílu 😔 fotku aktuálního břucha mám ve foťáku ale vůbec nejsem schopna to hodit do PC.... 🙄
17.6. už nastupuju KONEČNĚ na mateřskou...tak vás tu budu prudit každý den 😀

nechynka
1. jún 2009

prckůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů????????

megn
2. jún 2009

Nechynko ahoooj! No už aby to bylo, je tady jako po výbuchu. Někdo tady tu reputaci musí napravit 😀
danuško koukám že kabel jsi našla, ale nic z toho! vrr, haf haf.. foto už mělo být včera, tak to naprav paňmámo ju? 🙂
Nechynko jak se cítíš? ufuněná upachtěná a ještě schopná pohybu? 😅
Lucci myslím na tebe teď každým dnem, kdy už asi porodíš 🙂 druhého broučka bych chtěla příští rok, stačilo by mi příští rok otěhu 🙂
Teri zbytek vykojím? no možná někdy joo, třeba po tom druhém dítěti 😀 tééda měsíc a půl služebku, jůva, zbláznila bych se sama doma.. určitě si najdeš nějakou zábavu, rozptýlení a taky je možná fajn, že nemusíš vyvařovat a o nic se nestarat.. to má určitě i svoje pro 😅 TM je někde daleko na služebce?

danka24
autor
3. jún 2009

megn vyckaj casu jak hus klasu 😀 😀 😀 cez vikend sa mi to snad podari.. stavame skrinky tak vies su prednejsie 😉

prcekkk
4. jún 2009

halóóóó 😀 .

evitkamalicka
4. jún 2009

halooooooooooooooo 😀

prcekkk
4. jún 2009

nazdárek...jak je?

evitkamalicka
4. jún 2009

ahoj...super, Adamko akurat zaspal...a vy ako? ako pokracujete v papani?

prcekkk
4. jún 2009

no přesnídávka nám moc chutná,dáváme si ji ke svačině a kaši k obídku....hele kolik kaše si dělala ze začátku?na krabici je 150ml

evitkamalicka
4. jún 2009

ja som zacinala s 90ml vody asi 3 dni, potom dalsie 3 dni 120 a potom tych 150, teraz davam 180

prcekkk
4. jún 2009

😉 aha

evitkamalicka
4. jún 2009

najprv treba vyskusat po troske ako mu bude chutit a ci mu z nej nebude tazko a ak nie, tak potom mozes prejst na plnu davku, ale ak ti spapa tu plnu davku uz teraz tak je ok

prcekkk
4. jún 2009

právě že spapá 😀 máme meruˇňkovou a je mc dobrá....ale na noc ji nedávám zatím,bojim se,aby neměl z toho bolavé bříško

evitkamalicka
4. jún 2009

ked spapa tak je dobre...a nespinka lepsie v noci ked uz takto papa?

terinda
4. jún 2009

ahoj holky, dneska Lucka porodila v 7.45 Vojtíška 😵 49 cm a 3,40 kg

jj, megn chlapa mám daleko, ale za 14 dní se už vrátí. A vyvařovat nemusím, ani když je doma 😀

foogy
4. jún 2009

teri - díky za zprávu

foogy
4. jún 2009

a Lůce moooooooooooooooooooooooooc gratuluju a přeju všem třem hodně zdravíčka a štěstíčka!!!! 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre