Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

megn
3. júl 2009

😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

megn
3. júl 2009

😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

megn
3. júl 2009

😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

megn
3. júl 2009

😀 😀
tak čiao

foogy
7. júl 2009

ahoj dani

svatbička se vydařila, mně osobně se to moc líbilo, ani jsem se nepřejedla, aby mi bylo špatně! Akorát těsně před obřadem začala bouřka a skončila zase těsně po obřadu ☹ Ale jinak dobrý. Až budou fotky, dám vám vědět, ale novomanželé teď odjeli na 14ti denní dovču

foogy
13. júl 2009

ahoj holky, jak se máte?

evitkamalicka
13. júl 2009

ahoj kocenky

danka24
autor
13. júl 2009

ahojteee
meganka ako bolo na dovolenkeeee
fogynka ako sa mas

nechynka
15. júl 2009

ahojte kočky 😵

prcekkk
15. júl 2009

nazdárek,je tu někdo?

ahoj nechy,co tak brzy,nemůžeš spát? 😉

nechynka
15. júl 2009

čus bus prcku....jsi tu ještě?
no nemůžu spát...ale v 6:00 jsem ještě zalehla a vstávám až teďka 😅 to je život,co? 😀

jak se vám daří s Kubíkem?
koukala jsem že jsi včera přidávala fotky a Kubík je nádhernej a vypadá spokojeně 😵

foogy
15. júl 2009

ahooj!!!

nechy - tak už se to blíží, co? Začínáš bejt nervozní? A máš doma všechno vypraný a vyžehlený? A tašku sbalenou? A jak si doma užíváš?

prcku - ses dlouho neozvala...

dani - mám se dobře, akorát jak je krásně, tak mě to moc nebaví v práci, no.
A jak se máš ty? A kdy přidáš nové fotky pupíka?

prcekkk
15. júl 2009

jsem tuuuuu

prcekkk
15. júl 2009

nechy,máme se fajn....teda jak kdy - střídavě oblačno.někdy je to zlato a někdy jen kňourá,nic ho neba a tak
ale je to mazal,no.těš se

foogy,byla jsem tu,ale tu nikdo,tak jsem ani nepsala

nechynka
15. júl 2009

foogy,no jsem tak nervozní napůl...už chci aby to bylo za mnou 😉 taška už je sbalená tak 2měsíce a už mi chybí načančat jenom postýlky....ale to má ještě čas...bojím se aby se to nezaprášilo 😉

a jak se máš ty? co svatba-nějaky fotečky,co?

prcekkk
15. júl 2009

nechy,myslim na tebe furt....jestli už třeba nerodíš,nebo tak 😀

prcekkk
15. júl 2009

nechy,to když jsi teď tu,tak bys nám taky mohla vyfotit koutek pro prcka,ne?

prcekkk
15. júl 2009

nemáš v albu vůbec žádný foto

nechynka
15. júl 2009

prcku nestraš...taky jsem zvědavá jak to budu zvládat s miminkem...vůbec si to nedokážu představit....si kolikrát říkám,jestli jsem připravená na to mimčo 😔
prcku zatím to nevypadá...sice teďka v pondělí jsem byla na ozvách a sestřičky se na mě chodily dívat a pořád kroutily hlavou - pak se mě zeptaly jestli cítím něco že podle toho monitoru mám hrozny kontrakce....tak říkám,že nic necítím...a pak zjistily,že mimino si klidně kope přímo do sondy a proto to tam vyskakovalo jako kontrakce 😀 😝
a váhový odhad z pondělka je 3164g 😅

prcekkk
15. júl 2009

téda,tak to je macík,co?je akurátní
a kolik máš kg ty nahoře?

nechynka
15. júl 2009

prcku já ale žádný koutek nemám ještě 😔 jenom mám v ložnici komodu,kde mám oblečky+drogérku a pak tam přijde postýlka...nic víc 😔 a dětský pokoj začneme řešit až na podzim... ☹
ale něco vyfotím a přidám slibuju 😉

prcekkk
15. júl 2009

neboj,bude to v pohodě.už se moc těším na foto a zvládneš to,neboj.určitě budeš mít hodný mímo

prcekkk
15. júl 2009

jo?to chci vidět,do tý doby určo porodíš,než sem vložíš nějaký foto 😅

nechynka
15. júl 2009

prcku mám +10kg 🙂 a připadám si čímdál víc neohrabanější a jako mega velryba....ale bude se mi stýskat po tom břiše...to už vím teďka 😔
ty už jsi vyzáblina,co? všechny kg po porodu shozeny 😉

prcekkk
15. júl 2009

a co jména,jaký vůbec máte?

prcekkk
15. júl 2009

vyzáblina bohužel nejsem,ale jsem na tom stejně,jako před těhu ☹ takže furt hodně 😝

prcekkk
15. júl 2009

10kg je super,neboj,to půjde hned dolů

foogy
15. júl 2009

prcku - dyk mi tady kecaly s megn a ty nikde. Hlavně, že jsi tady teď.

nechy - beru, to zvládneš! Zvládly to tady ostatní, tak to zvládneš taky. Na začátku si to představuju jako strašnej stres a nervy, ale pak si říkám, že si na sebe zvyknem a bude to dobrý! Akorát to chce čas, viď prcku?!

nechy - a jak se těší manža?

nechy - fotky ze svatby ještě nemám, novomanželé jsou ještě na svatebce. Ale hned jak budu mít, tak dám do alba. Neboj 😉

nechy - haha, ten prcínek v tobě je ale drzej, co? kopat přímo do sondy! To musel sestry a pak i tebe vyděsit, co? Nebo já bych se aspoň vyděsila, že už rodím 😀

nechy - a chodíš na monitor každý týden teď už nebo jak?

nechynka
15. júl 2009

prcku,kluk bude Ondřej a holka Lenka 🙂 taková klasika 🙂
Kubík má teďka v červenci někdy svátek,co? bude velká oslava?

jo holky a ještě máme kovbojku s kočárkem....máme ho 9týdnů objednanej a teďka v pondělí jsem se byla ptát co to jako znamená-když dodací lhůta je 6týdnů a paní vedoucí mi milým hlasem sdělila,že ve firmě kde se ty kočárky vyrábějí mají celé prázdniny dovču...takže bude možná až v září 😠 😠 😠 jsem myslela že mě picne....no v pátek ji mají dovízt nějaky kočárky ještě...takže pokud tam nebude tak budeme chtít vrátit prachy a budeme jezdit po městě a musíme nějakej vybrat 😢 😠 😠 😠 😢

prcekkk
15. júl 2009

no zítra má půl roku a 25.7. má svátek.....no jo s ta´tkou se zlejeme jak žoky 😀 😀 😀 😀 ba ne,kecám

teda nechy to je k naštvání,co?taky bych chtěla vrátit prašule...určitě nějaký seženete

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre