Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

luli82
10. dec 2009

Fogy, tak to je super, že se vám to líbilo. Hlavně že je vše ok a čmelda se má u tebe v bříšku fajn. Já byla včera na té cukrovce, co chodí maminky nad 25 let, nebo aspoň u nás to tak je. Je to ráno nalačno, vezmou krev, pak dají čaj, do kterého snad ropustí půl kg cukru a vypít celý hrnek a za 2 hodiny přijít na další odběr. Mezi tím nic nepít ani nejíst. A kdyby to prej některá vyzvracela, přijďte mi říct, řekla sestra. Tak jsem to udržela půl hodiny a po 8 už jsem mašírovala zpátky. Naštěstí nemusím znovu. Napsali do papírů výsledek toho prvního odběru a poznámku, že jsem čaj vyzvracela. Takže tak...

prcekkk
10. dec 2009

nazdárek, 🙂

foogy 3D bomba,je to krasavec,nebo snad krasavice?víte co to bude?

luli82,já ten humus pila taky 😝 ale já nezvracela 😀

foogy
10. dec 2009

čau prcku!

Jojo, je to suprový!!! A nenechali jsme si to říct, ale natočil nám to tam a že to prý máme rébus. Tak manža seděl hodinu u počítače a sledoval to. A tvdí, že ví.

prcekkk
10. dec 2009

haha,a co tipuje? 😀 no jo,chlapi přeci vědí,co dělají,ne? 😉

a co vánoce,nakoupeno?

foogy
10. dec 2009

prcku - já byla u mudra. Pač mám už delší dobu bolení břicha - vyloženě takovou bodavou bolest, tak jsem si s tím radši došla, ale prý to jsou vazy...

prcku - neřeknu, neřeknu! 😝 Bude překvápko! 😉

prcku - no, už jsem začala nakupovat, ale žádná sláva

prcekkk
14. dec 2009

🙂 dobré ránko....

evitkamalicka
16. dec 2009

ahoooooooooj 🙂

ja idem zajtra k dr.

foogy
17. dec 2009

Ahoj holky!!

evitko - tak jak to dopadlo????

Já dneska byla na testu na cukrovce, pěknej hnus velebnosti

evitkamalicka
17. dec 2009

foogynka dopadlo to dobre, mame uz aj srdiecko....foto nasho maleho fliacika mam v albume

foogy
17. dec 2009

evit - jůůůů, to je krásnej flíček!!! Ten nejkrásnější na světě!
Ještě jednou vám moc gratuluju a tobě přeju hodně zdravíčka!!! Máte ten nejkrásnější dáreček k Vánocům!!!!
Opatruj se!!!

evitkamalicka
17. dec 2009

foogynka dakujem krasne 😵

foogy
17. dec 2009

evit - a vašim a tchánovcům TO dáte jako dárek pod stromeček?

evitkamalicka
17. dec 2009

eee, uz som im to povedala, aj tak som musela kedze mi svokra musela dnes strazit maleho kym som bola u dr.

foogy
17. dec 2009

evit - to nevadí, i tak je to pro ně nějkrásnější dárek!!!
Nádhera!

evitkamalicka
17. dec 2009

ale tesia sa velmi a vsetci chcu dievcatko aj manzelik

foogy
17. dec 2009

evit - je to jedno, co to bude, hlavně, aby to bylo zdravé!!! 😉

megn
18. dec 2009

evi velikásnká gratulace k těhotenství, přeji pohodové nošení mimušáka až do porodu! 😵 😵 😵

danka24
autor
18. dec 2009

meganka esteze si sa aj ukazala 😀 😝

luli82
19. dec 2009

Ahojky. Evi, gratuluju k srdíčku. Fogy, já to říkala, že je to hnus, no šak jsem psala, že jsem jim to vy 😝 Jinak se máme fajn. Pavlík kope jak o život. Malá je sluníčko. Vložím nějaké foto. Zatím pa.

evitkamalicka
19. dec 2009

dakujem za gratulacie

prcekkk
21. dec 2009

Dobré ránko všem 😵

Evi,moc gratuluju k srdíčku a přeji hodně zdravíčka vám oboum 😉

luli82
23. dec 2009

Ahojky, nevím, jeslti se sem zítra dostanu, takže pěkné Vánoce, hodně dárečků pod stromečkem, a ať se těm vašim sluníčkům rozzáří očička... Do nového roku hodně zdraví, štěstí, lásky a pohody...

evitkamalicka
23. dec 2009

aj my prajeme vsetkym krasne a pokojne Vianoce 🙂

foogy
24. dec 2009

Holčinky, všem vám přeju krásné Vánoce! Ať vám Ježíšek něco hezkého nadělí!!!

nechynka
24. dec 2009

holky,krásného ježíška....plno dárečků,a hlavně zdravíčko,štěstíčko,poslušné manžílky a hodné mimísky 😵

já nestíhám jsme nemocní-Ondrášek má 39teploty-rýmu a trošku kašle...bereme nurofen sirup,čípky a mucosolvan na kašel ☹ je mi ho tak líto a mám strašný strach o něho ☹ ☹ ☹

luccii
24. dec 2009

ahoj holky, preju vam krasny Stedry den a prijemne proziti vanocnich svatku 🙂 a vsem marodum uzdraveni! Vojtik byl taky nemocny (strevni chripka ci neco podobneho, do toho rostou dalsi zoubky, ted mam ja chripku) nechy ten strach je hroznej vid?

luccii
24. dec 2009

juuu evi, ja tu nebyla dlouho a ted ziram, ze jsi tehu, tak velka gratulace!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂

jeee a lu ceka chlapecka! 😉 taky gratuluju 🙂

evitkamalicka
27. dec 2009

ahoj kocky

luccii dakujem 😵

prcekkk
30. dec 2009

😵 dobré dopoledne,najde se tu některá?nebo všechny kuchtíte?

evitkamalicka
30. dec 2009

ahooooooj, konecne niekto

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre