Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

nechynka
10. máj 2010

evit, no na podzim se začneme snažit...ale nevím jak nám to půjde,jestli funguju 😖
tobě to hrozně letí,před chvíli jsi otěhu a za pár týdnů končíš 😨 mazec! a všechno v pohodě?

evitkamalicka
10. máj 2010

nechy zatial vsetko v pohode, ako keby som ani tehu nemala, zatial nemam take problemy ako pri Adamkovi a tym padom som ani vela nepribrala, zatial +3,5kg akurat rano som sa vazila 🙂

nechynka
10. máj 2010

evit,to je dobře,že to je bez problémů 😵 a 3,5kg to je jak nic!
já se právě bojím,že kdyby byli nějakýý problémy jak bych to zvládala 😒

evitkamalicka
10. máj 2010

no veru, z toho maly ma 1kg, maternica, placenta, plodova voda a prsia tiez nieco vazia, takze zrejme su zatial kilecka len tam

nechynka
10. máj 2010

evit,no abys nakonec nebyla v mínusu-budeš vážit ještě míň než před těhu 😉
a třetí mimčo(holčičku) plánujete? ještě je brzo nad tímhle uvažovat,co? 🙂

evitkamalicka
10. máj 2010

nie, tretie uz neplanujeme, lebo sme sa rozhodli, ze chceme stavat domcek a teda do 3 rokov tam aj byvat....takze pri druhom miminku koncime

prcekkk
10. máj 2010

jůůůůů vy budete stavět baráček?a kdy začnete?

evitkamalicka
10. máj 2010

prcku este musime dosetrit nejake peniazky a troska pockat kym pojdu ceny bytov hore, aby sme mohli predat byt za lepsiu cenu....ale do 3 rokov by sme chceli byvat tak uvidime ako sa podari

prcekkk
10. máj 2010

aha 😉 a budeš mít album na MS?

evitkamalicka
10. máj 2010

ano budem, uz tam mam foto domceka, ktory sme si vybrali,aj upraveny podorys http://www.modrastrecha.sk/fotoblog/evitkamalic...

prcekkk
10. máj 2010

evi,tak to je bomba a můžu se zeptat,kolik bude stát?

evitkamalicka
10. máj 2010

prcku my ho budeme mat nizkoenergeticky a na kluc nas vyjde okolo 2,1 miliona

prcekkk
10. máj 2010

http://www.modrastrecha.sk/fotoblog/evitkamalic...
tak tohle je super

a cena taky ujde,relativně 😉

evitkamalicka
10. máj 2010

podla mna na kluc je to super cena, v tej cene su uz aj parkety, dlazba, obklady, komplet vybavenie kupelne, cize uz tam potom len nastahujeme nabytok a kuchynu na mieru

prcekkk
10. máj 2010

tak to je fakt super a okna budete mít bílé nebo barevné?

evitkamalicka
10. máj 2010

ja by som chcela hnede

prcekkk
10. máj 2010

ty jsou hezčí,že? 😉

prcekkk
10. máj 2010

a kam zmizela nechy?

evitkamalicka
10. máj 2010

ano mne ku domceku viac pasuju, biele sa mi moc nepacia

prcekkk
10. máj 2010

😉

evitkamalicka
10. máj 2010

neviem kam zmizla....co dnes varis? ja cinu s ryzou

prcekkk
10. máj 2010

já mám květákovou polévku a br.kaši s masíčkem

evitkamalicka
10. máj 2010

a vy druhe neplanujete?

prcekkk
10. máj 2010

zatím ne,nejdříve chci vyřešti bydlení

evitkamalicka
10. máj 2010

vsak mate svoj domcek nie?

luli82
11. máj 2010

Ahojky kuřátka. Dlouho jsem tu nebyla, tak vás všechny zdravím. To víte s dvěma dětma už moc času nezbývá a večer jsem ráda, že něco poklidím nebo požehlím a jdu spát. Ale Pavlík je hodný, budí se jen jednou a pak až ráno, takže ťuk, ťuk, ťuk, snad to tak vydrží... Jinak rosteme jako z vody. Už máme skoro 6 kg. To s Eliškou to bylo jiné, tak skoro vůbec nepřibírala a teď v 19 měsích má 10 a půl kila, to ji Pavlík za chvilku dožene. Vložím aktuální fotečky. Tak se mějte hezky, jo a Evitko, gratuluju k dalšímu chlapečkovi, to bude už mega velká převaha na tebe, když se ti chlapi spiknů 😀

nechynka
11. máj 2010

jééé lu, Pavlík je nádhernej 😵 😵 😵 a Eliška je moc roztomilá 😵
Pavlík je jak náš Ondráš...ten měl taky v 6týdnech-6kg a v 9měsících máme 10,5kg 😅

megn
17. máj 2010

Ahojky maminky a těhulko.
Evi velikánská gratulace k chlapečkovi! Adámek bude mít brášku, ten se má! parťáka na lumpačiny a maminka bude mít ušetřeno na oblečení.

Lu Pavlíček je nádherný! Nedovedu si představit už, že zas budeme mít doma takové malinkaté mimušenko 😵 to je moc fajn, že je to takový andíleček, jinak by to byl asi těžký záhul, ikdyž asi i tak takhle dvě dětičky dají pěkně zabrat.

Moncika gratuluji k těhotenství, moc moc moc!

Lu chtěla jsem se zeptat, nemáš ještě ty těhotenské plavky z Litexu???

evitkamalicka
17. máj 2010

megn dakujem....a vy este neviete pohlavie?

megn
17. máj 2010

nechynko teda 10,5 kg má Ondrášek? To ještě ani nemá Honzík 😀 v roce měl 9,5 kg a teď posledně 10,36 i v oblečení, je to střízlík.
Na podzim, že se začnete snažit? to uteče jako voda. My se ani nezačali snažit a teď mi ten malej piškot pořádá v bříšku kopací závody 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre