Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

luli82
23. júl 2010

Ahojky, teda tady je mrtvo, musíme s tím holky něco udělát,cooooooooooooooo? 😵 Evi, teda, toto uteklo, ty už budeš mít mimi u sebe, tak pak nezpomeň okamžitě informovat. Jinak my teda rosteme jak z vody, už máme skoro 8 kg, je to takový malý otesánek, asi po mamince, v neděli máme 4 měsíce, strašně to utíká a příští týden jedeme na 1. dovolenou s dětma, tak se těším, ikdyž obavy jsou tam samozřejmě taky a velké... Přikládám nějaké fotečky...

vrana
27. júl 2010

Ahoj kočky, jak se máte? Koukám, že ani tady to moc nežije. Co nového? My jsme chtěli začít pracovat na sourozenci, ale nebylo nám přáno. Mám nějaké cysty a dr. podezření na endometriózu ☹ Utrogestan nezabral, tak mi na 3 měsíce nasadila HA, do října a pak se uvidí, pravděpodobně mě nemine operace. Tak jsem z toho taková smutná. Člověk si něco naplánuje a prd.

Jdu vám zkouknout dětičky

luli82
27. júl 2010

Ahojky vrani, to je mně líto, ale snad to ta endometrióza nebude a operaci se vyhneš, třeba to ta HA upraví. Dívala jsem se na fotečky, Karolínka je krásná, takové sluníčko 😵 Tak se měj a držím pěsti...

foogy
27. júl 2010

Ahoj holky, psala Evitka, tak vám to jdu přetlumočit.
Ahojky. Dnes som bola na poradni a nechali si ma tu. Dr sa nepacil tlak, doteraz som mala nizky a dnes hranicni. Oliver sa narodi uz zajtra okolo obeda.

Tak na Evitku myslete a držte jí palečky.

Vrani Hani ahojky!!! To je mi líto!!! Vidíš, já myslela, že když se to neobjevilo před 1. těhu, tak pak už to nehrozí a ono jo. Ale neboj, HA ti určitě zabere!!!! Držím ti palčáky! A na jak dlouho máš MD? Na 2 roky? Budeš muset jít do práce nebo jak to budeš řešit?

Lu - krásný fotečky!!!! Dětičky jsou úžasný!!!

vrana
28. júl 2010

Hani mateřskou mám na 3 roky, o to nejde, i když to teda budu stíhat s odřenýma ušima, jestli vůbec. Vidíš, já o endometrióze nikdy nic nevěděla. Dr. se moc nepřiklání k tomu, že HA zaber,e mluvila i o tom, že v tom říjnu se uvidí, jestli ji ještě prodloužíme nebo laparoskopie, tak se chci přimluvit za tu laparku a pak hned těhu. Prý to i doporučují, aby se to znovu neobjevilo.

Na evitku myslíme...

vrana
28. júl 2010

Zpráva od Evitky: tak uz sme styria,nas druhy pokladik Oliver ma 3000g a 49cm

Hurááá 😵 😵 😵

prcekkk
28. júl 2010

gratulujeme 🙂 a přejeme obě moc,moc zdravíčka 😲

foogy
28. júl 2010

Jé Hanďula mě předběhla! Teď vám to jdu napsat, dřív jsem to nestihla.
Evitko, taky ještě jednou moooc gratuluju!!!!

nechynka
29. júl 2010

Evit,gratuluju a přeju Vám oběma hodně zdravíčka a štěstí 😵

holky vůbec vás nestíhám-jak chodím do práce tak je to mazec-vyzvednout Ondru, věnovat se mu, uspat, pouklízet¨-prostě nestíhám

a v sobotu má Ondrášek rok-to tak neuvěřitelně letí....v sobotu budu celý den popíjet šáňo a vzpomínat co bylo před rokem 😀

a jak se vám všem daří?
prcku-co Kubík?
foogy- co Olivek? roste a je hodný? kojíš? napiš nějaký novinky
a co megn neozvala se? ta už za chvilku bude mít taky druhýho prcka
lu, fotečky nádherny-jde vidět,že jste spokojení, šťastní...tak to má být 😵
vrani, držím pěsti aby se to obešlo bez operace a měla jsi mimíška v bříšku...ach jo...tohle by mě vůbec nenapadlo-pořád si tak nějak říkám,že když je první dítě bez problémů tak druhé bude taky brnkačka a ono ne ☹

vrana
29. júl 2010

@nechynka Nechy ty chodíš do práce jo? A kdo hlídá v tu dobu malého? A to chodíš na celou pracovní dobu každý den?

jj s těma problémama je to přesně tak, jsem si to naplánovala, že druhý dítě půjde stejně v pohodě jako Kája a ono prd. ☹

nicollka
29. júl 2010

ahoj holky mám volných 20ovu testíků, kdybyste měla některá zájem, 1ks -13kč a k těm 20ks 5 těhu zdrama.
Pisnite IP nebo na Milina123@seznam.cz

Díky a snažení zdar ;) Jen ať vám pupíky rostou

nechynka
29. júl 2010

vrani,no chodím na částečný úvazek-nebylo to plánované, ale tak nějak se to vyvrbilo a peníze potřebujeme-i když mě strašně mrzí,že nejsem s Ondráškem (ale plánuju tu být než otěhu -což se chceme začít snažit tak za 2měsíce)-tak snad už pak budeme zase spolu doma
no Ondráška hlídá buď tatínek (2týdny) nebo babička (1týden) a tak se pořád střídají-jezdím brzo ráno do práce a na oběd už jsem zase s ním-ztoho tak 2-3hod ještě prospí-takže jsme bez sebe ty 3hod dýl ne 😉

holky a Ondrášek se začíná snažit dělat první krůčky...teď je úplně nej doba-je s ním obr sranda a je hrozně hodňoučkej (teda pokud ho netrápí zuby)...kéž by tak šel zastavit čas 😵

megn
29. júl 2010

ahojky maminky!

Teda já zírám, takže evitka už to má za sebou a Olivek je na světě? To je super, veliká gratulace od nás letí! Blahopřejeme a přejeme zdravíčko! 😵
Nám se to taky krátí, už bych brala malou venku!
Sotva jsem nakoukla a Honzík už heleká, nu co naplat, tak snad zas jindy.

Nechynko blahopřeji ke koštování prvních krůčků! U nás je teď taky moc hezké období, kor jak Honzík začíná hezky mluvit a příjde, obejme mě a řekne a udělá tuli tuli..No on spíš říká touli touli 😀
Říkáš za 2 měsíce snaženíčko? Tak to budeš natotata taky dvojnásobná mamča!

foogynko co u vás nového? Prcínek je zdravej? Poporodní kilča dole? Ježíš já se tak těším až zas budu hubnout! 😀

vrani ahojky mamčo, koukám co jsou u vás novinky! Před Kájkou ti nic takového nezjistili? S Kájkou jsi otěhu nějak krátce, napoprvé nebo nějak tak žejo? Jestli se mi to nějak neplete. Přeji ať se vyhneš nějakým vyšetřením a zásahům, ať se zadaří samo!

Lu tééda krásné fotečky, ty máš tak nádherné mrňata! 😵

foogy
29. júl 2010

Ahoj holky!!

Byli jsme včera u doktorky a Olík za těch 14 dní nepřibral, dokonce ještě zhubnul. Takže jsem jí řekla o nočním kojení, kdy kojím po 2 hodinách a to, že přes den kojíme max po hodině, tak mi doporučila na noc příkrm a jinak kojit z obou koziček a za týden na převážení. A do toho nám píchla Hexu a Prevenar.
Tak já letím do Kaufu, koupila jsem Nutrilon, kojeneckou vodu, flašku a Gravimilk a kojící čaje (pač budu bojovat . Už cestou jsem volala muži, aby připravil Miltona na vydesinfikování a všechny propriety. Tak jsme udělali vše dle návodu, chladili převařenou kojeneckou vodu na 40 a to naše zlatíčko to nechce pít, chvíli cucal a žužlal, vypil 10ml a pak se začal ksichtit a nechce to. A to by měl vypít 100 ml. No a k tomu má teplotu 39, po odečtu 38,5, takže ještě čípek do prdelky... To je z toho očkování. A chudinka tak jako pokňourává. Je mi ho holky tak líto
Ale on to zvládne. A já si hned uvařila kojící čaj a gravimilk - obojí podporuje mlíko, takže budu pít a bojovat, abysme mohli kojit. Ale nestresuju se, když to nepůjde, tak se nedá nic dělat.
A dneska ráno už je lepší, teplotu už nemá, tak jsem ráda.

foogy
29. júl 2010

Nechy - představ si, včera jsem si na tebe vzpomněla, pač si pamatuju, že jsi rodila v pátek, že mi večer, když jsem dorazili na víkendový volejbalový turnaj a stavěli stan, tak mi akorát přišla sms. V so budu slavit s tebou. Sice bez šampíčka, ale budu 😉
A když jsi bez Ondráška jenom 3 hodiny, tak si myslím, že to není nic strašného. Když jdu na nehty, tak to taky vyjde na 2 hoďky, on sice spí, ale myslím, že to oběma prospěje. Pač my si odpočineme a máme na ně pak lepší náladu.
A přeju vám, abyste se, až se začnete snažit, rychle dočkali mimouška!

foogy
29. júl 2010

Megn - jaké máte vůbec jméno pro holčičku? A co říká na sourozence Honzíček? Co mu přinese holčička z porodnice jako dáreček 😵
No, já před těhu zhubla 10 kg, takže ty jsem měla hned nahoře a k tomu dalších 15 kg. (naštěstí jsem na to nevypadala a necítila jsem se jako vorvaňka). A těch 15 kg jsem měla hned dole, ale těch 10 mi zůstalo. Ale já to neřeším. Nevadí mi váha, spíš vidím, že bych potřebovala chodit cvičit a posilovat. Jenže chci ještě počkat kvůli císaři, aby se mi nerozjela jizva. Prý to není prdel 😀 Takže počkám do půl roku a pak se do toho pustím.
A hlavně bych teď ani cvičit nemohla, pač Olíka kojím přes den max po hodině. Je to teď docela náročný. A stejně nehubnu 😀 😝

luli82
29. júl 2010

téda, tady se to rozjelo.

Evitko, tak už máš miminko u sebe, moc gratuluju a přeji vám oběma hodně zdravíčka a trpělivosti... a pak písni, jaký byl porod? Ty si šla na císaře?

Nechy, teda obdivuju tě, já si nedovedu představit teď jít do práce 🙂 Děkuju za pochvalu. Jojo, jsme šťastní, dětičky jsou šťastné, ikdyž někdy je to opravdu psycho...

fogy: A kolik Oliverek váží? Jestli se můžu zeptat? Pokud je spokojený, tak bych to nějak neřešila. Koj a nedeptej se tím. Já mám nahoře taky ještě 10 kg 😖 Začala jsem jen chodit na zumbu každé úterý, řeknu ti, že to je mazec, tak zmáchaná jsem snad ještě nebyla, ani při spinningu 😀 Ale cpu se pořád 😠

megn: Děkuju, téda, tobě to taky pěkně uteklo a ani jsem nepostřehla, že to bude holčička... Taky by mě zajímalo, jaké krásné jméno jste vybrali 🙂

No nic, letím ještě balit, v sobotu už jedeme a je toho ještě dost co chystat. Ti prcci mají víc věcí nachystaných než já

😀

foogy
29. júl 2010

@luli82 Lu a kam jedete? Vy se máte!!!
Já teda letos na dovču chtěla někde po Čechách, ale nějak není čas a teď ani nálada a tím, že bydlíme v baráčku, tak jsme pořád na zahradě nebo po procházkách, tak mi to ani nevadí.

Olík vážil na 3.měsíční prohlídce 4800g a po 14ti dnech mi zhubnul na 4700g a ke všemu přes den kojím max po hodině - normální je i půl hodina a právě se mi teď začal budit v noci po hodině, po dvou. Tak proto mi poradila, abych mu 1x, 2x denně dala Nutrilon, aby se mi stačilo udělat mlíko. A mamka říkala, ať neblázním a dám mu to aspoň na noc, že jak dělala na dětsk. odd. v nemocnici, tak viděla spousty dětí, které byly dehydrované. Tak to fakt nechci.
Ale bojuju - nakoupila jsem kojící čaje, gravimilk, za chvíli pojedu do lékárny pro homeopatika, večer uvařím kotel kuře. vývaru a to by to bylo, aby mlíko nebylo 😀

foogy
29. júl 2010

@luli82 Jo a na zumbu se taky chystám. Začala se u nás taky cvičit, tak chci vyrazit.
Strašně se mi po pohybu stýská, chodím do šatny okukovat spinningové boty 😢

vrana
29. júl 2010

Pane jo, se to tu rozjelo co?

Megn, už to máš za pár, super a bude páreček jo? JJ s Kájou to bylo hned první měsíc a nikdy jsem ničím podobným netrpěla. Doktorka mě teda dost vyděsila, ale snad to bude ok.

Koukám, že jste narazili na zumbu. Taky chodím a je to paráda. Je to jediný cvičení který fakt miluju. Ale narazit na dobrou cvičitelku je teda fakt kumšt, kor teď v létě, tím spíš když nechci dát za hodinu 150 že ☹

Foogy neboj, určitě to bude spurtík nebo něco takovýho, zase začne přibírat.

Nechy práci nezávidím. Já dělala jeden čas z domova, ale chodit někam to nee, si právě neumím představit že bych přicházela o tohle období. Ještě je to takové mimi, ale už je s ní sranda.

luli82
30. júl 2010

fogy, tak to jo, to bych určitě aspoň večer dala, to musíš být totálně nevyspaná. To malý mně spával, tak, že se zbudil od 19 až třeba v 5 ráno a teď se budí po 3 hodinách a to se mi nelíbí a zvažuju, jestli mu nedám nutroš, ale on přibírá hodně, takže nedám. Když mu večer dáš, uvidíš, jak bude hajuškat.... přes den zkus ještě bojovat a hodně pij...

luli82
30. júl 2010

Nové Město na Moravě - na Vysočinu. S Eliškou jsme ještě nikdy nikde nebyli na dovči a Pavlík je ještě malý, takže si myslím, že i tak ty 2 hodiny cesty budou ažaž. Jedeme do hotýlku s plnou penzí a bazénkem, tak snad si užiju dovolenky i já. Už se moc těším a hlásím, že mám sbaleno, byla to ale fuška. Teď to ještě nacpat do auta...

evitkamalicka
1. aug 2010

ahojte,
tak sme doma, neskor napisem viac, idem si troska lahnut, v nemocke som moc nefotila, az jednu fotku co sme uz sli dnes domov, ale tak neskor pridam aspon tu

foogy
1. aug 2010

Evitko ahoooj!!
Ještě jednou velká gratulka!! A Olíčkovi přejeme hodně zdravíčka, ať vám roste k radosti a potěšení! A už se těšíme na fotečku!!! PAPA

evitkamalicka
2. aug 2010

tak tu je aspon ta jedna foto

foogy
2. aug 2010

Evitko - tak ten je krásnej!!! A kolik má vlásků!!! To je láska!!!

Až budeš mít chvilku, tak písni, jaké to bylo, jestli jsi byla nervozní a jak ti je teď. Drž se!!

prcekkk
3. aug 2010

ahojky,
chtěla bych Kubikovi koupit vlastní postel,poradíte nebo pošlete odkazy na ty,co máte třeba vy?

jinak evi malej je kouzejnej 😉

....a jdu vás dočíst...

vrana
3. aug 2010

Hojky, vítáme Evitku doma, malej je kouzelnej 😵 a ještě jednou gratuluju!

Prcku Kája má tuto z Ikey a nemůžu si ji než vynachvílit: http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/S598...

prcekkk
3. aug 2010

vrani díky,já na tuhle koukala taky,rozmýšlím,jestli bílou nebo tu borovici 🙂

evitkamalicka
3. aug 2010

ahojte,
dakujem

no rano pred cisarom som bola riadne nervozna, tak ze mi tlak vyletel este vyssie, troska som sa bala, lebo mi vramci cisarskeho robili este jeden zakrok, takze dve operacie naraz, ale zvladla som to v pohode....maly je zatial velmi dobrucky, len papa a spinka, neplace vobec iba ked je velmi hladny a co je najdolezitejsie pustilo sa mi aj mliecko, pri Adamkovi som nemala ani kvapku

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre