Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

prcekkk
19. aug 2009

nazdárek,je tu někdo? 😵 .

luccii
19. aug 2009

ahojky, dneska Vojtik trpel a ja s nim - byli jsme na pruplachu slznych kanalku 😖 musela jsem jit na chodbu a kdyz zacal plakat, myslela jsem, ze se rozbrecim 😢 ale vydrzel to, tak snad uz budou ocicka OK 🙂

pak jsme byli na detske neurologii a protoze Vojtik nezveda hlavicku, kdyz je na brisku, mame predepsanou rehabilitaci (Vojtovou metodou) - pry budeme chodit a cvicit do te doby, nez zacne chodit, pokud to neurolozka neukonci driv 😒 no snad to pomuze!

prcekkk
20. aug 2009

dobré ránko,je tu někdo?

prcekkk
20. aug 2009

ahojky luci,to si dovedu představit,jak ti to rvalo srdce 😒 když Vojtík plakal.
ta vojtova metoda je určo fajn a malýmu pomůže 😉 a bude čipera

prcekkk
20. aug 2009

halooooooooooooo

prcekkk
20. aug 2009

nikdoooooooooooooo

evitkamalicka
20. aug 2009

haloooooooooooo

danka24
autor
20. aug 2009

halooo co sa stalo tu to ale ficiiiii poriadneeee

evitkamalicka
20. aug 2009

dani vsak normalne nestiham citat 😀

danka24
autor
20. aug 2009

evi ved ani ja.. tu je ale dlhaa debata .. neviem kedy stihnem tie vsetky stranky docitat.. 😀
megi urcite opaluje šunky 😀 a fogy nad wc stoji a prcek sa venuje drobcovi kedze tu nikto nebol .. 😀

evitkamalicka
20. aug 2009

veru, mne sa Adamko hra v postielke a za chvilu ide obedovat a spat

vrana
21. aug 2009

Holky jakoooooooooo, co to je????, luli, foogyyyyyyyyyyy gratulaceeeeee!!!!!!! 😵

sluninka
21. aug 2009

ahojík

teda tady to jede, to je supeeeeer 😵
samý dobrý zprávy, fakt nádhera...jen tak dál 😵 😵 😵

jinak u náz se klube druhej zoubek, malá se plazí jak o život, jinak pořád dělá kliky 😀 pořád je na ručičkách a špičkách a vystrkuje zadek😀 fakt pohled pro boha :_D

jak psala fogy, letí to teda neskutečně rychle :-/

Jsem zvědavá kdy se začneme rozplívat nad dalšíma // 😀 než se nadějem, pomalu začnou přibývat sourozenci k těm našim 😀

luccii
21. aug 2009

ahojky, tak jsme byli prvne na rehabilitaci, nejdriv sestricka Vojtika vysetrila - na zadickach je pry sikovny, ale na brisku odpovida 2tydennimu miminku 😒 takze je pry moc dobre, ze jsem to nezanedbala a ze budeme cvicit... cviceni je plne revu, Vojtikovi se nelibi, doma mi to nejde, hazi sebou a jen rve... musime cvicit 4x denne, vzdy nahaty, nesmi byt po jidle a a ani hladovy a cvicit se ma kazde 3 h... takze budu jen kojit, prebalovat, cvicit a davat na brisko... na brisku se mu nelibi a konejseni trva tak dlouho, ze cely den bude uz skutecne kolotocem 😒 no hlavne aby to pomohlo a ja vytrvala!

moncika15
21. aug 2009

jej baby len tak som k vam nakukla a vidim ze aj Foogy uz je tehula 🙂 prajem vela zdravia a stastia!

prcekkk
24. aug 2009

😵 dobré ránko.

danka24
autor
24. aug 2009

dobre ranko 😵 😵

prcekkk
24. aug 2009

čauky mamino

danka24
autor
24. aug 2009

cauu no konecne aj niekto tu pride 😅

evitkamalicka
24. aug 2009

dobre ranko 😀

prcekkk
24. aug 2009

ahojky evi

evitkamalicka
24. aug 2009

tak ako?

foogy
24. aug 2009

ahoj berušky

luci - beruško, držím ti pěsti, abys to psychicky i fyzicky zvládla, jak píšeš, to bude kolotoč!!! Drž se!!!

vráni - to koukáš, co? Jojo, já jsem taky koukala 😀 😉

Holky, já jsem takový motovidlo, od té doby, co jsem těhu, tak už jsem 3x spadla ze schodů, v sobotu nejhůř, naštěstí ale jenom na zadek a bok. Bříško mě nebolelo, nešpinila jsem, tak je snad čmelda v pohodě. Holky, chci se zeptat, houby by se v těhu jíst asi neměly... Myslím z čerstvých smaženice a řízky... Nebo můžu?

evitkamalicka
24. aug 2009

foogynka ja som jedla v tehu vsetko

danka24
autor
24. aug 2009

fogyyy davaj pozor na seba ..nepadaj tolko 😉 a ja som jedla huby .. ked vies ake huby mas ked niesu otravene tak v pohode.. ako sa citis?

danka24
autor
24. aug 2009

ja chceeem stvrtoook 😵 😵 😵 idem do poradne a aj na utz pojdem konecneee a ideme kupovat postielku aj kociaarr jupiii sa neviem dockaat 😵 😵

foogy
24. aug 2009

evit, dani - i paštiky, zrající sýry, vlašský salát a tak podobně? A nemáte strach z listerie?

dani - jsem motovidlo! 2x mi to uklouzlo a jednou do mě zezadu vrazil pes a podtrhl mi nohy.

danka24
autor
24. aug 2009

fogy ja som jedla na co som mala chut.. hlavne nech to nieje plesnive,po zarucnej dobe .. ja som jedla aj jem pasteky,vlassky salat a tak.. keby som mala furt strach zo vsetkeho tak tu niesom.. a vela ovocia a zeleninky papkaj .. 😉

evitkamalicka
24. aug 2009

foogynka aj plesnive syry som jedla a nic sa nestalo a pasteky a salaty tiez

foogy
24. aug 2009

dani - jééé! Tak se těším na pátek, že nám tady povyprávíš, co Klárinka na UTZ, jestli na vás mávala a hodíš fotky postýlky i kočárku! Jaký jste nakonec vybrali kočár?

My máme zatím Mutsy urban rider - je úžasnej!

evit, dani - já právě měla šílenou chuť na vlašský salát, ale všichni okolo mi ho zakazují, ať to vydržím, ale dycky, když jdu nakupovat, tak fakt slintám 😉
evit - a papkala jsi to a Adámek jak je zdravej, viď?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre