Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

prcekkk
2. mar 2009

nechy,letí to,co?jen ji bříška pořádně užívej 😉
recepis opsát,kručí mi z toho v břiše.a masox si rozpustila ve vodě?a kolik ml?

foogy
2. mar 2009

nechy - no, to zní dobře! Mňam! ty jsi teda šikulka!!!

a letí to neuvěřitelně! Dyk už se známe víc jak rok a co se během roku událo, to snad ani není možný 😅

foogy
2. mar 2009

Holky, my si tenhle měsíc nedávali vůbec pozor, ale ani nevím, jestli jsme se milovali v plodný dny nebo ne, prostě jsme se milovali a mně se nechtěly tahat čípky, hihi. Tak mi to nějak včera na prochajdě došlo, si dycky přemýšlím nad vším možným.

prcekkk
2. mar 2009

foogy 😀

foogy
2. mar 2009

Ale teď mě tady v práci začaly bolet prsiska a záda, takže zase mrcha, no, neva. tak příště 😀 😉

nechynka
2. mar 2009

no rozpustila jsem ho tak v půl litru....ale když nemám masox...tak do toho půllitra vody rozpustím tak 2lžíce podravky a je to to samy vpodstatě 😉

prcku ju užívám si to... 😵 a už se hrozně těším až toho mimouše uvidím naživo 😵 😵 😵 jsem zvědavá jak vypadá 😵

fooogy,dyť tak to má být...třeba taky budeš těhulka brzo 😵 😵 😵

nechynka
2. mar 2009

prsiska a záda mě taky bolí 😀 😀 😀

foogy
2. mar 2009

nechy - bude to krásný miminko, to je přeci jasný!!!
nechy - třeba 😉

prcekkk
2. mar 2009

nechy a co kočárek?koukala si už na nějaký?

nechynka
2. mar 2009

paji se tu taky celý měsíc neukázala,co? 😒

no už se těším...první dny ho budu pořád mačkat a tulit než si na něho zvyknu 😅 😀 a doufám,že nebude moc uřvanej 😀 😀 😀

nechynka
2. mar 2009

prcku na kočárek ještě jsem ani moc nekoukala...byla jsem tak před 3týdny se dívat a žádnej mě tak jaksi neoslovil...tak teďka to asi začátkem dubna nebo tak nějak objedem s manžou a budeme se muset rozhodnout....no musí to být pořádnej teréňák páč nám začnou v té naší myší díře kopat kanalizaci takže budou silnice rozkopaný 😝

foogy
2. mar 2009

ale ty co máš nechy v albíčku vypadají dobře

nechynka
2. mar 2009

foogy,ty se mi taky líbí...a nejvíc se mi na nich líbí že mají maxi korbičku...takže kdyby se nám narodil nějaký obřík (jako že asi jo)...tak aby se nám tam v zimě vlezl...no ještě jsem je neviděla naživo 😉

a dneska budu holky děla pokus
dám do zapékací misky kuřecí stehna(osolím,opepřím,posypu gril.kořením),dám na to plátek máslíčka a kolem dokola obsypu nakrájenýma syrovýma bramborama(ty brambory taky posolím) a šupnu do trouby...prý je to mňamozní...že prý ty brambory se nasáknou tou šťávou z masíčka a prý je to fakt dobrota...a nezašpiní se moc nádobí 😉 😀

foogy
2. mar 2009

nechy - tak to zní taky hodně dobře!!!

Já mám doma v mrazáku dvě 1/4 kuřete a pak jedno mega obrovský od mamky. Tak jsem si říkala, že si v týdnu taky upeču. Miluju kuře. Já teda si miluju všechno.
Včera byli u tchánovců řízečky - kuřecí a z jater a foogyně taky chutnalo.

nechy - a kterej se líbí manžovi?

prcekkk
2. mar 2009

loučim se,jdu baštit,pak se tu ještě snad ukážu 😉 zatím pa

foogy
2. mar 2009

prcek má jistě něco ze zabíjačky, ňam
já jdu na čočku, papa

prcekkk
2. mar 2009

tak jsem tu 🙂 foogy,jasně.měla jsem polévku a švestkový knedliky,abych trochu změnila chuť 😀

evitkamalicka
2. mar 2009

ahojky
🙂

nechynka
2. mar 2009

jééé prcku to kdybych věděla,že dneska máš švestkovy knedlíky tak to bych se pozvala k tobě na oběd

já už mám v sobě sejra a teď baštím ředkvičky 😀

evitkamalicka
2. mar 2009

ja som mala masko s paradajkovou omackou

nechynka
2. mar 2009

evit...teď jsem ti koukala v albíčku a Adámek začíná být podobnej taťkovi,co? nebo se mi to jenom zdá 😅

nechynka
2. mar 2009

foogy,manžovi se líbí ten roan co mám v albu...ten první ta 505...a pokud se nám bude líbit tak objednáme tenhle 😵

prcekkk
2. mar 2009

ahojky evi 😵

nechy,tos klidně mohla,ještě zbyly 🙂

dávám konečně dohromady fotečky s bříškem a Kubíka a musim se dokopat k tomu,abych je vyvolala.naši už se taky připomínaly 😒 a taky bych potřebovala pořídit nějaký album

evitkamalicka
2. mar 2009

nechy ja si myslim ze Adamko sa podoba na manzela od narodenia

wrtulka
2. mar 2009

Ahojky kočky..
trošku na vás jukám..
Evitko to je k neuvěření že Adámko už má 5 měsíců..je moc krásný, živý.. super mímo 😵 😵
Nechynko tobě držím palečky! Koukám ti občas na bříško do albíčka a na to jak pokračujete..budeš mít krásný miminko uvidíš..
Prcku i tobě velká gratulace máš krásnýho Kubíka..krásný miminko..

prcekkk
2. mar 2009

vy jste snad po tom obědě usnuly,ne? 😀

evitkamalicka
2. mar 2009

wrtul dakujeme 🙂

nechynka
2. mar 2009

prcku oddychujeme 😀

prcekkk
2. mar 2009

aha,tak to je v pořádku 😀

foogy
2. mar 2009

prcku - já málem jo, to ta čočka... přemýšlím, jestli jít vůbec na spin, abych tam ke konci lekce nebyla sama 😀 A teď jsem dožvejkala bonbonky lékořicový z rossmanna - je to prej dobrý na nízkej tlak.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre