Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

prcekkk
26. mar 2009

nazdárek.

nechynka
26. mar 2009

kuk 😀
jak se máte s Kubíkem dneska?
venku je pěkně hnusně,co? 😝

evitkamalicka
26. mar 2009

ahoj bambule 🙂 co noveho?

prcekkk
26. mar 2009

ahojky baby,
no tady sněží 😝

jinak nového není nic,Kubík spinká 🙂

nechynka
26. mar 2009

u nás taky nic nového 🙂
akorát už mě to prudí v práci....už se těším na mateřskou 😀

a za chvilku jdu k dr.

evitkamalicka
26. mar 2009

ja som akurat ulozila maleho spat a papkam palacinky 😅

prcekkk
26. mar 2009

nechy,tak to se těšíš,co?neboj,ono to uteče 😉

evit,malý mi taky spí v lehátku....houpám jak zběsilá 😅

sluninka
26. mar 2009

naždartéééééééé 😵

nechynka
26. mar 2009

jééé palačinky...taky bych si dala 😵

těším...hrozně moc...nebaví mě tady ty stresy 🙄
holky mívali jste v těhu křeče v břichu?....já mívám v noci křeče v lýtkách...ale před chvilkou mě tak strašně zabolelo vlevo v podbříšku...jakoby křeč a hnedka to přešlo 😨

prcku houpej houpej 😉
je na prd,že v takovym počasí se aní nechce na procházku,co? 😝

nechynka
26. mar 2009

sluni naždááááár matkoooo 😵

prcekkk
26. mar 2009

no nazdar babo,tak povídej...jak je? 😀 co princezna,nezlobí?a jak spíte a jíte?

se musim pochlubit,sice mám narozky až v červnu,ale vim,co dostanu 😅
http://www.mobilysdn.cz/product/samsung-u600-re...
jsem si to taky sama vybrala,že?

evitkamalicka
26. mar 2009

sluni vitaj 🙂

evitkamalicka
26. mar 2009

prcku moja mamina si presne ten mobil kupila teraz ked som bola doma a po 5 hodinach co ho mala jej odisiel mikrofon, reklamovala ho a odisiel jej zas, no ale vzdy sa najde nejaky chybny kus

nechynka
26. mar 2009

prcku tys museláááá být hodná...vypadá suprově 😵 😵 😵to se bude smskovat a volat 😉

já dostala od manži k narozkám orchidej v květináči, takovou kosmetickou krabičku (na prstýnku,naušnice) a stříbrny naušenice 😵

sluninka
26. mar 2009

nechý nazdáááááár těhule, teda čučim jak blázen, si tam ty tt přidáváš,ne? 😀

prcku 🙂 papáme jen UM, já kojim už jen aby se neřeklo a v noci, prostě ze mě víc malá nevytáhne..odsaju max 10 při velkým štěstí20ml...malou přes den už ani nepřikládám, hrozně u toho brečí, takže nebudu trápit jí ani sebe...
v noci spinkáme super, budí se jednou někdy spí celou noc... ale začíná si zvykat na vstávání kolem 6h 😅

přes den spí jen v kočárku nebo autosedačce, když jedem na výlet 😀 doma jen takový 10ti minutovky a to ještě s plenou přes ksichtík...

CO VY???? 😵

evitkamalicka
26. mar 2009

ozaj kocky, pred alebo po Velkej Noci si idem dat predlzit vlasy, vzdy som tuzila po krasnych dlhych a hustych vlasoch, uz sa hrozne tesim 😵

prcekkk
26. mar 2009

evit,to mi ani neříkej 😠 a jakou barivčku si mamina koupila?já nevim,jestli červený nebo růžový 😵 já mám Samsunga i teď,mám ho 4 roky a super.

nechy,já jsem hodná a furt 😉

sluni,tak to spaní teda fakt závidim 😢 u nás se to sice lepší,ale takhle super to teda není ale doufám,že brzy bude

evit,jak spal Adámek a kdy začal spát celou noc?

nechynka
26. mar 2009

sluni,nepřidávám...oni mi tam naskakují samy 😨 😀 😵

Natálka je krásná princezna...jste si dali záležet 😵

prcekkk
26. mar 2009

evi,ty budeš kočka - tak pak rychle foto,jasný? 😉

nechynka
26. mar 2009

evit,tedáááá ty budeš kóča 😵 a nakolik penízek přijde prodloužení vlásků? mě teďka porostly tak jsem spokojená

nic holky mažu k dr. tak se tu mějte krásně a pořádně drbejte ať mám co dočítat 🙂 😉

evitkamalicka
26. mar 2009

prcku cerveny, Adamko spi celu noc dva tyzdne, predtym sa budil raz za noc a na zaciatku ked sme ho priniesli z porodky tak 2x za noc, ako nahle mal 3 mesiace tak raz za noc a teraz uz pekne prespi 19:00-6:30

prcekkk
26. mar 2009

nechy,papa 😉 😲

prcekkk
26. mar 2009

evit,já chci taky 😖 my jíme tak po 3-4hod. a chodí spát okolo 8 a vstáváme po 7

prcekkk
26. mar 2009

téda Adámek už bude mít brzy půl roku 😕 toto teda letí

evitkamalicka
26. mar 2009

nechy no zalezi ci si u kadernicky kupujes aj pramene vlasov na predlzenie alebo si pozhanas ty a das si ich tam len nadpojit, ja som si pozhanala sama, lebo v kadernictvach pytaju za pramene nehorazne peniaze, takze ma to dokopy aj s tymi pramenmi co som si kupila inde aj s robotou vyjde cca 220 EUR teda 6600 Skk, inac keby som tie pramene mala kupene priamo z kadernictva tak 9000-15 000

evitkamalicka
26. mar 2009

prcku no veru, uz bude mat polroka a lezie mu druhy zub, tak som zvedava kedy vylezie, ten prvy mam v albume, ale dost rozmazana foto, lebo si nechce dat pozriet do pusy ani za nic

prcekkk
26. mar 2009

koukala jsem 😉

evitkamalicka
26. mar 2009

a vy v noci kolko krat vstavate?

prcekkk
26. mar 2009

no chodí spát okolo 8,to se nají a pak po 3-4hod.a nad ránem se budí každou hodinku,tak mu dávám trošku čajíku 😉
občas jíme - 8 - 12 - 3 - 6 a pak ho ještě přemluvim a ležíme do půl8,ale to často není,aby se najedl a spal

evitkamalicka
26. mar 2009

ono sa to po 3 mesiacoch urcite upravi, myslim si ze urcite aspon jedno nocne papanie casom vynecha

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre