Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

prcekkk
30. jún 2009

musim letět

foogy
30. jún 2009

ale je to tam holky fakt strašně drahý! Až moc, prostě. Ale fotky vám pak dodám, to se nebojte

megn
30. jún 2009

prcku četla tak po různu.. s mrkvičkou už měl i brambor.. dneska udělám mrkvičku a k tomu vařený žloutek, kvůli železu. Do toho kápnou olej, či dát trošku másílka, kvůli vitamínům rozpustných v tucích.
Zkoušela jsem i brokolici, páč tu děti maj dost rády, ale Honzíkovi se moc nepozdávala, takže tu pridám příště k mrkvičce a pak jí zkusím samotnou

megn
30. jún 2009

prcku mějte se hezky a užívejte společných chvil 🙂

foogy aby za ty peníze to tam stálo. Ten servis by měl. Prostě aby bylo za hodně peněž hodně muziky, né naopak.. by pak nas*alo

foogy
30. jún 2009

megn - no, povyprávím ti příští pondělí, pač o víku MK nestíhám. Má k nám přijet kámoška s dvojčaty 4 měsíce, jeden má 8 kg a druhej 6,5 kg, slušný, co? Tak si budu ňuchňat je 😀

megn - vaříš dneska něco k obídku?

megn
30. jún 2009

foogynko nevařím mám pro MM oběd ze včera, dnes jen Honzíčkovi uvařím, takže se na chvíli zdejchnu oškrábat mrkvičku 🙂
příští týden mi nic nenapíšeš až ten další.. v sobotu jedeme směr Tyrolské Alpy 🙂

foogy
30. jún 2009

megn - ahá, jé, vy už v sobotu jedete, jo? To se někdo má!!! Tak si to hlavně moooc hezky užijte, Honzíček ať se tam cítí jako doma a přijedete oba s manžou aspoň trošku odpočatý! Těším se pak na fotky.

danka24
autor
30. jún 2009

megankaaa tak si uzite dovolenkuuuu a dufam ze na nas nezabudnes 😀

foogy
30. jún 2009

holky, jdu chvíli pracovat, za půl hoďky bude obídek

megn
30. jún 2009

foogy odpočatí? kdybych jela k moři tak aj jo, ale takhle mě budou bolet nohy ještě 14 dní po návratu z té přemíry pohybu.. tam procházka, tam lyžovat.. kor když jsem na lyžích nestála ani nepamatuji 😅
jak dneska v práci? Doufám, že nepřiznáš milunovi, žes kecala půl dne na MK 😀

danuško to víš že nezapomenu, hlavně na tebe moja 😉 možná pojedeme přes Bratislavu tak si na tebe uričtě vzpomenu hned jak vjedeme na SR území

megn
30. jún 2009

nech si chutnat.. já se taky zdejchávám, ale určitě nakouknu pak.. kolem té 1 hod 🙂

danka24
autor
30. jún 2009

no este ze tak .. 😉

danka24
autor
30. jún 2009

juuj ja uz som hladna ako vlk..uz len preligam .. 😀

megn
30. jún 2009

co jste měly dobrého dámy na obídek?
Honzíček mrkvičku, pak mlíčko a pak spinušká.. tož si udělám co potřebuji než půjdeme odpoledne ven..

foogy
30. jún 2009

megn - já měla zapečené brambory se zelním a masem, bylo to moc dobrý. A teď tady piju caro, akorát se mi zkazilo mlíko, tak bez mlíka, což je nic moc ☹
A odpolko po práci jdu cvičit, to už se těším

megn
30. jún 2009

foogy Caro bez mléka? tfujky tfuj 😝 a bez cukru ? Nebo sis dala glukopur či něco dobrého?
Jaké cvíčo tě čeká?

foogy
30. jún 2009

megn - no jo, bez mlíka, žel bohu, nedá se nic dělat.
A cukříčkem - nějakým tmavým či co to tady mám.
A jdu na stepíčky. Ale svítí tady sluníčko a je teplo, tak se mi moc nebude chtít. Ale už jsem domluvená s kámoškou, takže budu muset

wrtulka
30. jún 2009

Ahojky Megn 😉
koukám že máš chvilku tak jen info - zatím to vypadá že jsem dobrá nosnice - vypadá to na těch 12-14 vajuch - v reálu se to ukáže až ve čtvrtek - to mám být nastoupená v 7 ráno v brně s papučema a košikou 😉

megn
30. jún 2009

foogy teplo jo? hmm, tak Morava hlásí zataženo, dusno a teď semtam i spadla kapka 😖

wrtulko koukala jsem do albíčka dneska.. to jsou super zprávy týýjo 12-14 vajíček! To je supér úplně! Kolik bývá normálně?
V ten čtvrtek tě pak i pustí domů??

wrtulka
30. jún 2009

Megn tohle je takovej zdravej průměr..
někdo má vajuch třeba 30 a někdo jen 5..to záleží na to jak reaguješ na ty hormony a tak..
jo dalí mi jen chvilkovou anestezii.. za 2 hodiny můžu odejít s manžou domů a pak budeme jen čekat a volat a držet těm svým miminkům palce 😉 no a někdy v úterý za týden si snad pro dvě půjdeme 😉

megn
30. jún 2009

wrtulko jůů to zní moooc dobře! půjdete si pro ty dvě určitě! Moc budu držet palečky 🙂 😵 pak se bude čekat jenom na //?

wrtulka
30. jún 2009

jj po transferu se čeká na // ale kočko.. sice je tam po transferu šance kolem 40% že se to povede.. ale nemusí..

nechynka
30. jún 2009

ahoj holky...vy jste dneska drbali a já tu zrovna nebyla ☹
byla jsem na kontrole u dr. CS2 a mám prý být připravená prý je prcek hodně ttěžký/á a velký/á takže to možná bude dřív a v pátek jdu poprvé na kontrolu do porodky 😨 dneska jsem se tam byla objednat a docela na mě padl splín/strach jestli to zvládnu.. 😔

wrtulka
30. jún 2009

ahojky nechy..
neboj já správnej závislák jsem tu pořád 😉
takže už brzo uvidíš mimíska? já vím tohle je asi normální ten strach..
ale neboj vzládneš to!!!

megn
1. júl 2009

nechynko jůůů už se ti blíží den D 🙂 žádný strach, splín.. zvládneš určitě neboj. Všechny jsme to zvládly. Zpátky cesta nevede, nicméně prďolek ti vše vrátí.. Třeba ta Lenička. mmch krásné jméno 😵

wrtulko jasně procentuelně, nicméně je šance veliká! Teď tu týden nebudu... budeš testovat, popř kdy, nebo budeš vyčkávat jestli MS dorazí, či nikoli?

wrtulka
1. júl 2009

megn no testovat budu až 12 dní od transferu zdravých embrií - pokud bude! což teď tedy doufám že bude!
tzn. budu testovat 12 dní od 8mého července - tj.19července - ale to chci jít spíš na krev normálních testů už se bojím

megn
1. júl 2009

wrtulko ajo odběr bude jistější, budu věřit že to pro vás dobře dopadne.. jsi furt doma a zřejmě budeš i nadále, nebo bys chtěla jít i do práce?

wrtulka
1. júl 2009

jsem doma a aspoň do testu douvám budu..
no do práce chodit nechci i když bych z domu asi trochu pracovala..
přece jen každý zaměstnání je stresující a já si to nelajzu.. po tom všem.. abych ještě miminko stresovala zákaznkama..

wrtulka
1. júl 2009

a kam ty jedeš frčíte na dovču?

megn
1. júl 2009

wrtulko asi jo, určitě je lepší když jsi a zůstaneš doma. Jsi tvůrčí? Co děláváš tak každý den ať se zaměstnáš a tak? vaříš, uklízíš, ubrouskuješ? Nedepkuješ???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre