Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

prcekkk
8. okt 2009

no je to vidět
já jsem na takovéto pečení antitalent 😉

evitkamalicka
8. okt 2009

ked sa chce, vsetko sa da

prcekkk
8. okt 2009

no když myslíš 😉

foogy
9. okt 2009

Ahoj berušky

Jdu vás napsat dojmy ze svatby čerstvé novomanželky 😵
Ráno, když jsem se oblékala, tak jsem se rozhodla, že si svatební den užiju, nenechám si ho ničím a nikým zkazit. Budu si to užívat a nebudu koukat na hosty, jestli se oni baví nebo ne. A udělala jsem dobře. Moc jsem si to užila. A je fakt, že nám teda vyšlo úžasný počasíčko, to bylo neuvěřitelné štěstí. Ale to byla asi satisfakce za to, že měl - teď už manžílek opar, já beďáka pod nosem :o)

Jo a taková perlička dne - na Štiříně je teď ubytovaná česká fotbalová reprezentace a představte si, že se jich na nás pár kluků přišlo podívat - např. Čech a Baroš, trenér Hašek a pak nám přáli i štěstí. To je ftipný, co?
A teď ráno při snídani mě dokonce Čech pozdravil!!! 😀

Hosté odjeli v 6 hodin, my se šli ještě fotit a pak jsme se na hotelu převlíkli - hotel fakt náádhernej! A šli jsme na večeři a užívali si jeden druhého. Bylo to fakt krásný! Ráno snídaně a teď tady na štiříně v hotelu sedím na netu, manžel - jéé, to krásně zní , manžel jel vybrat peníze, pač nám to z karty nejde strhnout a tak vám hned musím napsat dojmy a pojmy

evitkamalicka
9. okt 2009

foogynka gratulujem a budem sa tesit na fotecky

foogy
9. okt 2009

evit děkuju 😵

evitkamalicka
9. okt 2009

a ako sa mate s miminkom? mala by si dat aj nejake foto bruska

evitkamalicka
9. okt 2009

foogynka uz som pozrela, aj som ti tam nieco napisala, krasny parik 😵

evitkamalicka
9. okt 2009

manzelovi sa najviac pacil hviezdny gratulant, kedze on je velky futbalovy fanusik 😅

danka24
autor
9. okt 2009

fogynka moja srdecne blahozelaame a prajeme veela stastia a zdravia a rodinej pohody 😵 😵 si bola veelmi pekna 😵

terinda
9. okt 2009

foogy, moc gratuluju, slušelo vám to, krásná a hvězdná svatba 🙂

luccii
10. okt 2009

foogysku, moc krasna svatba!!! a na krasnem miste - Stirin znam 🙂

prcekkk
12. okt 2009

foogy: krásný svatbička,a úžasný hvězdný host 😀 těšim se na další fotečky

luli82
12. okt 2009

Ahojky.

Fogy: Krása........hodně štěstí 😉

evitkamalicka
12. okt 2009

krasne dobre ranko

luli82
12. okt 2009

evi: Ahojky.

evitkamalicka
12. okt 2009

ako sa mame? u nas prsi takze pocasie dobre pod perinu a na lenosenie

nechynka
12. okt 2009

krásné ránko...my s Ondráškem teprve vstáváme a venku je,že by ani psa nevyhodil...chčije a chčije a chčije ☹

foogy,taky gratuluju k svatbě-krásná nevěsta,krásnej ženich a miminko v bříšku...ať jste všichni tři moc šťastní 😵 😵 😵

evit,kdy čekáš/nečekáš mrchu? a měříš BT?

lu,a co vy? nevíte už náhodou co se ti schovává v bříšku? 😉 😵

luli82
12. okt 2009

evi: No u nás počasí stejné...Myslím si půjdeme dneska brzo schrupnout po obědě, ale předtím se chystám žehlit... 😝

luli82
12. okt 2009

nechy: Ještě to nevíme. Ve středu začínám 17. týden podle ultrazvuku a budeme to vědět kolem 20. No říkala jsem, že chci překvápko, manžel ne, ten to chce vědět, ale toho 20. týdne už se nemůžu dočkat. Trošku víc bysme chtěli chlapečka, to se ví, ale je nám to jedno, hlavně, ať je to zdravé... 🙂

nechynka
12. okt 2009

já bych taky měla žehlit....ale když nemůžeme jít ven to bude Ondra protivka...je zvyklej dopoledne vegetit v kočárku 😔

luli82
12. okt 2009

nechy: No Eliška už je protivka, co chodí, tak nechce nic jiného. Musím jí vymyslet nějakou zábavu. No už jsem nežehlila 14 dnů, takže musím... Jdu se na to vrhnout, nebo tady křičí jak pavian.

evitkamalicka
12. okt 2009

nechy cakam/necakam 24.10., meriam ale asi sa na to vyprdnem, lebo mam strasne nizke teploty a tak isto som mala velmi nizke aj pri Adamkovi a aj tak som bola tehu, takze u mna ta teplota 37 pri tehu absolutne neplati

luli82
12. okt 2009

evitka: No každá to má jinak. Takže jste se rozhodli, že chcete druhé taky tak brzo?

nechynka
12. okt 2009

lu,přesně tak ať je mimčo zdravé...ale chlapečka chápu 😉 já bych chtěla zase holčičku...ale švagrová nám nechala u jakéhosi pána spočítat podle data narození(prý se ještě nespletl) takže pokud chceme holčičku tak musíme počít v roce 2012...jenže to neklapne páč si chci dát mateřskou na dva roky a do dvou let otěhotnět...takže počítám s dvouma darebákama 😀

evitkamalicka
12. okt 2009

lu ano nakoniec sme sa rozhodli takto

luli82
12. okt 2009

nechy. Já si myslím, že zase budeme mět dvě holčičky.No uvidíme. Musím letět. Zatím pa

evitkamalicka
12. okt 2009

ja mam pocit ze my budeme mat aj dalsieho chlapca

nechynka
12. okt 2009

holt přírodě neporučíme 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre