Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

foogy
9. jan 2009

nechy - se tam bobís nějak roztahuje, ne?? hlavně, že už tě to nebolí.
Já si pamatuju, když jsem měla říct, že dávám výpověď, krve by se ve mně nedořezal, dala jsem si na posilněnou větrníka a pak jsem šla. Bejt tebou nechy - řeknu to dneska, pač na to budeš přes víkend furt myslet, ale neznám tvojí situaci 😉

prcku - jééééé, vyfotíš nám eště postýlku?? já jsem tak zvědavá!!!

nechy - díky, žes na mě myslela! nakonec o půl 8 přijeli tchánovci a byli tady 2 hoďky, pak jsem koukala na Jak se staví sen a churirgy a pak už byl Ládin doma 😉

lu82
9. jan 2009

Já teda nezvracela, ale začalo mně všechno trnout, hlavně nohy a bylo mně fakt blbě. Snad si zvyknu. Baví mně to, je to po dlouhé době něco nového a je to pěkná makačka.

evitkamalicka
9. jan 2009

nechy to aj planujem cez vikend urobit 😅

prcekkk
9. jan 2009

to jo,tak to nevim,co si dám já jako motivaci 😀 leda aby mi to v létě slušelo s kočárkem

lu82
9. jan 2009

prcekkk: První bude makačka to mímo, ale já to, co zhodila, nabrala přes svátky- no jo vánoční cukrovíčko ☹

evitkamalicka
9. jan 2009

nechy a kedy das foto s ultrazvuku do albumu?

prcekkk
9. jan 2009

foogy,tak vám to jdu vyfotit 😉

foogy
9. jan 2009

evit - tý jo, jsi dobrá! sama zapojit TV, to já jsem holky totální lempl, fakt! Ale to neva, umím zase něco jinýho, že jo? hihi

lu - mně bylo špatně 3x, když jsem šla počtvrtý, tak už bylo f pohodě 😉
lu - tak se budeme hecovat spolu, já potřebuju dát dolů aspoň 8 kg, když víc, bude jedině dobře. Lu, máme s holkama téma Hubneme XXL, tak kdybys chtěla, můžeš mezi nás, je to tam fajnový!

nechynka
9. jan 2009

foogy,dneska nééé...nejsem na to psychicky připravená...ale v pondělí si asi koupím taky větrníka a spáchám to...co vynadat mi nemůžou 😝

evit, 😀 to bude super relax 😀

prcku co třeba...aby ses manžovi líbila (to je přeci taky super motivace,nééé?)

evitkamalicka
9. jan 2009

foogy no doma som asi ja vacsi technicky typ ako muz, ten ked ma nieco urobit tak mu to strasne dlho trva a ide na to tou najvacsou cestou, nevie si najst sposob

nechynka
9. jan 2009

evit,nnevím..já ještě žádny foto totiž nemám ☹ mýmu dr. pořád nefunguje tiskárna...takže ještě ani manža neviděl našeho bobka ☹ ale 20.1. jdu na ten screening...tak doufám že tam mi bobika vyfoti 😵

evitkamalicka
9. jan 2009

foogy to je dobre, ale kazdy predsa sme lepsi v niecom inom

prcekkk
9. jan 2009

nechy,to by šlo

tak mám vyfoceno a jdu to stáhnout 😉

foogy
9. jan 2009

holky - já chci zhubnout, abych se zase vešla do riflí, mám je schované ve skříni, to jsem vážila 61 kg a chci zhubnout, abych se líbila Ládinovi.

nechy - v pondělí budeme mít obě velkej den, budu na tebe myslet! A větrníka si asi teda koupím taky. Kdo další? hihi

já DVD nemám, zatím si to pouštím na NB

holky, já si včera objednala brašnu na NB, za super cenu, dneska mi jí dovezou, tak už se na ní těším jak malá 😉

evitkamalicka
9. jan 2009

noooo veternik by som si veru dala aj ja 😀

foogy
9. jan 2009

evit - tak já jsem jako tvůj manža. Jsem totiž prej po tatínkovi, hihi 😀 Takže dycky dám návod přečíst miluně, on mi to zjednodušeně vysvětlí a já jedu, hihi. Hezky se doplňujeme.

holky a co máte dneska k obídku?

nechynka
9. jan 2009

foogy,tak jo....a třeba si dáme ještě jednoho větrníka navíc na počest narození prcka junira/juniorky,co???? 😀 😉 😵

nechynka
9. jan 2009

foogy já asi jenom jogurt....ale zítra si asi udělám žemlovku...mám na ni děsnou chuť 😀

evitkamalicka
9. jan 2009

ja mam dnes masko s dusenou zeleninkou, kedze chudnem tak aj delim stravu, nekombinujem zemiaky s maskom ale vzdy bud zemiaky so zeleninkou alebo masko so zeleninkou, zajtra planujem zemiakove placky plnene zeleninkou

foogy
9. jan 2009

holky, takže v pondělí si všechny dáme větrníka, jo? Na nechy(aby TO řekla šéfce), na prcka (na oslavu, pač bude určo už v porodce s babátkem), na mě (pač otvíráme), na evitku (že je šikovná a umí si poradit) a na lu (aby zhubla) 😀

evitkamalicka
9. jan 2009

foogy tak teda v pondelok veternikova party 😀

prcekkk
9. jan 2009

foogy,dnes pangase a br.kaši 😉

prcekkk
9. jan 2009

tak to si teda dáte pěkně do nosu 😉 ale já vám to vůbec nezávidim

nechynka
9. jan 2009

jéééé holky já se tak těším na pondělí 😀

nechynka
9. jan 2009

prcku br.kaši já děsně rád 😉

prcekkk
9. jan 2009

tak jdu vkládat fotečky,takže ještě minutku 😉 a můžete juknout

foogy
9. jan 2009

nechy . to se pěkně odbýváš

evit - hm, to je dobrej nápad!

nechynka
9. jan 2009

foogy,já si chtěla skočit do města....ale nechce se mi do té zimy...takže si dám jen jogurt a pak si udělám nějakou mňamku až doma 😉 neboj to já se neodbudu 😀

prcku,už se těšíme 😵

prcekkk
9. jan 2009

nechy,já taky br.kašičku láááda

je to tam

nechynka
9. jan 2009

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 TO JE KRÁSA😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre