Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

foogy
9. jan 2009

nechy - no, fuj, takový sny!!!!

prcku - je úžasnej, hlavně to je nápad, co? obyč bílej hrnek a na tom svetr.... Se mi bude hodit do shopu, pač ho máme tyrkysově-capučínovej

prcekkk
9. jan 2009

nechy a co chtěla kolegyně?

prcekkk
9. jan 2009

foogy 😉

nechynka
9. jan 2009

foogy,já takovej hrneček ještě neviděla ☹ a už se těším až nám to po neděli všechno vyfotíš aby jsme se mohli pokochat jaky krásny máte studio 😉

prcekkk
9. jan 2009

foogy,hlavně nám to koukej vyfotit,jasný?už se těšim

nechynka
9. jan 2009

prcku,co jinyho prudila 😀 chtěla vytisknout něco z kompu...ale kliďo píďo si to mohla vytisknout i od sebe z intranetu 😝

prcekkk
9. jan 2009

prudilka 😠 tě ruší a ty nemůžeš v klídku koníkovat,co? 😀

nechynka
9. jan 2009

jo přesně tak 😀 a navíc mě prudí moje střeva...furt se mi to v břiše hýbe a já jsem z toho nervéz 🙄

prcekkk
9. jan 2009

že by střevní chřipka?

prcekkk
9. jan 2009

a jdeš dnes do města?

nechynka
9. jan 2009

prcku střevní chřipka nééé...mám teďka spíš zácpu ale je to nepříjemný 😖
dneska nepůjdu nechce se mi do té zimy
prcku a můžou těhule meduňkový čaj? nějak teď blbě spím-pořád se budím-po půl hodinách-tak jsem chtěla zkusit ten čajik

prcekkk
9. jan 2009

aha,tak to znám - zácpu...ale co jsem těhu,tak s tím nemám absolutně žádný problémy 😅

jé,tak to nevim,jestli se může meduňkový čaj.ale zkus kouknout na netu,třeba to tam bude 😉

prcekkk
9. jan 2009

dneska tam je zima 😖 jsem koukala a furt se to drží pod nulou,ale zase svítí krásně sluníčko

nechynka
9. jan 2009

sluníčko je paráda...ale dneska je tam fakt kosa.....i baronek spal dneska doma v kotelně 😅
budu muset popátrat 🙂

prcku a ty jsi byla na tom NT screeningu v I.trimestru?

foogy
9. jan 2009

všecko vyfotim, nebojte

prcekkk
9. jan 2009

nechy,nebyla

prcekkk
9. jan 2009

foogy IP

nechynka
9. jan 2009

já všude čtu (i dr. mi to říkal) že se to platí ale když jsem tam volala a objednávala se...tak jsem se ptala a řekli mi,že je to zadara 😅

prcekkk
9. jan 2009

nechy já myslim,že je to zadarmo.

prcekkk
9. jan 2009
nechynka
9. jan 2009

jůůůů ta je krásná 😵

prcekkk
9. jan 2009

mímo k sežrání 😀

prcekkk
9. jan 2009

budu muset jít předchystat obídek 😝 a vůbec se mi nechce

foogy
9. jan 2009

tak jsem tu
mi totiž přivezli brašnu na nb, co jsem si včera objednala, do toho pošťačka s programem na návhry koupelen, tak jsem platila a teď všechno rozdělávala, měla jsem z toho ohromnou radost!

holky, slibuju, že vám všechno vyfotím a dám si do alba, slibuju, ale čekám, až to bude všechno hotový!

a k obědu dělám franc.brambory se sojovym masem, ňam. Hlavně je to rychlý a nepracný, hihi

nechynka
9. jan 2009

prcku ještě nechoď

a v kolik obědváte? v kolik chodí manža z práce?

foogy,tak to byl takový druhý ježíšek,co? 🙂

foogy
9. jan 2009

tak já jdu taky pracovat, sejdem se tady zase odpo

nechy, v kolik jdeš domů?

nechynka
9. jan 2009

foogy po 3hod....doma jsem až po půl 5 ☹
tak pa pa

foogy
9. jan 2009

nechy - přesně tak 😉

Ládin dneska vezl rodiče na letiště, letí za dcerou a pak do Ikei, tak mě štve, že jsem nemohla jet taky, bych zase trošku zhuntovala rodinný rozpočet, hihi

prcekkk
9. jan 2009

nechy,přemluvila si mě 😉 vůbec se mi nikam nechce.MM chodí z práce ve 3

foogy papa

foogy
9. jan 2009

prcku - ty už jsi smazala tu fotku s tou skříńkou... Jsem se na to nestihla podívat.
jinak tu fotku s těma bačkůrkama - ta je úžasná!!!! to ses fotila na samospoušť? jsi dobrá!!!!!!!!!!!
prcku - máš vůbec strie? na té fotce to vůbec není vidět, krásný bříško! a teď, v tom 40.tt, to už je mazec!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre