Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

foogy
15. jan 2009

evit - a něco malýmu je? nebo má náladičku?

prcekkk
15. jan 2009

já budu péct klobásky s bramborovou kaší 🙂

nechynka
15. jan 2009

a my jdeme na pizzu 😎

prcekkk
15. jan 2009

jé,tak to je dobrý obídek,ten bych si taky nechala líbit 😉

foogy
15. jan 2009

pizza - ňáám

nechynka
15. jan 2009

prcku to bude spíš večeře...jdeme až v 5hodin 😉
na obídek si dám asi už potřetí tento týden...gyros s hranolkam 😀

prcekkk
15. jan 2009

hm,tak to je taky dobrůtka 😉

prcekkk
15. jan 2009

to mám dneska pěkně vydatný a kalorický jídla,co?ale jen si dej,pokud můžeš 😉 závidim ty hranolky

prcekkk
15. jan 2009

holky,tak já si pomalu budu loučit a půjdu směr kuchyň 😅 mějte se bájo a papa

foogy
15. jan 2009

hranolky, bože, takhle těch 10 kg nezhubnu ani kdybych se po...

evitkamalicka
15. jan 2009

foogy ma naladicku, to tak obcas raz za tyzden alebo raz za dva tyzdne nevie co so sebou

foogy
15. jan 2009

evit - já ty nálady mívám taky, Adámku, zdravím tě, jsi celej po tetě koníkovský Foogyně 😀

holky, moje mamka je fatk dobrá - jsem se za ní stavovala v práci a ona mi dala žužubonbony a čaj na hubnutí a prej ty bonbony mám na celej měsíc, fakt ftipná!!

foogy
15. jan 2009

holky, mám na vás velkou prosbu - neposlaly byste hlas sestřence, soutěží v anketě o Miminko roku, odkaz je http://boleslavsky.denik.cz/miminka/anketa-hlas... a jsou to Vítek a Pavel Maděrovi, dík
je to jenom do zítra

evitkamalicka
15. jan 2009

foogy no vidis ako ta mamina motivuje 😅 ...ja si akurat popijam L-Carnitin na spalovanie tukov pocas cvicenia, to by sa malo 30 minut pred cvicenim, tak polhodku pockam a idem na stepper

foogy
15. jan 2009

evit - já carnitin polykám v tabletkách a když zapomenu, tak si ve fitu taky dávám tekutej, ale moc mi nechutná 😝

taky už od pondělka začnu cvičit
a Adámek už usnul?

nechynka
15. jan 2009

foogy,už jsem jim tam hodila hlas...ale ještě jim chybí 8hlasů 😒

evitkamalicka
15. jan 2009

foogy ja mam teraz tekuty visnovy a je super, normalne mi to chuti...Adamko este troska mrnci v postielke, ale uz kazdu chvilu zaspi

foogy
15. jan 2009

nechy - díky, no, rozeslala jsem to i mejlem, tak uvidíme, mi to taky dali vědět dlouho...

si představte, že té sestřence je 41!!!! A dvojčata počali přirozeně a přirozeně i rodila!

nechynka
15. jan 2009

foogy,tak to je teda sestřenice šikula....ale má se co otáčet s dvojčatama,co?

foogy
15. jan 2009

nechy - už jenom 5, moooc vám holky děkuju!!!

nechynka
15. jan 2009

foogy a co můžou vyhrát?

holky tak změna plánu...manža nakonec nejede pojede až 2.2.....takže jde se mnou na screening a na ultrazvuk....huráááááááááááááááááááááááááááááááá 😵

foogy
15. jan 2009

evit - žádná příchuť mi nechutí, blivajz to je, fujky

nechy - oni mají doma 2,5 letého klučinu, akorát když otěhu, tak se naučil sám na nočník a takové ty věci, ale bude to mazec, to si piš!

kousinka
15. jan 2009

naždááár

vona je prcek ještě pořád kinderjajíčko ? 😕 😅 tak to bude asi holčička 😀 se šlechtí 😀

evitkamalicka
15. jan 2009

kousi ahojky 🙂

foogy
15. jan 2009

nechy - tak to je úžasná zpráva, to ti mooc přeju!! paráda!!!

ahoj kousi - no, prcek eště jo, ale sluní už rodí!!!!!

a jak se kousi máte?

kousinka
15. jan 2009

achooj evit... co mrňousek ?

evitkamalicka
15. jan 2009

kousi Adamko fajn, akurat konecne zaspal, dnes ma nejaky blby den, od rana len mrnci...a vy ako?

foogy
15. jan 2009

kousi - malej je krásnej, jak kdyby tatínkovi vypadl z prdelky, co? haha Ale nějak rostete.

celkově matky, nějak vám ty děti rostou

nechynka
15. jan 2009

zdáár kousí...jak se máte s Alíkem? 😵

foogy mě se to taky zdá...že ty mimča tak strašně rostou 😨

wrtulka
15. jan 2009

Kuk kočky zase po dlouhý době nakukuju..
všimla jsem sei že se tu ukázala Kousinka.. Kousi já jen poctivě sleduju tvá albíčka a fotky máte moc krásnýho klučíka!! 😵 😵 Jo a taky se mi líbí ty umělecký fotky z těhu..
Nechynko díky za podporu IP nevím co jsem ti pak ještě napsala ale byla jsem v ten pátek hodně zoufalá..
Tak pokud něco nepříjemnéo tak promiň..
já jen všimla jsem si že ti drahá polovička odjížtí tak držím palečky aby ti to rychle uteklo.. teda vám.. počkej brzo bude mímísek kopkat 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre