Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

foogy
24. apr 2009

evit - z Německa, jo? Tý jo!
Tak to jsem na tebe teda fakt zvědavá!!!
Moje kadeřnice vlasy prodlužuje - moje dvě kámošky si to nechaly a bylo to moc hezký! Já si nechala akorát přišít asi 10 růžových pramenů, ale oni mi pak časem vybledly, tak jsem je zase shodila.

evitkamalicka
24. apr 2009

foogy davam do albumu

foogy
24. apr 2009

evit - koukala jsem a jsem na zítřek čím dál víc zvědavější! Musíš se nám pak hned vyfotit!
Tak ať se to kadeřnici povede a máš to dle svých představ!

evitkamalicka
24. apr 2009

foogy no sama som zvedava, ale ta kadernicka robi fakt krasne vlasy, takze toho sa nebojim

prcekkk
24. apr 2009

ahojky. 😵

megn
24. apr 2009

ahojky 🙂

evitkamalicka
24. apr 2009

ahoooooooooooj 🙂

megn
24. apr 2009

tak co maminy, jak se máte? Co dětičky, poslouchají? 😀

evitkamalicka
24. apr 2009

megn posluchaju a rastu do krasy...a vy ako?

megn
24. apr 2009

asi tak jako u vás? Až na to, že krásní jsme furt 😀 😅 😀 a s tím posloucháním to nevím nevím.. to začne asi až někdy v daleké budoucnosti 😝 😀

prcekkk
24. apr 2009

ahojky megn,jsi tu ještě?

megn
24. apr 2009

prcku teď už ano 🙂
jak se máte?

prcekkk
24. apr 2009

😝 stále bojujeme s nočním krmením a nespaním.co vy?jak spíte?

prcekkk
24. apr 2009

Honzík je fešák,roste jako z vody a s tou váhou,fakt vás doháníme,až mě to děsí,když je Kuba o tolik mladší 😔

megn
24. apr 2009

ono se to zabrzdí nebuj.. Honzík je kus to jo, ale už tolik neleze nahoru, co zdolal 7 kg.. prej mám smetanu, že je to takový kus.. a děti z UM nabírají rychleji.. doktorka na tu váhu nic neříkala?

megn
24. apr 2009

My spíme stejně blbě, neli blběji poslední měsíc ☹ 😠 😀

megn
24. apr 2009

já bych teda spala, co ty? Jenže jaksi nejsem tady pánem 😅

prcekkk
24. apr 2009

ne,prý je zase dlouhý,ale pupíka má pěknýho,no celý tatínek 😀
taky je to s tím spaním šílený 😖 jak se ti v noci budí?

megn
24. apr 2009

na Kubíkovi jde vidět, že je teda kus, hlavně na té fotce jak je pod tou hrazdičkou 🙂
moc vám to sluší všem 😵 😉

prcekkk
24. apr 2009

no jo,ale hlavně,že mu chutná,ne? 😉 teď už se snažim jídlo omezovat a natahovat intervaly,protože jinak by nás za chvíli snědl 😀

megn
24. apr 2009

v 8 hod spí, někdy to protáhne do půl 9.. první budíček za posledních 14 dní byl ve 22:30 😝 pak v 1,3.,6, vstáváme jak kdy.. dneska se vzbudil po 7, pak jsem ho ještě přemlouvala, tak si dáchl, ale až tak po hodině.. kdy moje nervy byly na pochodu 😀 rostě ho zbožňuji. Včera jsme vstali v devět..

megn
24. apr 2009

kolik Kubík měří? Mi Honzík příjde furt širší než delší a mišelinky má mega řádné 😀

prcekkk
24. apr 2009

no tak ty máme taky.Kuba má 64cm,co vy?

megn
24. apr 2009

to nevím, ale 65 cm už měl dáááávno..
jak jinak stíháš domácnost atd?

prcekkk
24. apr 2009

😝 nic moc.musim,vždy,když usne,tak rychlovka...dneska už jsem vařila v 8 ráno 😀 šílený,co?Kubu nebaví nic samotnýho a když,tak jen krátce,takže musim kmitat.nebo uklízim o víkendu,když s nim babi vyjede ven.
a jak to jde u vás?

megn
24. apr 2009

asi tak jako u vás.. nejvíce stihnu udělat když Honzík spí.. a už je vzhůru! 😠 takže letím 😀

prcekkk
24. apr 2009

papa 🙂

evitkamalicka
27. apr 2009

je tu niekto? 😕

lu82
27. apr 2009

Ahojky,

evi, já jsem tady.

foogy
27. apr 2009

ahoj holky

Holky, švagrová je těhu a v červnu bude mít narozky, bude právě v 6.měsíci, tak jí vymýšlím dárek. Poraďte, prosím. Myslela jsem koupit jí olejíček na břicho od Hipp, těhu čaj (prý jo pije) a k tomu tílko z litexu, říkala, že bude nosit normální oblečení, že se jí sice těhu líbí, ale myslí si, že je to vyhazování peněz, ale jako dárek by to nemuselo bejt špatný, ne? hodím sem odkaz na to tílko

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre