Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

megn
9. jún 2009

Ahoj Lu, ano ano měla bysh chodit častěji, trošku to tady zvednout tu morálku 😀 Kor, když teď vám odjede taťka ☹
Fajn, že děláte pokroky. Ony ty děti to cvičení nemají rády, vydržte. Jaký cvik máte?

Ahoj wrtulko a ty přijď taky častěji! 😉 Ani nevím co nového!

wrtulka
9. jún 2009

Ahojky Meng..
ani nechtěj vědět.. už papám léky a asi už to začíná být vidět.. včera jsem se poskládala v práci řvala sem a řvala a řvala.. no je vidět že baštím hromony, ve čtvtek začínám píchat injekce budu v přechodu..ale asi si vezmu dovolenou nějak to na mě všechno padá..

megn
9. jún 2009

aj jaj wrtulko, to ti přeji hodně sil! Už aby tohle období bylo za tebou a tys byla š'tastná !
Ty injekce si budeš píchat sama?

wrtulka
9. jún 2009

megn o injekcích se mi už i zdá..
měla bych si je píchat sama nebo manža ale ani jeden to neumíme..
tak jsem zlanařila sousedku - manža drbna zjistil že má 2 děcka po IVF (3,5 roku a 2 roky) ona si taky píchala a prý ty samý.. tak mi snad ty první píchne a naučí mě to nebo něco..
ale vyklepaná sem z toho kvalitně..
no jo mám příjemný starosti a všechno to může být na kulový.. nebo taky ne.. ta naděje tam je!!!a tý se musím držet...

megn
9. jún 2009

Wrtulko samozřejmě že té naděje se musíš držet! Sousedka má takhle dvě děti? No to je super, tak tě to trošku nadzvedlo? Fajn, že tě tedy bude píchat. Ono přinejhorším by jste to asi nějak zvládli i sami, ale bylo by to krušné!
Koukala jsem jak ubrouskuješ, jsi šikovná! Na to jak jsi dříve pekla buchty, bych do tebe ani neřekla! Krásný obrázek do kuchyně! 😵

danka24
autor
9. jún 2009

ahoooj tak my sa mame suprovo a vobec sa nevyhovaram 😀 od stvrtka mame jarmok a janik ide zajtra do piatku prec jak narokom ale zvladneme to 😉 pohyby zatial necitim ani neviem ci to budem vediet rozoznat.. ako to budem vediet?babo rad teraz.. drobcek rastie rozpravame sa snim stale a teraz konecne aj pocuje 😉

megn
9. jún 2009

ale vyhováráš se 😝 😀 Máte jarmark, ten co loni? Pohyby poznáš, to se nedá nepoznat neboj, ucítíš že se ti v břichu něco hýbe a střeva to nebudou 😀 Kdy jdeš na další KO? A co triple testy, ty už máš za sebou a výsledky? Už jsem nedočkavá co se tam skrývá v tom bříšku jestli pindík nebo šušurka 😀

danka24
autor
9. jún 2009

meganka o 2tt na kontrolu a o vysledky z testou si mam volat v stvrtok 😉

megn
9. jún 2009

áááhá ve čtvrtek, tož to budou na jednotku 😉 pak písni

danka24
autor
9. jún 2009

no to aj ja budem zvedava normalne mam strach

prcekkk
9. jún 2009

helou

danka24
autor
9. jún 2009

ahooojjjj

prcekkk
9. jún 2009

jak je,mamino a co nové foto v albu?dočkáme se vůbec?

danka24
autor
9. jún 2009

no dufam ze ano sa dockate... vies fakt mame nas pc odpojeny lebo sme kupili nabytok a robime fleka na stol takze dufam ze v sobotu bude pojazdny.. uvidime 😉

danka24
autor
9. jún 2009

a vy sa ako mate??

danka24
autor
9. jún 2009

kdeee steeee

megn
9. jún 2009

jéé on tu někdo byl? 😕 😅

megn
9. jún 2009

Danuško nebuj se, strach určitě neměj, dobře to dopadne! 😉

megn
9. jún 2009

já už tu taky nejsem, jdu si naložit jahody a koukat na telku, tak se mějte a zítra čijao

megn
10. jún 2009

haloo haloo je tu někdo?

wrtulka
10. jún 2009

Ahojky Megn 😉

wrtulka
10. jún 2009

Máš pravdu sousedka mě uklidnila..
no hlavně mi včera udělila pár dobrých rad a to že mám někoho za kým můžu zajít je moc fajn 😵 ty injekce nás musí naučit píchat stejinak protože já pojedu do Brna na krev na 7 ráno což by nebylo reálný tak budu spát u Heli takže si jeden večer budu muset injekci píchnot sama...No možná víc večerů uvidíme..
Ona má první miminko na 4 transfer a druhý na 1 pokus má dvě strašně krásný holčičky 😵 😵 😵

wrtulka
10. jún 2009

Jnak díky za pochvalu ubrousková metoda mě okouzlila.. je to jednouduché a zábavné🙂
však mám nakoupený propriety a až budu doma tak abych nemyslela na ptákoviny tak budu ubrouskovat.. nadělám nějaké dárečky a tak..
To je totiž tak moje kamarádka začlala na mateřské podnikat, váže kytice krom jiného.. no a taky pořádá různá tvořivá odpoledne.. třba malování na hedvábí (taky to není složitý), nebo tvoření plyšáků z ponožek.. pak taky tu ubrouskovku.. na všech jsem byla sice si v tomhle směru připadám jako strašný kopyto a upřímně tam chodím jen proto abych si u toho psychicky odpočinula nicméně moc mě to baví🙂

megn
10. jún 2009

jéé ahoj wrtulko. Jsem jen nakoukla jestli někdo a říkám si asi nikdo, tak jdu vytírat a ejhle 🙂
Aspoň že máš někoho kdo tě naučí ty injekce píchat. Sice setřička ti to asi ukázala, ale na vlastní kůži už to není tak jednoduché jak to může vypadat že? To je hezké, že sousedce se takhle zadařilo, sice ten první pokus byl zdlouhavý, asi si taky musela chuděra projít, ale konec dobrý všechno dobré. U tebe to taky dobře dopadne. Co jsi v práci? Jak to jde?

megn
10. jún 2009

já vím, že ty sis připadala už loni jako kopyto, ale tě musím vyvést z omylu, že nejsi 😉 ten obrázek se ti opravdu vyvedl. Jaké máš lepidlo? Joo ti půyšáci z ponožek jsou fajn, viděla jsem je na MMB, jsou moc krásní, vypadá to jednoduše, ale jaksi už nemám čas na takovéto hraní. Vlastně večer jo, ale to už se mi po celodenní šichtě nic nechce 🙂

wrtulka
10. jún 2009

No ona měla dvě mimoděložní.. čtyři transfery.. a až pak tyhle dvě krásný zdravý holčičky 😵 uvažují i o třetím 😵
no oni mi to teoreticky vysvětlili a řekli mi že je to jednoduchý to píchnout ale píchni sama sebe do břicha že jo..sem z toho dost vyvalená takže mě to snad naučí..protože složitý to asi vážně nebude..
v práci je klid jen v pondělí byla bouřka udělala sem chybu tak sem si to schytala.. což řekněme bylo i oprávněné no ale když na mě šéf houknul tak jsem se poskládala a řvala a řvala.. sem už psala.. vůbec to nechápal..
prý "To se ne můžete takhle hroutit" 😀 😀 🙄 ☹ ☹ nevím co si myslí.. no kdo si to neprožil nepochopí
výsledek byl že se mi omlouval a nabízel mi dovolenou taky si ji vezmu.. asi už od pondělí nebo tak...
no prostě život není jednoudchej.. ale tak to už v životě jen není spravedlivej...

wrtulka
10. jún 2009

megn když já měla vždycky pocit že jsem technickej typ a ne na takovýhle blbůstky..
no ono je to daný i tím že u nás doma se na takový hračičky nedalo.. všechno muselo mít svůj účel.. no to je jedno jsem ráda že se ti to líbí.. já na takový věci ještě čas mám a chvíli mít budu 😉
lepidlo mám takový průsvitný nevím jak se jmenuje nebo tak 😀
plyšáčka z ponožek jsem dala Helí (co jsem udělala sama) a navíc jsem dva koupila těm dvou prďolkám od sousedky.. moc si je zamilovaly 😵 😵

megn
10. jún 2009

počkej počkej, takže tys udělala jednoho plyšáka a dva jsi koupila? 😀 máš fotku? je to něco takového že?
http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=203...
http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=163...
http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=144...
možná bych mohla něco spíchnout Honzíčkovi, páč on v kočáru musí mít plyšáka..
ale asi to chce čisté ponožky co? 😅

megn
10. jún 2009

jo takhle to bylo v to pondělí. Hmm se ti ani nedivím, vždyť jsi citově a s nervama asi dost vyřízená. Jinak šéf je úplně v pohodě, tedy jak v začátku pohoda? Né jak ten v předešlé práci? Cos v práci vymamlasila? Jsme jen lidi, takže si z toho nic nedělej, se stane každému 😉

wrtulka
10. jún 2009

ti prostřední pejsci jsou neblíž..
je to z těch chlupatých ponožek od ťongů co stojí nevím 30 kč max.
a nemusí to být jen pejsci já dělala růzovýho medvídka (no infantilita jak blázen 😀 )
no a ty dva jsem koupila od té kamarádky..ona je doma na mateřské a šije jednho za druhým tak jsem jí udělala radost že se prodali a dětem radost že je dostali 😉
mě totiž to šití moc nebaví to mě mnohem víc uchvátilo to malování na hedvábí nebo ta ubrouskovka ..
a navíc já když chodím do páce tak lítam jak hadr na holi takže na to nemám moc čas.. jen na těch jejích tvořivých odpolednech ..no a teď asi budu mít čas jak budu doma

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre