Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

megn
17. jún 2009

evi se nám pak pochlub s tím výtvorem, jsem zvědavá 🙂 nám ho vyfoť 😉

prcekkk
17. jún 2009

jj máme zapl.8 lekcí....4maminy a mimi ve vířivce 😉 nebo výřivce? 😀

foogy
17. jún 2009

megn - jojo, taky jsem to tak s těma rohlíkama měla, dokonce jsem měla období, že bych do huby bílé nedala.. Ten dietolog říkal, že se teď dělají dokonce nové studie a že je bílé dokonce dietnější než tmavé... Zajímavý, co?

prcku - jé, do bazénku. A ty jsi taky ve svém živlu?

prcekkk
17. jún 2009

si piš,megn 😀

megn
17. jún 2009

prcku to ta mateřská demence co? 😀 prď nať 😉
Jak noci, lepší?

megn
17. jún 2009

foogy hmm zajímavé. Ono stejně je to tak, že jeden říká to a druhý ono. Za na druhou stranu kdyby nebylo co řešit, bylo by to k prdu 😀

megn
17. jún 2009

ta nechynka by mohla přijít dneska né? Na čumendu aspoň. Přece hned prát dneska nebude.

prcekkk
17. jún 2009

foogy já ne,protože musim do plavek 😝 😀

megn,jak se to veme - jí okolo půlnoci a pak v 5,ale plive dudinu,takže třeba dnes jsme byli vuzhůru každou půlhodinu 😝

evitkamalicka
17. jún 2009

ano to je pravda, biele pecivo ma menej Kj ako tmave, ale zas tmave obsahuje pomale sacharidy a tym padom clovek nevyhladne po nom tak skoro ako po bielom a preto ja jem tmave

foogy
17. jún 2009

prcku - manžel se tomu taky směje? myslím tomu usínání v 9... Ale já tě jako chápu, sice baby nemám, ale když jsem vstávala do práce ráno v 5, tak jsem v 8 u TV usínala

prcekkk
17. jún 2009

prozváněla jsem ji,ale žádná odezva

megn
17. jún 2009

jééžišmarjá prcku, takže si nahazovač cumlu jo? 😖 to u nás díky bohu nehrozí. hOnzík dudel néééé! Včera jsme mu ho jen ta ze zajímavosti vrazila do pusy a hnedle ho měl v ruce jako hračku

prcekkk
17. jún 2009

on codí taky tak 😉

megn
17. jún 2009

prcku ty hubneš do plavek? 🙂

prcekkk
17. jún 2009

tak to máme dobrý,my ho máme jen na spaní

megn
17. jún 2009

třeba nechynak dojde na skok. nebo spinká a dohání 🙂

evitkamalicka
17. jún 2009

my tiez dudel vobec nechceme

megn
17. jún 2009

holky co vaříte dneska?

prcekkk
17. jún 2009

si blázen?kg nejdou dolů tak jak bych chtěla ☹

evitkamalicka
17. jún 2009

ja budem mat dnes zapekane bagetky s paradajkou a mozzarelou

megn
17. jún 2009

evi to je dobře, aspoň nebude žádné odnaučování. Závislost na cumlu je hrozná. Holky v termínu často píšou jak v noci musí nahazovat. By mě jeblo 😀

prcekkk
17. jún 2009

máme houbovou polévku

taky by se mi líbilo,kdyby ho nechtěl

foogy
17. jún 2009

prcku 😀 😀 😀 to je na manžela a na ty plavky

jsem si taky říkala, že bych teď ráno začala chodit do bazénu - třeba 2x do týdne, ale žel bohu nemám jednodílné plavky....-

megn
17. jún 2009

prcku vška jsme maminy né? Na druhou sránku jsi zhubla po porodu a ještě potom, dokonce pod váhu před těhu no ni? Jsi fešná mamka 😉

evitkamalicka
17. jún 2009

megn no mna by tiez porazilo keby som zakazdym musela vstavat kvoli dudlu, kedze som zvyknuta ze Adamko uz spi sam v detskej a prespi celu noc vkuse

prcekkk
17. jún 2009

ale co naděláš,že?

megn
17. jún 2009

my houby vůbec, páč kojím a když jsem v březnu na oslavě narozenin u švagrové snědla plněnou kuřecí kapsu, tak měl Honzík druhý den hysteráky, břichabol 😖 těžce stravitelné hřiby mno.. jsem teda netušila, že až tak moc vlezou do mlíka. Jinak jím všechno

prcekkk
17. jún 2009

zhuhla ale je to málo

na chvíli si odskočim,doufám,že tu ještě budete

megn
17. jún 2009

foogy jako aby se ti lépe plavalo?

evitkamalicka
17. jún 2009

prcku ja tu budem urcite

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre