Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

niikkyy
22. júl 2009

Ahojky holky....

koukám,že nechynka už to má za pár,tak jsem jí přišla popřát hodně rychle,bezbolestnej porod.Hlavně aby bylo vše v pořádku 😵 tak nechy drž se a budu nakukovat zda už neni miminečko venku 😵

prcekkk
22. júl 2009

nechy a není někde na netu?že bys hodila odkaz?

megn
22. júl 2009

nechynko to jsou, se zubama jsou pořád trable už od narození... jsou jen k zlosti 😝
ten modrej jste měli i bojednaný, nebo jiný, třeba zelený? 😀

megn
22. júl 2009

niky ahoj s Kubíkem! Teda máš už to doma kus chlapa koukám! Co už umíte? 🙂

prcku Kubíčkovi dodatečně vše nej k půl ročku! 😵

niikkyy
22. júl 2009

megn ahojík: jj už je to chlapák...už se točíme na břicho a zpět,zkouší sedět a skoro se plazíme,spíš teda couváme 😀 je strašně aktivní..má pocit,že když usne,že mu něco uteče 😅
Co Hanýsek?

megn
22. júl 2009

Niky to samé co u vás, akorát s tím rozdílem, že Honzík je starší, ale on je lenoch už od početí 😀
ani jeden zoubek ještě nemá 😀

nechynka
22. júl 2009

nikky moc děkuju 😵

měli jsme objednanej tem tmavěmodrej a fakt nevím co to bude...jen mi přijde,že se k němu hodí víc barviček než třeba k zelené 😉
prcku právěže jsem ho hledala na netu a nemůžu ho najít...my když ho vybírali tak taky jenom podle látky ani v katalogu ho neměli jak vypadá 😒

prcekkk
22. júl 2009

nechy aha,to neva.počkám si na foto od tebe 😉

holky musim běžet,musim jit pracovat - mám tu na zašití pát monterek a potřebuju zkrátit kalhoty....

tak se mějte a papa 🙂

megn
22. júl 2009

taky si počkám na foto 🙂 hlavně jsme netrpělivá na zprávičku od nechynky 😵
nechy do 14 dní to bude tutovka ni? Více určitě né

nechynka
22. júl 2009

prcku tak ať se ti daří při šití...já jdu taky snídat a pak trošku pouklízet a uvařit...dneska bude čočka na kyselo 😉

megn,no termín mám za týden a u nás začínají vyvolávat 10dnů po termínů....takže doufám,že do 8.8. bude miminko venku 😵

niikkyy
22. júl 2009

megn: taky zoubky ještě nic...on je strašně hyper.nejraději by chodil 😅 jsem zkusila ho vzít za ruce,postaví se a stojí plnou váhou na celé ploše nohy..mazec s ním.DR ho zkoušela přitahovat do sedu,zda se zvedne a on si jí stoupnul 😅

foogy
22. júl 2009

ajaj - megn bojuje se zubama, fuj. A kdy jdeš na kontrolu?

nechy - to víš, že jsem kytku chytla 😀
Miluna tam nebyl, pač jsme měly jenom dámskou jízdu, víš. Ještě s tou blondýnku na mikádo, to je naše trojka ze střední a oni naši kluci nechtěli jít, tak jsme šly samy, ale užily jsme si to maximálně 😀

ahoj niky!!!

danka24
autor
22. júl 2009

ahojteeee tu to teda beziii

danka24
autor
22. júl 2009

no jak vidim tak ked pridem ja tak vsetci zdrhnente 🙄 🙄 🙄 🙄

megn
22. júl 2009

🙂 kdo pzdě chodí, sám sobě škodí 😀 nejsem tu, pže dělám oběd, jen jsem udělala kuk 🙂

foogy
22. júl 2009

dani - a co ten tvůj kočárek?
Já mám seata 😀 Hahaha, ftipná.

megn - a co vaříš?
já mám z mrazáku brambry s jogurtem, brokolicí a sýrem - je to fakt žrádlo

danka24
autor
22. júl 2009

fogy-no neviem ja mam tiez kociar - opel zafira 😀 ale neviem aky pre klarku by sme mali kupit..
dajte mi baby tipy ake mate vy kociare 😉

meganka 😝 😝 😝

megn
22. júl 2009

danuško bych zapomněla popřát tobě a Jeníkovi hezké výročí! Hele kolikáté?
Jaký kočárek bys ráda, 4 kolesa, 3 kolesa a kolik do něj ivestovat bys chtěla?

Fiigy špenát, brambory a jajco k tomu, akurát teda nevím co z toho sním, když mám v puse na maděru 🙂

foogy
22. júl 2009

dani - jéé, ty máš opel zafira? tu jsem hrozně chtěla. To ti teda dani závidím!!!!
dani - já bych ti ráda poradila, ale nemám žádný ☹
megn - no, ty chudinko. Uvař si krupičnou kaši nebo puding, ať můžeš baštit.

Já byla nakonec na obídku s taťkou - venku na zahrádce a je fakt krásný parno 😵

danka24
autor
22. júl 2009

no ja som mala francuzke zemiacky so salatikou a hrachovu polievocku.. take mnamky 😀
fogynka aj ty budes onedlho riesit aky kociar .. a auticko je namna napisane .. je dobre a dobre vysoko sa tam sedi hlavne pre mna vyhodne kedze som nizka.. 😀
magduska sprav si krupicovu kasu alebo puding jak radi fogynka a ja chcem 4 kolesa a v predu otacave ..a tak cca 10000sk 😀 2kombinacia-3 kombinacia pojdeme na nakup do Pl urcite je to o 3-5 tis. rozdiel..

megn
22. júl 2009

Danuško asi bude nejlepší když prohlídneš kočíky naživo v Polskej 🙂 porádně jim to tam zprubuj ať nekůpíš šmejd a je to. Jaképak velké přebírání, to pak člověk vybírá až přebere.

Foogy je úsměvné jak hodnotíš jídlo, se mi strašně líbí jaký si labužník, leč žrádlo a neskutečnou dobrotu ti udělá i úplně ganc obyč jídlo 🙂 😀

neblbněte s kaší, tu jsem měla včera a předevčírem.. v pondělí mě ten zub chytl. Zajímavé je, že otok mám větí, jakto?? žeby mi ten zub málo vrtl a on "nedýchá"??? 😕 😠

foogy
22. júl 2009

dani - tos měla taky dobrotu.
megn - já jsem strašnej labužník, se mnou je to fakt hotovo. Asi i proto, že jsem BÝK 😉
Teď už 2 hodiny tisknu recepty na www.recepty.cz, haha.

megn - ale kaše s čerstvým ovocem a nebo puding, kterým zaliješ borůvky a tak podobně...

megn - fůbec netuším, co ty tvoje zuby... A kdy jdeš na kontrolu?

Je tady takovej hic, že si asi dojdu pro melouska. Megn - toh bys taky mohla, ne?

megn
22. júl 2009

fogynko já bych tak šla na zahradu k rodičům, ale nemůžu 😠 na KO mám jít příští týden ve středu, ale budu muset k zubní už zítra. Teď tady byl můj táta, stavoval se cestou z práce a říkal mi, že když ten zub mám otevřený, že bych měla splaskávat, né otíkat více .. jsem dnes zubní volala, ale včera jsem ji zaslechla jak někomu v telefonu říkala, že dnes tam nejsou, páč jim nepoteče teplá voda.. a just fakt tam nejsou..

co tiskneš, cos objevila dobrého mňamozního na receptech?
nech si chutnat s melouskem 🙂 jo ten byl mohzla, vidíš dobrej nápad 🙂

danka24
autor
23. júl 2009

dobre raaaaaaaaaaaaaanikooooooooooooooooooooooo 😵 😵 😵

megn
23. júl 2009

čau prdelky. Konečně mám chvilku od rána.. akurát, že HOnzík né a né zaspat, do teď pískal a ječel jak na lesy.. mám docela hlad už od rána.. byla jsem u zubařky a řezalo se 😕 tož jsem měla premiéru pod kudlou 😀

megn
23. júl 2009

nicméně koukám, že tady je opět živá diskuze, ani nestíhám dočítat 😀 😀

prcekkk
23. júl 2009

nazdárek,je tu někdo????

megn
23. júl 2009

no já no.. ale ty už asi né co? 😀

megn
23. júl 2009

to je hyc že by jeden pad a já musím být a hnípat doma 😠

megn
23. júl 2009

prcku koukám na Kubíka, ti povím to už je velký chlapák! Myslím s porovnáním miminečka čerstvého a teď půlročku..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre