Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

foogy
20. jan 2010

Holky, představte si, za 14 dní bych už měla nastoupit na mateřskou!!!!! Neuvěřitelně to uteklo!! Já si dycky myslela, jak je těhotenství dlouhé, ale ono ne. Budu nastupovat až 16.2. - 6 týdnů před.

nechynka
20. jan 2010

foogy,tak odpočívat...mě tak dr. strašil v 28tt,že hlavička naléhá a že se začínám otvírat...v chytrých knížkách je napsaty,že to je tím,že v tomhle období mimčo přibere hodně na váze a je to velká zátěž na dělohu 😉 no hlavně to nepodceňovat...fakt odpočívej a hlavně nezvdej nic těžkýho 😉

foogy, a já jsem pro Stelu,myslím,že budete mít holčičku 😵 😵 😵

prcekkk
20. jan 2010

čauky drahouši,téda,můžeme dorazit na obídek?

foogy,předěláváte?a komplet výměna kuchyně nebo jak.....a jak to bude vypadat?

prcekkk
20. jan 2010

foogy,a počkej až bude prcek,to poletí ještě rychleji,nebo alespoň mě to tak přijde

foogy
20. jan 2010

Jo, holky, dneska ráno jsem byla u kadeřnice - u té svojí, se přestěhovala do stejné prdýlky, kde teď žiju i já, což je pro mě super, až budu na mateřský, tak je to ideální. Tak si přijdu zase jako nová! Ona prostě stříhá moc hezky.
A večer o půl 6 jdu na pedikurku, tak to se nemůžu dočkat!!! A o víku si nechám od mamky nalakovat nehty na nohou, abych byla kočanda 😉

nechynka
20. jan 2010

změna-oběd nebude...manža volal,že jde na oběd v práci...tak si uděláme až nějakou rychlofku k večeři 😀

prcku,já jsem posledňáček háček-přeju Kubíkovi,strašně moc zdraví, štěstí a hodné rodiče (na lásku má ještě čas 😀 ) a kde je fotka tvého nového účesu a Kubíkova? 😉 😀

nechynka
20. jan 2010

foogy,prcek má pravdu...od porodu to poletí dvojnásob rychle 😝

prcekkk
20. jan 2010

nechy,vydrž....hodim ho jen na chvíli,jo?
trochu předělávám album.....tak minutku 😉

evitkamalicka
20. jan 2010

tak obedik sa vari a uz som tu

evitkamalicka
20. jan 2010

ja dnes ked Adamka ulozim spat cez obed tak budem robit ruzicky na tortu pre babi, treba mi ich vela vela, cca 100 a viac

foogy
20. jan 2010

nechy - no, včera jsem odmítala nést i noťas z práce 😉 Prdím na všechno a na všechny, naštěstí manža i okolí je super. Manža mě obskakuje celé těhu - uklízí, vytírá, vysává a po včerejšku mě rozmazluje ještě víc 😵 Takže je to v pohodě, mám zázemí kolem sebe.
Už jsme se i s manžou domluvili, že pokud to půjde, tak půjdu do práce jenom na půl dne 😉

nechy - ten můj doktor mi k tomu nic víc neřekl. Jsem se v něm teď v těhu strašně zklamala. Až porodím, tak od něj odejdu, protože takovéhle jednání se mi fakt vůbec nelíbí!!! 😠

nechy - tipuješ holku?? Tak jsem zvědavá!

prcku - manža udělal kuchyň vyzděnou a bylo to nepraktické - málo úložného místa a naši mi teď dali věno, tak jsme se rozhodli, že koupíme klasickou dřevěnou. Dojeli jsme do Ikei do Polska a budeme mít bílou. Musíme koupit i nové spotřebiče, pač tamty nebyly vestavěné a děláme i jinde zásuvky a museli jsme koupit i novou podlahu a za kuchyní nebudou obklady, ale chceme sklo. Takže totálně nová kuchyň. Já vám pak hodím odkaz.

evitkamalicka
20. jan 2010

chystam sa jej urobit takuto tortu, tak snad sa podari http://www.tortyodmamy.sk/?q=v-tvare-srdca/uz-t...

prcekkk
20. jan 2010

fotečky jsou uložené,tak můžete juknout 😉

prcekkk
20. jan 2010

evi,ten je krásný,určitě ho zvládneš 😉

nechynka
20. jan 2010

evit,ten dort je nááádhernej...to teda bude potřeba růžiček 😵

evitkamalicka
20. jan 2010

nechy veru troska sa s tym narobim, ale tak stoji to za to

nechynka
20. jan 2010

prcku,tahle fotka je nej
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

vždycky když se dívám na fotečky nebo doma na ondru,tak přemýšelím jak z tohovyho vajíčka a spermie může vzniknout ttakovej zázrak 😅 😵

prcekkk
20. jan 2010

nechy,díky
taky mě to občas napadne a pak třeba to,jak bude vypadat na 10-15 let 😀

nechynka
20. jan 2010

prcku,za 10-15let už se nad tím nebudeme dojímat...to už na ně budeme jenom nadávat-jak budou kouřit,chodit opilí ze zábav atd atd 😀

prcekkk
20. jan 2010

😔 no to je pravda,to zase nebudeme spát v noci,co? 😀

jinak jsme byli u dr.včera a kubíno má na 12M 12800g a 82cm

foogy
20. jan 2010

evit - krásnej dortík!

Holky, taky nechápu, jak z těch 2 buněk může vzniknout takovej človíček. Je to prostě zázrak!!! 😵

Holky, mě to včera tak vystrašilo, že o víkendu objednám všechny věci, co potřebuju na www.lekarne.cz a manžu jsem donutila, aby se stavil v Praze v Babyparku a objednal kočár, pač může prý dojít za 14 dní, ale taky za 2 měsíce 😉
Ale myslím, že čmelda vyleze 1. dubna jako velký vítěz 😀

prcekkk
20. jan 2010

foogy,je určitě lepší mít vše připravené,než na honit vše na poslední chvíli
a jakou barvu teda budete mít kočárku?

prcekkk
20. jan 2010

1.april je hezký datum 😀

nechynka
20. jan 2010

já jsem se měla narodil 1.4. nakonec mě vyvolali o týden dřív....jsem mohla být o týden mladší 😠

foogy,nám řekli,že kočárek bude do 6týdnů...čekali jsme na něho 13týdnů a měli ho doma/u rodičů asi týden před porodem 😔

nechynka
20. jan 2010

foogy,ještě k těm věcím do porodky-máš už koupené ty jednorázové kalhotky? mě moc nesedli-když jsem si je vzala tak mě hrozně štípal spodek...osvědčili se mi klasik bavlněné kalhotky 😉

foogy
20. jan 2010

nechy - nestraš! 😉
Kočáre bude zelenej - je uloženej v albíčku. A sportovní sedačku na to teď ještě kupovat nebudeme, pač se to nemusí kupovat všechno dohromady a uvidíme na podzim, třeba už přijdou nové barvy, které jsou teď v Německu a taky ještě ne. Chtěla bych totiž fialovej 🙂

nechy - fakt jste měli termín 1.4.? To je náhoda, co?
Mě mamka týden přenášela, takže já o týden mladší jsem 😀

nechynka
20. jan 2010

foogy,mamka měla cukrovku tak ji strašili že budu obřík-proto jsem o týden dřív vyvolaná- 😅

já se cítím jak stařice už mi bude 26...to je hrůza,co? kde je těch sladkých 19 😨

nechynka
20. jan 2010

prcku poraď,koupila jsem Ondrášovi kaši od 6.měsíce-SUNARKa a je tam příprava na talíři-myslíš,že neva když to připravím na talíři a udělám to trošku řidší a dám mu to do flašky?

prcekkk
20. jan 2010

týden sem týden tam 😀

foogy
20. jan 2010

nechy - nemám koupeného nic. Nic.
Ty kalhotky si chci koupit aspoň 2 a pak holky říkaly, že používaly jako ty klasické bavlněné, tak ty si musím koupit. Já si je teď koupila na těhu v Mark and Spencer, tangáče jsem radši odložila do šuplíku a zvykla jsem si na ně. Tak si je právě pak chci koupit i po porodu. Stojí pár kaček, tak mi nebude líto, když budou zničené.

Holky a jaké vložky jste používaly v porodce? Všichni říkají, že ty klasické poporodní jsou na prd, pač kloužou a že stejně skončím u Alwaysek s křidýlky.

nechy - vogyne, jsme mladice největší!!!! 26 let - krásnej věk!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre