Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

nechynka
9. mar 2010

Adámek je šikulka..my se ještě moc nehýbeme-přetáčí se na bříško, na záda, rotuje o 360C ale nepopoleze ještě ani kousek...ho zkouším motivovat mobilem,ovladačem na TV 😀 ...se snaží,zvedá prťku ale neposune se ani o mm 😅

evitkamalicka
9. mar 2010

nechy este mate cas, ono to urcite pride

nechynka
9. mar 2010

prcku my máme taky pupek...ale mi to máme v rodině-táta, oba dědové 😀 nejlepší je jakej má balon a jak se vykadí tak je to skoro propast 😀 😀 😀

prcekkk
9. mar 2010

nechy,neboj ono to vše příjde a pak nebudeš vědět,kam dřív skočit a ovladače,mobily budeš ukládát,jako my teď 😉

evitkamalicka
9. mar 2010

tak tak, u nas musia mobily a ovladace byt mimo dosahu, naposledy nam tak poprepinal telku, ze sme ju normalne nevedeli zapnut

prcekkk
9. mar 2010

nechy,my též...rodinná tradice - pupky 😀
kubikovi zůstává pupek i po vykadění

evi,tak to je šikula

nechynka
9. mar 2010

že je ty ovladače a mobily tolik lákají,co? 😀
evit,já naposled přišla do obýváku a na tv bylo napsáno-vymazat družici astra?...jsem myslela,že mě jebne 😀

nechynka
9. mar 2010

prcku a už kadíte na nočník?

evitkamalicka
9. mar 2010

no sikovne su tie deticky

prcekkk
9. mar 2010

družice astra?žeby ufoni? 😀

prcekkk
9. mar 2010

nechy,ani náhodou...kubik nechce na nočníku sedět,tak to necháme na léto.nechci mu to zprotivit
nakupuješ hadříky na jaro pro ondru?
já musela vyměnit skoro celý šatník,nějak nám z toho vyrostl a nejhorší je,že tam mám plnou skříň hadrů a nevim,co s tím
😢

evitkamalicka
9. mar 2010

my stale vela veci na oblecenie podostavame, vzdy nasi nieco donesu, Adamkov krstny nieco donesie, takze kupujeme fakt malinko

prcekkk
9. mar 2010

tak to my taky dostáváme od babiček,ale dokupovat musíme

nechynka
9. mar 2010

prcku někdy koukám na sama doma a tam říkali,že na nočník je čass do 21měsíců
prcku no potřebujeme teďka bundu a pak ještě nějaky tepláčky a punčochy....no nakupujeme tak nějak postupně a hodně věcí taky podědíme
a pak to schovávám pro dalšího prcka 😉
a nezkoušela jsi to třeba na mimibazaru prodat?

prcekkk
9. mar 2010

něco tam mám,ale prdy vody 😉
tak to já zchovávat nebudu 😀

prcekkk
9. mar 2010

mě právě přijde,že je ještě brzy na nočník.no necháme tomu volný průběh a uvidíme
já právě nakoupila na jaro: trička,čepice,bundu a ven a mezi lidi,kalhoty

evitkamalicka
9. mar 2010

nechynka od tych 18-20 mesiacov sa to mysli tak, ze uz vtedy treba oducat od plienky a nie zacinat s nocnikom

prcekkk
9. mar 2010

jo a ještě dvě mikiny

evitkamalicka
9. mar 2010

my uz skusame byt par dni cez den bez plienky

prcekkk
9. mar 2010

a jak to jde,evi?

prcekkk
9. mar 2010

tady už nikdo není?

evitkamalicka
9. mar 2010

ja som tu, len som bola vypnut kapustnicu.....ide to celkom fajn, pekne vydrzi a uz presne viem kedy potrebuje cikat tak to hned ideme na nocnik a kakanie mu problem nerobi, do plienky sa uz davno nevykaka

prcekkk
9. mar 2010

tak to máš fajn,u nás katastrofa,ale hlavu si z toho nedělám,však ono to přijde

evitkamalicka
9. mar 2010

prcku urcite to pride vtedy ked ma, Adamko zo zaciatku tiez nechcel nocnik ani vidiet, tak sme ho asi na 1-2 mesiace odlozili, potom sme znova skusili a uz bolo fajn

prcekkk
9. mar 2010

já si to právě taky říkám,jednou to snad fakt příjde 😀

prcekkk
9. mar 2010

kam zmizela nechy?

evitkamalicka
9. mar 2010

tak isto sme mali problem aj s tou trojkolkou, ked ju dostal na prve narodeniny, tak spustil taky rev, bal sa toho, tiez sme to odlozili na par mesiacov a pred dvoma tyzdnami sme ju vytiahli a pohoda a uz sme na nej boli aj 3x von ked bolo teplejsie

nechynka
9. mar 2010

tak byla tady tchýně podívat se na Ondru
tak má Ondrášek bratránka-šimona 🙂 (švagrovka bude asi zklamaná-mají třetího kluka ☹ )

luli82
10. mar 2010

Ahojky, jojo, příprava v plném proudu, dnes jdu znovu k doktorovi na první monitor srdíčka, tak snad samé pozitivní zprávy... 🙂

prcekkk
11. mar 2010

nechy,teda tři kluky?tak to by mě asi mrsklo 😅

luli,jaké jiné zprávy by to měly být,než dobré?dej vědět 😉

jinak přeji všem krásné dobré ránko....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre