Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

prcekkk
18. dec 2008

musim se rozloučit ☹ za chvíli dorazí MM dom,tak musim chystat obídek 😵

měj se bájo a užij si večírek 😉

foogy
19. dec 2008

ahoj holky, tak jakou?
jdu dělat úlky a obídek a taky musím zabalit dárky? už máte zabalíno?
a jak se máš naše nová těhulka? 😉

nechynka
19. dec 2008

ahoj foogy....pravou...vždycky pravou 😉 😀

téda....já ještě nemám napečeno, uklizeno ani zabalíno ☹ no mám co dělat 😔

foogy,byla jsem u dr-upírů...vzali mi 7ampulí krve 😝 takže teď bohatě snídám abych to zas dohnala 😀

wrtulka
19. dec 2008

Ahojky kočky..
jen vám sem malinko vstoupím Nechynko moooc veliká gratulace k těhu!!!
Moc ti to přeju!!! Tentorkát to určitě dopadne na 1 s velikou hvězdou!!!Moc ti to přeju!!! 😵 😵 😵

nechynka
19. dec 2008

wrtul,děkuju 😵 doufám,že jo...že bude všechno tentokráte bez problémů 😉 😵 a tobě držím dneska pěsti ať dobře dopadnete a brzo máš taky mazlíčka popř.mazlíčky v bříšku 😉 😵 😵

wrtulka
19. dec 2008

Nechynko taky moc díky za přáníčko..
však víš u nás je to složitěšjí a jen tak hned to nebude..
tak doufejme v roce 2009?

nechynka
19. dec 2008

wrtul žádny doufejme...určo se povede v roce 2009 a třeba nás předběhneš a budeš mít jedním vrzem 2miminka 😉 😵 držím pěsti 😵

wrtulka
19. dec 2008

Nechy díky moc 😵 😵
necháme se překvapit .. co nás čeká ..
Tobě taky držím palečky.. a ještě jednou gratuluju 😵 😵

prcekkk
19. dec 2008

nazdárek 😵 .

sluninka
21. dec 2008

ahojte holčiny zlatý

nechý...moooooooooooc a mooooooooooc gratuluju, hlavně si to užívej od začátku, ono to uteče tak rychle že se ani neotočíš 😉

prcku...ještě pořád vcelku? my jak jezdíme na monitor, tak mi říkal dr, že malá má teď cca 3400g 😅 snad už nepřibere ani deka 😕 se picnu až bude lézt na svět 😀

kousinka
21. dec 2008

jééé ahoj holky načuhuju jako divízna co je tu novýho a vono joooo 😵 😵 😵

nechy gratulace mooooooooooc veliká a teď už definitivně 😉

lu82
22. dec 2008

sluni: Typ doktora v porodnici těsně před porodem byl 3200 - 3400 g, no a co Eliška měla 4050 g a 54 cm. A šlo to, sice trošku ztěžka, ale šlo. V tu chvíli mně bylo úplně jedno, že mě nějaký stokilový chlap skáče po břiše. 😀

prcekkk
22. dec 2008

nazdárek

danka24
autor
22. dec 2008

ahooj prcekk

prcekkk
22. dec 2008

ahojky dani,jsi v práci nebo už doma odpočíváš a užíváš svátků? 😉

luccii
22. dec 2008

juuuuuuuuuuu nechy, moc moc ti gratuluju a mam obrovskou radost!!! 🙂 verim a preju ti, aby bylo vse v poradku 🙂

nechynka
22. dec 2008

ahoj holky je tu někdo? já se ještě chystám na pařížský rohlíčky...tak jsem tu jen na skok 😉

kousi+lucci...děkuju 😵 snad bude všechno v pořádku 😵 a v červenci/srpnu budeme tři 😵

prcku gratuluju ke kontrole....a nesmutní,že už nebude utz...vždyť už jenom pár týdnů (2-3 😀 ) a uvidíš prcka-juniora naživo a to bude o moc lepší 😉 😵 a jak to vypadá s fotečkama? co říkal manža? 😵

evitkamalicka
22. dec 2008

ahoj kocky
mna necakane otec v piatok doviezol domov, lebo som bola tak chora a ta choroba nie a nie ustupit, tak sa manzelik teraz dve noci staral o Adamka, spali v spalni a ja v detskej aby som ich nenakazila a uz je dobre, dnes som si este poriadne ani nesadla, od obeda vypekam, zatial mam pernicky a dute rozky a este som teraz stihla popri tom aj stromcek urobit, este ma dnes cakaju kokosky a suhajdy a zajtra este upeciem opekance a vecer uz urobim salatik k rybke aby fajne postal a nasiakol vsetkymi chutami a kapustnicku

nechynka
22. dec 2008

evit,ahoj kočko....teda ty jsi šikulka...dneska jsi toho zvládla...hlavně ať to nepřeženeš a nemoc se zase nevrátí

luccii
22. dec 2008

nechy a jak se citis? jsem rada, ze zustanes doma 😵

pajici
23. dec 2008

Ahojky berušky 🙂
ty brďo nechy, lucci moc,moc,moc gratuluju, to je krásná zprávička 😵 moc vám to přeju 😵

Jen jsem chtěla popřát krááááááááásné Vánoce, bohatýho Ježíška, užívejte svátky 😵 mějte se krásně pa,pa 😉

luccii
23. dec 2008

paji ty uz jsi tu asi dlouho nebyla, co? diky 🙂

ahojky holky, preju vam vsem krasny Stedry den 🙂

megn
24. dec 2008

Slunicka vsem preji krasny Stedry den. Jeziska toho nejbohatsiho, nektere uz ho mame, nektere jej nosite a tem co na nej cekaji preji at se s nim shledaji pristi rok pod stromeckem. Krasne vanoce!

helisek84
24. dec 2008

Dobré ránko, kočičky.
Všem vám přeju krásné Vánoce a pod stromečkem jen splněná přání, hlavně ta neviditelná pro začátek...
Pac a pusu

lu82
24. dec 2008

Veselé Vánoce, bohatého ježíška, spoustu dárečků pod stromečkem a hlavně klid a pohodu...

foogy
24. dec 2008

Ahoj kočenky, také vám všem chci popřát kouzelné Vánoce!!!!

prcekkk
24. dec 2008

Krásné odpoledne 😵 taky jsem Vám všem přišla popřát...krásné vánoce a bohatého Ježucha 😉

nechynka
24. dec 2008

holky taky vám přeju ty nej nej vánoce...pod stromečkem spousty dárečků a hlavně zdraví,lásku a štěstí 😵

moncika15
24. dec 2008

stastne a vesele Vianoce prajem 🙂

prcekkk
27. dec 2008

😵 nazdárek.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre