Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

urbi
8. jan 2009

to je prima, že už je ti líp - ale ještě odpočívej!!!! a na ten pondělek držím palce! ať se vám daří!
neboj neboj, zprávu podám 😉
ten sníh je supr, ale teď se mi zrovna moc nehodí, se nemůžu vyhrabat do toho kopce do porodnice 😀

foogy
8. jan 2009

urbi - odpočívám a veeelmi ráda, dokážeš si to představit - ovoce hafo, čaje hafo, TV a PC = houby zle

no, tam je ten kopec pořádnej, to vím, musíš dycky někoho odchytit, aby tě vytlačil, hihi 😀 Zezadu

urbi
8. jan 2009

Foogy, jééé, to je paráda, když se člověku už uleví a není mu blbě, ale zároveň má pořád ještě právo se flákat bez výčitek co?
no příště už si beru taxíka 😀
jsem se teď přejedla cmundy, tak se jdu natáhnout 🙂

zatím pa 😵

foogy
8. jan 2009

urbi - přesně jsi to vystihla 😉
a taxíka doporučuju a cmundu závidím,hihi
papa

luccii
8. jan 2009

prcku, sluni, myslim na vas a preju, aby uz "TO" prislo 🙂

sluninka
8. jan 2009

lucíku..ahojda...a jak je Tobě?? vše v pořádku??

luccii
8. jan 2009

sluni, jasne, od vcerejska, vlastne predvcerejska veceru uz citim pohyby a je to super 🙂

prcekkk
9. jan 2009

😵 ahojky.

foogy
9. jan 2009

ahojda

tak prcku - jakou? dneska je den D, což? 😉

prcekkk
9. jan 2009

ahojky no jo,ale zatím to nevypadá...není mi tak,že bych měla rodit 😀 a jak ty?

foogy
9. jan 2009

prcku - mně už je dneska dobře, ale jelikož budu celý den sama doma, tak zůstanu na gauči v pyžamu, vstanu až zítra, abych uklidila 😉
Psala jsem dance recepty, víš 😉
Jdu snídat koblížek, hihi

nechynka
9. jan 2009

ahojte kočeny 😵
vy jste včera taáááák plkaly? 😉 🙂

prcekkk
9. jan 2009

foogy,tak to je dobře,že už je ti dobře 😉

ahojky drahouši,máš dnes moc práce?a dnes je pááááááátttttttteeeeeeeeeekkkkkkkkkkkk 😀 😀 😀 😀 😀

nechynka
9. jan 2009

prcku právěže ani moc práce nemám spíš dělám,že něco dělám 😅
a pořád přemýšlím jak to říct šéfové 😝

foogy
9. jan 2009

ahoj nechy - plkaly a drbaly 😀

nechynka
9. jan 2009

prcku,tak co poslíčci pořád nic? 😕
mě dneska probudila brutus křeč v břiše a pak mě ještě tak hodinku píchal podbříšek ale teďka už je to OK 😵

prcekkk
9. jan 2009

jůůů tak to je super,alespoň můžeš být na koníkovi s náma,ne?
😒 hm,to je těžký.ale asi prostě přijít a říct to rovnou,ne?

prcekkk
9. jan 2009

nechy nic 😒 občas mě píchne v podbřišku ale to je vše

nechynka
9. jan 2009

prcku nějak mi chybí odvaha...ale přiští týden už to musím fakt říct (odejde konečně ta kontrola, a kdyby tam byli nějaky průsery a chtěli mě vyhodit tak ať mají smůlu 😝 )

nechynka
9. jan 2009

foogy,závidím ti pyžamovej den...taky bych si dala říct 😉 a jak si to včera zvládla sama...nebála ses večer?

prcekkk
9. jan 2009

jůůů pyžamový den,tak ten ani nepamatuju,kdy jsem ho měla naposledy 😖
nechy to bude dobrý,určitě to zvládneš 😉

jinak jsem včera povlíkla tu postýlku,co bude v obýváku....jééé to je táááák krásný a ty nebesa.no k sežrání,už aby tam prcek ležel 😀

lu82
9. jan 2009

Ahojky, tak spinning totální katastrofa. Vydržela jsem jenom půlhodinu a už se mně dělalo blbě. Zničená jsem byla a hlavně mě bolely kosti na prdeli, to mě bolí i dneska. Ale budu chodit jednou týdně a jednout týdne do posilky. Musím něco vydržet. Jen jsem došla na to, že jsem totálně ztuhlá. Potřebuju dát do září dolů 16 kg, nebo aspoň bych si to přála. Ségra se v září vdává a jestli nezhubnu, tak nikam nejdu 😀

nechynka
9. jan 2009

jééé ty se máš...to já bych seděla pořád u postýlky a kochala se 😀 už se těším na fotečku-jak bude junior/ka vypadat 😵

prcekkk
9. jan 2009

ahojky Lu,jj to znám.já musela odejít taky z první hodiny,ale já šla zrovna zvracet 😅 udělalo se mi hrozně zle,ale pak to bylo v pohodě a bavilo mě to

evitkamalicka
9. jan 2009

ahojky

prcku tak ako? rano mi kurier doniesol telku, uz som stihla aj sama zapojit a naladit a uz to fici, maleho som akurat ulozila spat

prcekkk
9. jan 2009

nechy já už se taky těšim,já už se ani porodu nebojim,jak se těšim na prďolu 😀

nechynka
9. jan 2009

ahoj lu...fákt? ale neboj ještě půjdeš párkrát a tělo si zvykne 😉

prcekkk
9. jan 2009

ahojky evit,zatím nic.
jinak si moc šikovná 😉

nechynka
9. jan 2009

a svatba ségry je super motivace 🙂

nechynka
9. jan 2009

evit, tak šup...teď si musíš pouštět všechny pohádky na DVD co jsi nestihla o vánocích 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre