Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

prcekkk
14. jan 2009

evit,tak to ti neuteče,ne?já jsem ráno pustila pračku a setřít a vyluxovat bych měla taky 😒 ale tááák se mi nechce,ale možná by se pak chtělo prckovi ven,co? 😀

nechy 9dní?tak to je super 😉 rychle to utíká,co?

evitkamalicka
14. jan 2009

idem aspon pustit tu pracku

foogy
14. jan 2009

prcku - konečně si ten alkohol můžeš po 9 měsících fakt vychutnávat, haha, piješ pro důvod, to je dobrý!

ahoj urbi!!

holky, vy se teda s těma mimísema loudáte!!!! ach jo, viď nechy a evit, kdo na ty mimouše má čekat???

nechy - ty si to těhu teda užíváš!!!!

holky, dostala jsem od šéfa úkoly, tak musím jít pracovat, prej jsem zlenivěla a jestli nezačnu makat, tak mi nepřijde žádná výplata 😉 Ještě, že máme ten společnej účet, hahaha 😀

nechynka
14. jan 2009

prcku já šla včera spát za 5minut 8hod 😀 taky mě bolela hlava a dneska to pokračuje 😝
a to se chystám doma trochu pouklízet...máme to tak jak ve chlívku...ale když já jsem tak neschopná jak přijdu domů ☹

do pátku to už je chvilinka....17.1. má narozky můj otec, 18.1. tchán....tak ktery datum se ti líbí? 😀

prcekkk
14. jan 2009

evit,tak alespoň tak.to jsem udělala taky 😉

čáááu foogy,ty máš ale zlýho šéfa 😀

prcekkk
14. jan 2009

16.1. to má narozky tchýnin brácha 😀

prcekkk
14. jan 2009

jinak mi včera psala Pája,že je vše v pohodě,má práci až nad hlavu,šije prckovi povlečení a tak...a že nastupuje do Motola (ale teď přesně nevim kdy) a že ji porod budou vyvolávat v 38tt 😉 ,což je za 3 týdny

nechynka
14. jan 2009

foogy,jo užívám....ale hlavně když bude mimčo zdravé 😵 😵 😵
je to zajimavy...poprvé když jsem byla těhu-tak jsem si přála aby to byla holčička a tak nějak víc jsem řešila výbavičku,kočárky a všechno kolem...teďka je mi to nějak fuk....hlavně aby to bylo zdravy.....každej utz je pro mě takovej zázrak 😵 ....ale samo že bych pořád chtěla holčičku...ale když to bude kluk jak buk tak budu taky šťastná 😵

foogy,řekni šéfovi ať není tak drzej....jinak bude bez oběda 😀

nechynka
14. jan 2009

jééé tak to páje budeme držet pěsti...už za 3týdny bude mít mazlika u sebe 😵 😵 😵

urbi
14. jan 2009

nazdárek holky!
no já nic a asi ještě ani nic nebude... kdo ví, jestli budu mít lednové mimi.. nález totálně nijaký, prý s termínem nemám vůbec počítat.... tak uvdíme...
Nechy, tak snad brzy bříško přejde... jsem koukala, že poradna ti dopadla dobře, to je prima!

Foogy, tak jak jste zahájili?

prcekkk
14. jan 2009

nechy 😵 zdravíčko je nejdůležitější a na pohlaví přeci nezáleží,ne?vždyť máte ještě druhý,třetí.....pokus 😀

urbi
14. jan 2009

Prcku, takže ty čekáš do pátku jo? to je kolik dní po termínu?

prcekkk
14. jan 2009

urbi,fakt?ale 1.2. taky není špatný,ne? 😉

nechynka
14. jan 2009

urbi,třeba se to rozjede...kolikrát dr. řeknou že to nevypadá a večer už se jede do porodky 😉

prcekkk
14. jan 2009

urbi TP jsem měla 9.1. a 13.1.,takže nic závratnýho 😉

urbi
14. jan 2009

no uvidíme, já teda se cítím zcela netěhotně... 😀

prcekkk
14. jan 2009

urbi,tak nějak...mám podobné pocity 😀

foogy
14. jan 2009

evit - tos to vyřešila úplně nejlíp, jak jsi mohla, haha, bych udělala to samé. Když se mi nechce nic dělat, tak aspoň pustím pračku a myčku.

prcku - a proč sem Pavluš nechodí? Už jsi jí psala? Když tak jí pozdravuj, jo? To už se taky prcka brzo dočká!

nechy - správně, správně, hlavně, aby to bylo zdravý!!!!

dobrej nápad, budu ho vydírat jídlem, to na něj zabere. 😉

holky, včera jsem tady měla dvě těhu kámošky a u té jedné jsem cítila prcka, mě kopl do ruky, to je tak krásnej pocit!!!! jéé 😵 😵

prcekkk
14. jan 2009

foogy,to nevim,proč se Pája nechodí

urbi
14. jan 2009

Prcku, fakt? tak to jsem ráda! kdyby se mi tam malej nepřipomínal sám, tak já bych na to normálně zapomněla, že jsem těhotná... to je mazec...

Fogy a jestli chceš cítit miminko, tak přijed - kdykoliv - náš prďola je extrémní boulič 😀

prcekkk
14. jan 2009

urbi 😉 tak nějak.vždy mě uklidní,že když se začne prcek vrtět

nechynka
14. jan 2009

taky už se moc těším na to vrcení a kopaní 😵 😵 😵
holky kdy jste to začali cítit?

prcekkk
14. jan 2009

nechy,je to moc fajn 😉 já dost pozdě...až 21tt,ale určitě to bylo i dříve,ale to jsem nevěděla,že je to ono 😉 už se brzy dočkáš

prcekkk
14. jan 2009

jdu pověsit prádlo,ale za 10min.jsem z5,tak doufám,že tu ještě někdo bude 😉

nechynka
14. jan 2009

prcku takže až tak za 2měsíce ☹ ale to nějak vydržím 😉 teďka počítám dny do toho screeningu a těším se až uvidím to naše zlatíčko 😵

foogy
14. jan 2009

tý jo, urbi, hned bych kopla do vrtule, do Pelhřimova je to kousek... 😉
a zahájili jsme dobře, už se pár lidí přišlo podívat, doslova 4, haha 😉

nechy - ale tobě ty týdny taky pěkně běží, jen co je pravda, viĎ?
nechy - máte barona venku nebo doma, když jsou takový mrazy?

nechynka
14. jan 2009

foogy, máme ho venku...a dneska je poprvé sám doma za celou dobu co jsme si ho přinesli...nejdřív já byla na neschopence, pak manža...ale teďka už musí válčit sám až do června než nastoupím na MD 😀
měli jsme ho doma jenom 3dny když bylo víc jak -11*C...ale on chce jít radši ven,doma když topíme tak tam pořád funí a je jak na infarkt...je mu horko 😖

nechynka
14. jan 2009

foogy a týdny jenom ať naskakujou 😀

urbi
14. jan 2009

Foogy, tak ať lidi chodí!!! a klidně přijeď - hele, tady sněží jak blázen - jak u vás?

Nechy, já začala cítit pohyby dost brzo - v 18. týdnu jsem věděla, že to je ono. 😉

nechynka
14. jan 2009

u nás taky chumelí 😉

urbi tak brzo?já ci takýýýý 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre