Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

nechynka
15. jan 2009

ahoj prcku,ještě furt nic? 😀

foogy
15. jan 2009

ahoj nechy

ježiš, vona tady ještě furt straší? vona už není v porodce? ahoj prcku!!! 😉

prcekkk
15. jan 2009

nazdárek babizny,vždyť jsem vám říkala,že tu ještě budu,ne? 😀

foogy
15. jan 2009

ach jo, my se s nechy těšily už na prcka malinkatýho tvýho

prcekkk
15. jan 2009

holt prcek je línej a sám prostě nevyleze 😒 musíme počkat na pomoc od dr. 😀 ale už zzzzzzzzíííííííííííííííííííttttttttttrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 doufám teda

danka24
autor
15. jan 2009

prcek pekne ta privitali co tote babizne 😀

prcekkk
15. jan 2009

foogy,ještě musíš vydržet,doufám,že už v sobotu bude na světě

prcekkk
15. jan 2009

ahojky dani,já jsem zvyklá...ale oni to tak určo nemyslely 😉

danka24
autor
15. jan 2009

ved ja viem 😀 😀

prcekkk
15. jan 2009

dani 😉

lu82
15. jan 2009

Ahojky 🙂

danka24
autor
15. jan 2009

sory ahojteeeeeeeeeeeeee babiznicky moje 😀 a mrnuskovia v bruskach 😀

prcekkk
15. jan 2009

ahojky Lu a Eliško 😉 jak se máte,holky?

lu82
15. jan 2009

prcku, abysme se dočkali do příštích Vánoc 😀 Třeba na Apríla prcek vykoukne 😀

prcekkk
15. jan 2009

Lu,nestraš...já doufám,že už zítra nebo v sobotu max. 🙂 a nebo třeba fakt až příští týden...
zítra mi v pase naskočí 42tt 😖 😝

foogy
15. jan 2009

nemyslely ☹
my tě máme rády, přeci

ahoj dani!!!!!!!

a prcku - pojď ven, Anet, zkus to jako Rachel z Přátel, ta chtěla Emmu vykouřit, hihi

lu82
15. jan 2009

prcek: Máme se dobře. Překonali jsme i střevní chřipku. Teda my ne, ale všichni kolem nás, tak jsem se strachovala a dobrý 😀
Vidíš a já se nedočkala ani 40 😀 Já myslím, že to bude fakt holka. O těch se říká, že se ještě strojí, no Eliška tomu asi moc nedala 😀

prcekkk
15. jan 2009

foogy,já vim,že nemyslely 😉
já jsem ten díl viděla 😀

lu82
15. jan 2009

V sobotu dobrý termín 🙂 Já taky rodila v sobotu a manžel byl tuze rád - hlavně proto, že to mohl jít v klidu zapít a celou neděli střízlivět 😀

foogy
15. jan 2009

ahoj lu - fůj, střevní chřipka, ještě, že jste to nechytli!!! chudinka Elinka

lu82
15. jan 2009

foogy: No to jo, musela by jít do nemocnice.

prcekkk
15. jan 2009

Lu,tady taky řádí a k nás se ještě nedostala a taky doufám,že nedostane 😒 zato se k nám dostala chřipka....tchánovci,MM a tak teď už zbývám jen já ☹
to se máš,já se dočkám i 42tt 😅 no uvidíme,ale je pravda,že o holkách se říká,že se courají,že? 😀

lu82
15. jan 2009

Dneska už se móóc těším na Ordinaci. Myslala jsem, že už to zrušili.

prcekkk
15. jan 2009

Lu,no přesně...MM si to taky plánuje na sobotu,hlavně,abych nerodila do pozdního odpoledne,že?to by toho nestihl moc připravit 😀 ale neděle to jistí na střízlivění,ani na návštěvu za mnou ho nečekám 😀

lu82
15. jan 2009

prcekkk: Tak tak,bude to holčička 🙂 Nás chřipka všechny kromě Eliška přešla o Vánocích a teď ji má manžel znovu, snad ji nechytnem.

prcekkk
15. jan 2009

no jo,dnes je první díl po dloooouhý době,co?tak to taky juknu 😉

Lu a jak dlouho si byla v nemocnici?

prcekkk
15. jan 2009

je to hrozný,já ani nevim,co můžu jako prevenci,když jsem těhu a pak budu kojit 😒

lu82
15. jan 2009

prcekkk: Já porodila v půl 5. 2 hodiny jsme pak byli spolu a to manžel rezervoval stůl a domlouval lidi a že kdyby se zpozdil, ať oni už tam jdou tak na 8. Pak mi pomohl se sprchováním, doprovodil mě na pokoj, no doprovodil, sestřička mě vezla na vozíčku a on šel s náma a kolem 8 odjížděl. A všechno se stíhlo. Nechal tam 3500 Kč a všichni si dali doutník na počest Elišky - hlavně že nekuřáci 😀

lu82
15. jan 2009

27.9. jsem porodila. Pouští pátý den včetně dnu porodu, takže ve středu jsme měli jít domů. Já už byla propuštěna, ale čekala jsem na Elišku, ta měla žloutenku, takže nás pustili v pátek, tuším 3.10.

nechynka
15. jan 2009

holky dneska si jdu pro větrníka.....už jsem to řekla 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre