Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

vrana
27. jan 2009

prcku myslíš režim? Ten nemá dodneška, dělá mi v tom bordel, budí se různě a tak 😀 Ale myslím že nejhorší je ten první měsíc, to je takový seznamování, pak už je to lepší. No a v těch 3 už je to docela pohoda a s malou je už sranda

prcekkk
27. jan 2009

nechy,no jo.naši řekli - vždyť my jsem přeci věděli,že to bude kluk a tchánovci taky 😉 jsou zlatí a řááádně ho zapili.
MM je taky zlatej,vyhánim ho,aby spal jinde,aby se trošku prospal,ale nejde a v noci asistuje 🙂

vrana
27. jan 2009

prcku trápí vás hodně prdíky? Co máte za kapičky? Nám docela pomohl sab simplex, ale ona na to moc netrpěla. Holky si hodně chválí probiotické kapky, ale tady stojí 600, na Slovensku jen 11 euro

prcekkk
27. jan 2009

vrani 😔 tak to si mě moc nepotěšila

nechy,to doufám,jsem přes den jak lemra ☹ ospalá a hotová

vrana
27. jan 2009

prcku neboj, ono to uteče hrozně rychle

prcekkk
27. jan 2009

vrani máme Sab a nevim no.příjde mi,že to trošku povolilo,ale ne tolik.on je v postýlce vždycky hrozně v křeci a řve a řve,ale když ho vezmu na ruce,tak to z něj jde docela ven
vrani,spí malá v postýlce nebo ji máš u sebe v posteli?

prcekkk
27. jan 2009

je to boj,no 😔

nechynka
27. jan 2009

prcku ještě je moc brzo...teprve budete mít 14dnů....určo se to zlepší
no a manža má teda pochvalu 😵

danka24
autor
27. jan 2009

anet v pohode .. zvyknes si a skuste mu masirovat brusko 😉 mozno to pomoze a keby si potrebovala tie kvapky ja ich mozem kupit a ti ich poslem ... 😉

prcekkk
27. jan 2009

já vim,že je ještě brzy 😔
jj je fakt zlatej

vrana
27. jan 2009

prcku v postýlce, nechci ji učit na postel, pak se toho nezbavím. Jen jsem ji kojila v noci v posteli, ale když jsem ji dokrmila, nebo když jsem u toho usnula, tak když jsem se probrala, jsem ji dala do postýlky.

A co masáže bříška a cvičení nožičkama, nepomáhá? Kdyby ti sab nezabíral, zkus ty probio, holky na ně nedají dopustit.

prcekkk
27. jan 2009

cvičíme jak diví 😵

nechynka
27. jan 2009

holky je mi líto....musím mizet do poradny 😉
doufám,že sse tady brzo zase sejdeme 😉 😵

nechynka
27. jan 2009

a prcku držte se s Kubíkem 😉 😵

prcekkk
27. jan 2009

nechy,měj se krásně 😉 .já taky mizim,jdu krmit a pak pádíme ven

mejte se krásně a já se zase ukážu,papa 🙂

prcekkk
27. jan 2009

jj nechy,snažíme se 😀

lu82
27. jan 2009

Ahojky

prcku, nám pomohly až ty probiotické kapky. Máme doma už čtvrté. Sabík vůbec nezabral. Ale pozor, jestli se pro ně rozhodnete, zabírají až tak za 14 dní - 3 týdny. Jo a vydrží něco přes měsíc. Dává se jen 5 kapiček denně.

lu82
27. jan 2009

Jé Danka, já bych měla zájem o ty kapičky od vás. My je kupujeme za těch 650 Kč. Myslíš, že by to šlo?

lu82
27. jan 2009

Kdyžtak mi písni do IP, domluvily bysme se, jestli by ti to teda nevadilo. Chtěla bych jich víc, když už za tak "nízkou cenu" - jestli teda u vás opravdu stojí 11 euro. Manžel tomu nechce věřit.

foogy
27. jan 2009

Jééé, já vás berušky propásla... ☹ 😢

prcku - jsem debilka, co? hihi

dani, nechy - nic se nekonalo, on byl stejně furt na volejbale, takže jsme spolu skoro nebyli, ale koupil mi rifličky a to drahý a ani neremcal. Jsem si totiž zkoušela 25 - 30 kousků a tyhle jediné mi padly, tak to možná bylo už z psychického vyčerpání, hih 😀

Holky, se vám pochlubím, mám depku jako prase a už bych chtěla miminko ☹

nechynko - držím pěstičkyyyyy

danka24
autor
27. jan 2009

fogynka milacik tak nedebkuj hlavne lebo to ti nepomoze urcite musis byt hlavne vyrovnana.. a mysliet pozitivne a prestan brat proveru a to hned.. 🙂 a uvidis budes sa citit lepsie ... 🙂
no dufam ze to vynahradis aspon teraz cez tyzden a mas najneskor termin do nedele 😀 jasne 😀

danka24
autor
27. jan 2009
foogy
27. jan 2009

dani - teď je na řadě on, doufám, že se 14.2. vytáhne, brouk jeden můj maxi obr velikej!!!
On ví, že ho miluju a že bych ho za nic na světě nedala 😉

Dani - musím ještě aspoň půl roku počkat, až se to tady rozjede a pak se uvidí. Buď se to rozjede nebo nerozjede....

Dani - ale mně ta Provera pomáhá, mám hezký 35DC

danka24
autor
27. jan 2009

fogy ale to nieje vyhra... ale by si mu mala naznacit ze si to tak nemyslela.. ze si bola zaskocena..

foogy
27. jan 2009

dani - tak já teda dneska něco vymyslím, jo?

niikkyy
27. jan 2009

Ahojky,,jdu Vás pozdravit 😵

Sluninka mi posílala MMS Natálky.Tak ale nevím,zda jí sem mohu hodit..co? 😅

danka24
autor
27. jan 2009

tak to som zvedava sa tesim na zajtrajsie spravicky 😀
no a to nevadi ze mas 35dc aj ja mam teraz 34dc a berem clostil

foogy
27. jan 2009

ahoj niky!
Já tu fotku Natálky dávala do albíčka, ale klidně to sem ještě hoď, fotek není nikdy dost!

dani - doufám, že až přijdu domů, že už bude mít všechnu práci hotovou.
dani - ale mně ten cyklus takhle udělala Provera, víš

niikkyy
27. jan 2009

já mám novou...už z dneška 😵

foogy
27. jan 2009

niky - tak šup sem s ní!!! 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre