Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

nechynka
15. apr 2009

jééé ahoj....jo ještě šmíruju jestli se někdo přihlásí

Kubík je nádherňoučkej a je šikulka,že očkování zvládl bez horečky 🙂

foogy
15. apr 2009

nechy - psala jsem ti na předchozí stránce.

holky, tak co bylo k obědu?

nechy - a co prcínek? kope?

prcekkk
15. apr 2009

foogy,překvapivě bramborový salát a řízek

nechy díky a jak se cítíš ty?

foogy
15. apr 2009

prcku - no, ty si teda taky dáváš do nosu!! Nebo to zbylo z Velikonoc? 😀

prcekkk
15. apr 2009

jasně,že zbylo 😉

nechynka
15. apr 2009

foogy,no ono kdyby byli špatný tak mi má volat dr.....jenže já dneska nemám ten mobil 😝
ju dneska se fakt už vyfotím a hodím do alba,ju? a deka je taková chlupatka na léto....taky vyblejsknu 😉 a pořád uvažuju o tom babyvaku a nevím nevím... 😅

foogy,dneska prcek nekope...ale v pondělí a úterý kopal první ligu...až nadskakovalo břicho a včera večer u telky jsem si držela ruku na pupkovi a normálně jsem cítila jak se tam otáčí 😵 😵 😵

a jsem čuník...na oběd jsem sežrala pizzu a teď do sebe dlábím ruskou zmrzku 😔

nechynka
15. apr 2009

prcku cítím se fajn...až na ty otekly nohy...bolí 😔

foogy
15. apr 2009

prcku - miluna dneska bude mít krůtičku s nádivkou z pondělka 😀

nechy - takže jsi klidná, jo? To je dobře!
A na ty fotky se teda zejtra těším, asi ani nedospím 😀
A takže jsou kopance i vidět, jo? To musí bejt krásný! A manža se taky kochá a mluví s prckem?

nechy - čuník nejsi, máš na to právo, já měla taky zmrzku, počasí tomu přímo zve.

jo, kámoška rodila dvojčata Agátku a Šimona, tak se zítra půjdu podívat. Jsou ještě v porodce, Agátka byla menší

vrana
15. apr 2009

Ahoj holky, jakpak se máte v krásném jarním počasí? 😵

foogy
15. apr 2009

ahoj vrani!!!

nechy - natíkají? to jsou hajzli! nechy - a kolik jsi už přibrala? zadržuje se ti v těle voda? nebo je na to ještě brzo?
Obě kámošky, co rodily dvojčata, tak mají daleko míň, mají ještě míň, než měly před těhu, to jim fakt závidím!

nechynka
15. apr 2009

foogy,ju manža hladí,poslouchá prcka jestli se hýbá a tak...ale už se nemůžeme dočkat až ho/ji uvidíme naživo 😵 😵 😵
a baron tak líže bříško...pořád mu říkám,že tam má kamaráda 😀 😵 😵 😵 a baron je super...akorát teď poslední dobou nás zkouší a moc neposlouchal(dorážel na cizí lidi pokud byl bez vodítka a utíkal nám za kolama a chytal za nohavice 😠 😠 😠 )...tak dostal na prdel a už zase seká latinu tak uvidíme a co Annie?

foogy,jé dvojčátka a narodili se akorát nebo moc brzo?

ahoj Vrani....počasí nádhera...hned je to lepší než když byla zima 😉

vrana
15. apr 2009

nechy, zkus si na nožky koupit od elastiq relax, prý to pomáhá proti otokům http://www.elasti-q.cz/elastiq-relax/ 😉

nechynka
15. apr 2009

vrani já ho mám ten krém...je to lepší...ale na ty moje otoky to moc neplatí...zvlášť ta pravá noha je děs 😔 celkem jsem přibrala 8kg 😔 a dr. říkal,že minimálně 3kg jsou zadržená voda 😢 tak uvidím co se mnou udělá...prý existují i nějaké prášky na odvodnění

vrana
15. apr 2009

Ahaj tak to je mi líto, to jestli zadržuješ vodu už teď, tak by to dr. měl nějak pořešit, ty největší parna teprve přijdou 😖

A jak je? Necháte si říct pohlaví?

foogy
15. apr 2009

nechy - jééé, to máte s Baronem legraci, co? Ale aspoň je to hlídač a ohlídá vám barák před zloději. To naše Annie=to je vítací pes, né hlídací. Každýho líže a s každým se kámoší. Koupili jsme jí 8 m vodítko, tak se jí to moc líbí a nám taky, pač když jsme jí pustili, moc se jí zpět do vodítka nechtělo. Jo, nechy - a už se o víku ráchala v rybníku! To byl krásnej zážitek! Nejdřív to zkoušela a pak otevřela tlamičku a lehla na vodu a plavala, to bylo tak krásný! A pak normálně ponořila celou hlavu pod vodu - se potápí 😀 Akorát máme moooc klíšťat, musíme k veterinářovi pro nějakej sajrat.

nechy - obě kámošky rodily císařem v 38.tt a dycky jedno mimi bylo větší o půl kg a dokonce s těma druhejma vážili stejně. 2,1 kg a 2,75 kg.

nechy - ale to jsi teda zatím moc nepřibrala, viď? A kdybys neměla zadrženou vodu, tak jsi normálně hubeňour

nechynka
15. apr 2009

vrani...já se taky děsím těch teplot co přijdou...no nejradši bych porodila už začátkem července (ale to si můžu tak plánovat,že 😅 )
a pohlaví nechceme vědět...je nám to fuk...hlavně aby mimís byl zdravej...ale všichni tipujou kluka 😀

foogy,no on když k nám někdo přijde tak je taky celej blaženej...a učurává štěstím...ale jak je na ulici a někdo jede na kole tak to je konec-jsme se ptali jednoho odborníka na výchovu psů tak říkal,že buď to zdědil po matce/otci nebo že má nějaky trauma z dětství...protože jinak je moc hodnej a neublížil by ani kuřeti
a taky už se 3x koupal v přehradě (máme ji za barákem) ale nepotápí se...zatím tam vždycky skončil omylem...vlezl si do vody jenom po břicho a pil vodu a najednou mi to uklouzlo tak byl ve vodě a musel plavat... 😀 a klíšťáků má taky jak hrom...každej den vytahujeme tak 2...vůbec nevím kde k nim chodí...prý existuje nějaká vodička a ta se prý rozetře za ušima a pod krkem a 1/2roku chrání před klíšťákama a blechama...tak taky cchceme pro ni skočit k veterinářovi 😉

no a můj dr. je takovej exot...docela přemýšlím,že po porodu si najdu někoho jinýho....no on mě léči tak,že prostě mi doporučil změnit stravování/jídelníček....že kvůli tomu,že jím nevhodnou stravu tak proto zadržuju vodu....jenže mě to fakt nepomáhá a za ty nohy se úplně stydím 😔 a křečáky mám taky děsný...jenže on to vůbec neřeší...řekl mi,že po těhu se to zase spraví ☹ no a furt mi taky říká,že 8kg...to už že mám nabrany na cely těhu...nejvíc můžu podle něj přibrat 10kg....no já bych taky chtěla přibrat max 10kg ale když ta váha leze sama nahoru tak co mám dělat,že? 😠

tak jsem si vylila srdíčko 😉

foogy
15. apr 2009

nechy - no, v těch hicech to bude asi otrava, ale třeba už budeš doma na neschopence a budeš ležet na zahrádce pod stromama a bude ti hezky.

nechy - ale žádné trauma Baron mít nemůže, dyť u vás se má jako prasátko.
A já budu veterináři volat dneska, tak si pak napíšeme, co nám doporučili, jo? to porovnáme.
No a naše Annie si fakt potopila hlavu a lovila. Třeba takhle jednou vykoukne s kaprem v hubičce, haha 😀

foogy
15. apr 2009

nechy - a ten doktor - to je teda maso! Já jsem teda těhu nikdy nebyla, ale co jsem slyšela od holek, tak na celé těhu přibíraly tak 12-15 kg průměrně. A Zadržování vody v těle - na to má vliv strava??? Když jsi těhu? Neptala ses tady holek na MK na zadržování vody? Co radí mudři ostatním?

nechynka
15. apr 2009

foogy,no spíš má trauma ještě než jsme si ho vzali...buď něco provedl a ten majitel ho hodně zbil nebo mu utekl a někdo ho zbil na ulici (proto ta nedůvěra k cizím lidem na ulici a strach)....no každopádně teďka od manži taky dostal a zatím seká latinu uvidíme 😉 manža se bojí aby někoho nepokousal....no snad to tak daleko nedojde

foogy to by nebylo marny aby se naučila lovit...to by bylo fajn....taky vždycky říkám baronovi ať něco chytí a furt nic...max chytí pijáka😠 😝 😀

no já četla diskusi o těch otocích...jenže většinou holky otíkají až po 30tt...a pomáhají jiim ty krémy...anebo pak píší,že existují ty prášky na odvodnění...no zkusím se ho zeptat...v nejhorším zajdu k praktické

foogy
15. apr 2009

nechy - aha,to se neboj, nikoho nepokousá! mně spíš vadí, že naše hned ke každýmu letí a mazlí ho, je to fakt vítací pes. Jenže né každýmu je milé, když na něj skočí cizí pes, že? takže taky trénujeme o 106. Doma poslouchá na slovo, ale jen vylezeme za plot, je hotovo.

nechy - no, jak píšeš, když tak se zeptat praktické, třeba ti něco poradí. Ale když tě to takhle obtěžuje, měl by s tím tvůj mudr. něco dělat.

foogy
15. apr 2009

jo, nechy, jsem si na tebe včera vzpomněla, jsem si s tou svatbou fakt naběhla. Jsem tuhle miluně říkala, že děti jedině až po svatbě. A on: ty o svatbu stojíš? já si myslel, že ti to takhle vyhovuje. (kdybych tenkrát radši držela klapačku, viď?) Tak jsem mu řekla, že se hodně věcí změnilo a že svatbu chci. A děti po svatbě. A on: tak to abych šel koupit prstýnke, co?
A včera jsem nad tím tak přemýšlela, že mám za měsíc narozky a že ale ten prstýnek prostě nechci dostat na narozky. Já nevím, jak to vysvětlit. Ale prostě to chci dostat nějak romanticky a né k narozkám. Tak jsem mu včera řekla, že ať mi ten prstýnek nedává k narozkám, ale dá mi ho tehdy, až to bude cítit, že to je ono a že si mě chce vzít. A on: a ty to cítíš? (a zase si mě začal dobírat, prostě jak jsi tenkrát říkala, pěkně jsem si naběhla).

nechynka
15. apr 2009

foogy,ale řekla jsi mu to teďka správně 😉 tak to už nebude dlouho trvat,neboj 😉 už se těšíííím 😀 a s těma narozkama taky chápu...jo my ženský jsme fakt stejný...já chtěla taky aby to byla romantika....prostě každá si to tak představujeme 😵
a co jsi mu odpověděla na to-jestli se cítíš na svatbu?

foogy
15. apr 2009

nechy - řekla jsem mu, že to tak cítím, že to už přeci ví, že už jsem mu to dvakrát říkala, tak ať si ze mě nedělá legrandu.

nechy - no, doufám, že něco romantickýho vymyslí, ale on je hlava šikovná, tak snad něco jo. Akorát že už bysme letos svatbu nestihli, což mě trošku mrzí, pač jsem si na letošek myslela, no

foogy
20. apr 2009

čau berky

evitkamalicka
20. apr 2009

caves 🙂

foogy
20. apr 2009

ahoj evitko - hezká fotka v pase

jak jste se měli o víkendu?

evitkamalicka
20. apr 2009

foogy vikend bol fajn, v sobotu bolo sice pod mrakom, ale v nedelu bolo nadherne tak sme boli von 2-krat

tinika
20. apr 2009

Ahoj evitka, dlho som ta u nas nevidela, ako sa ty mas??

evitkamalicka
21. apr 2009

Kocky nejak je tu mrtvo...kde ste vsetky? ☹

foogy
21. apr 2009

evit - jsem tady 😉 Byla jsem ráno na krvi na dietologii a v 11 tam jdu na výsledky

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre