Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

evitkamalicka
3. feb 2010

megn tehuli sa fajn, zajtra mam poradnu, ale na to pohlavie si este pockame, to je este skoro

megn
3. feb 2010

foogynko děkuji, jsi zlatá!
jsem zvědavá a těším se na to tvoje miminečko, už se ti to blíží.. máš strach z porodu? Doufám že né, u prvního dítěte je fajn ta nevědomost toho co nás čeká. Teď už vím do čeho jdu, trošku se bojím, ale zároveň se strašně těším!

megn
3. feb 2010

evi měsíc a kousek a budete vědět co.. Máš nějakého tucha co to bude?

evitkamalicka
3. feb 2010

megn ja tak tajne dufam, ze dievcatko, ale mam tusak ze to bude znova chlapec

megn
3. feb 2010

evi fákt? no já žiju v tom, že čekám chlapečka o to víc a mile budu překvapená když to bude holčička.. 🙂

foogy
3. feb 2010

No, vůbec se nebojím, jenom se strašně těším! A jsem strašně zvědavá, co to bude a po kom bude 😉 😀

Holky, ani nevím, jestli jsem vám sem dávala odkaz na tu naší kuchyň.
http://foogy.rajce.idnes.cz/Promena_kuchyne/

megn - a mám nahoře 13,5 kg, to ten jojo efekt, jak jsem do července zhubla těch 10 kg. Ale já to pak za se zhubnu, se nebojím 😉
A neříkám, že se přežírám, ale dávám si dost dle chutí, pač si říkám - je to jenom 2x za život (víc dětí neplánujeme), tak ať z toho taky něco mám. Držet se pak budu po zbytek života.
A teď už skoro nepřibírám, dokonce jsem za minulý týden zhubla víc jak kilo, takže spokojenost

foogy
3. feb 2010

U nás si všichni myslí, že to bude holka - kromě manži, ten doufá v kluka.

evitkamalicka
3. feb 2010

ja som zatial este nepribrala ani gram

foogy
3. feb 2010

evitko - a kolik jsi přibrala v minulém těhu?

Já musím upřímně říct, že si jako vorvaňka vůbec nepřijdu. Jako že jsem taková víc povolená, než jsem byla, to jsem, ale nepřijdu si nějaká velká a nemotorná.

evitkamalicka
3. feb 2010

foogy pri Adamkovi uctihodnych 20kg o takom case som pri nom uz mala myslim +2 alebo +3kg

megn
3. feb 2010

foogynko jůůů tak to je ale krásná kuchyň! I ta původní vůbec nevypadala špatně a na předělávání!
říkám, žes nijak nepřibrala, ikdyž do konce těhu něco nabereš, tak z porodnice odejdeš s -10 a zbytek vykojíš, tudíž pohoda lahoda. Jen si užívej, taky začnu 😀

megn
3. feb 2010

foogy já tipuju kluka! v této diskuzi se rodí skoro jen kluci 😅

megn
3. feb 2010

foogynko koukám jak stojíš u stromečku, krása! tobě to tááák sluší a prospívá to těhotenství 😵

wrtulka
3. feb 2010

Zdravím jen jsem si všimla že je meng a navíc megn 2V 1 tak chci jen moc pogratulovat a přeju šťastný těhulkování a krásnýho zdravýho křiklounka/křiklounku 😉

megn
3. feb 2010

wrtulko děkuji jsi poklad! Jak se máš? Dlouho jsem tady nebyla, MM je po operaci kýly, tak se doma co otáčím, páč mám defakto včulejky dvě děti doma.

Nu a musím jít krmit a nám vařit oběd, tak já zas nakouknu.

foogy
3. feb 2010

evitko - ale ony všechny holky říkají, že u toho druhého už se tolik nepřibírá, že se lítá kolem prvního, takže se to všechno vypotí.

megn - no, ta fotka je stará 3 roky a teď už byla taková opotřebovaná. A hlavně to bylo nepraktické - bez šuplíků - málo úložného místa. To teď je to fakt vychytaný. Až se miluna tuhle smál a říkal, co do ní budeme dávat 😀

megn - tak uvidíme 😉 A moooc děkuju za pochvalu!!!!

wrtulka
3. feb 2010

megn jak se mám bych se radši ani neptala 😉 nicméně děkuju za optání nechci si stěžovat takže řeknu že dobře 😉

danka24
autor
3. feb 2010

ahojtee ja odpadnem fakt megaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnn no konecneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
teba vidiet tak to je hotovy zazrak uz som myslela ze vas tam zasnezilo 😀 a zaroven blahozelaaaaaaaaaaaaaam z celeho srdiecka to je kraasaaaaaaaa juuj takze to bude baba 😀

prcekkk
3. feb 2010

téééda,já tu chvíli nejsem a vy jste se teda pěkně rozjely 😀

foogy,kuchyň krásná,ale mě se líbila i ta předtím 😉 13,5kg nahoře se super.já poslední měsíc nenabrala už ani deko,tak se neboj.a z podnice se vrátíš zase jako laňka 😉

urbi
3. feb 2010

ahoj holky 🙂 byla jsem upozorněna, že je tu nějaké překvápko a ono fakt jo!!!! Megn, to je bomba bombózní, fakt moc gratuluju, fotky jsem zkoukla a teda jsi fakt krásná baba a Hanýsek je nádhernej! užívej si to!

a Foogynce už se to blíží, jaká máte vybraná jména?

a Kubíka i Ondráška sleduju a mám i na FB, kam jsem se definitivně odstěhovala...

jů, fakt mám radost!

prcekkk
4. feb 2010

dobré ránko

urbi,já tě taky sleduju 😀 a kde máš alba? 😅

evitkamalicka
4. feb 2010

ahoj kocky, tak sme doma z poradne, NT screening ok, krv tiez ok, male ma 7cm, dr. ma nejaky dobry novy ultrazvuk, tak kukal drobcovi aj medzi nozky a vraj to zatial vyzera na dievcatko, ale potvrdi mi to s istotou o take 1-2 mesiace....foto hodim neskor, lebo musim nabit fotak

prcekkk
4. feb 2010

ahojky evi,tak to je super 😉 že by fakt Laura?
a co oslava a jak se líbil dortík?

evitkamalicka
4. feb 2010

prcku uvidime, este to nie je na 100%....a oslava super, torticka bola pri babicke na hlavnom stole a boli sme aj v novinach cela ta velka rodina odfotena a cela dvojstranka bola popisana o babicke, bolo nas na oslave 96 ludi

prcekkk
4. feb 2010

téda,skoro jako svatba,co? 😀

evitkamalicka
4. feb 2010

to teda ano, my sme sice dlho neboli, lebo Adamko bol unaveny, prisli sme domov o 19:30

prcekkk
4. feb 2010

a od kolika to bylo?manžel šel s tebou domů,nebo ještě slavil?

prcekkk
4. feb 2010

tebe jsem se ještě neptala,ale jakou máte značku autosedačky?objednávala jsem teď kubíkovi tu větší,9-36kg

evitkamalicka
4. feb 2010

od 16:00, manzel siel so mnou domov

prcekkk
4. feb 2010

haloooooooooo

baby,kde jste?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre