Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

evitkamalicka
23. feb 2010

foogy drzim palce....ja som kvoli tlaku rodila cisarskym

foogy
23. feb 2010

evit - už je ti líp? To je dobře? A manžovi? Teda mít v těhu takovou střevní chřipku! hrůza!

Já se hlásím už z nemocnice.
Změřili mi tlak, natočili monitor, udělali UTZ - představte si, mimi má stejnou váhu a stejné cm jako minulý týden a teď už ležím na pokoji. Naštěstí jsem tady sama a u okna, tak jsem šťastná!!!
Akorát nemám TV, půjčují jí na recepci od půl 1 do půl 3 a manža pro ní šel o půl 3 a už měl smůlu. Tak to dneska musím vydržet bez ní.
Jo a čmeldovi se tady nelíbí, budu ho muset uplatit nějakým zákuskem

Evitko - to mi říkali, že tady měli minulý týden 2 těhule, co měly tlak 240/140. To už je mazec! Já ráno měla 155/100 a teď 130/100. Takže to není tak hrozný. Je to hraniční, ale nechtějí nic zanedbat.

danka24
autor
23. feb 2010

fogynka moja vydrzkaj v tej nemocnici ochvilu uz budete 3 .. a do kedy planuju ta nechat v nemocke?

evitkamalicka
23. feb 2010

foogynka zly je ten spodny tlak ked je nad 90, vrchny az tak nevadi, uz to nejako vydrz

foogy
23. feb 2010

Holky, nevím, jak dlouho si mě tady nechají, říkali, že možná tak ten týden - tak uvidíme. Nic ale se mnou nedělají, akorát mi chodí měřit tlak a sbírají čůránky 😉
Akorát mě teda děsně bolí hlava ☹

evitkamalicka
23. feb 2010

foogy a nedavaju ti infuzky s magnezkom na tlak? lebo mne davali

urbi
23. feb 2010

ahoj holky!
přišla jsem nakouknout, jak je na tom Foogynka a koukám, že je v nemocnici... asi nějaká telepatie či co... tak kočko, držte se tam s čmeldou oba dva! a brzy šup domů!
to vypadá na preeklampsii že? mně si tam takhle taky nechali, ale už den před termínem - a jak píšeš, strašně mě bolela hlava a hodně mě bolelo pod pravými žebry, to je prý taky znak... tak se drž!

a teda jsem málem chytala oči pod stolem, když jsem u Lu viděla ten 36.týden!!!! a čekáš kloučka jo? to je krásný 🙂

tak se držte, těhulky!

Evi, jsem mrkla, jak jsi psala, jak ti Adamko krásně spinká přes den, to je suprový! šikula teda.

foogy
24. feb 2010

evit - magnézko mi dávají v tabletkách a já ještě piju neperlivou Magnezii. Ale zatím se hajzl pořád drží 140/100 😠

V noci jsem toho moc nenaspala, pořád jsem se převalovala a když už jsem ve 3 zabrala, tak mě v 5 vzbudili na tlak. Ale k snídani byly 2 loupáky, tak mám hned lepší náladu 😀 Žrádlo, no, hihi.

urbi - díky moc za povzbuzení!!!!
No, o víkendu mi natekly šíleně nohy, do toho tlak a dokonce jsem měla i bílkovinu v moči, tak měli strach z pree, ale to už mi zmizelo, zbyl jenom ten tlak, ale i ten stačí - ohrožuje miminko a prý hlavně mě. Ale ono to bude dobrý, to je přeci jasný 😉
urbi - doufám, že já tady do porodu nebudu. Za a) bych tady horko těžko vydržela (jsem totiž poprvé v nemocnici) a za b) jsem si koupila Epi-no, tak chci doma trénovat a za c) 8. března máme jít s manžou na předporodní kurz, tak se toho chci účastnit 😉

urbi - no, s Lu jsme na tom stejně. To je co?

luli82
24. feb 2010

Foogy: Tak přece si v nemocnici, tak ať ti to tam holka rychle uteče a tlak se umoudří, ať můžeš brzy domů. Myslím na vás. Já už v noci taky vůbec nespím, furt běhám na wc a jakoby poslíčci, či co....

Urbi: Tak ještě, že si ty kukadla našla 🙂 No jo, hrozně to letí, já myslím, že do poloviny března bude Pavlík na světě, tak snad se nemýlím, hrozně bych si to přála. Už je to mazec. A myslím, že jemu už se u mě taky moc nelíbí, protože se tak strašně mrví večer, až je to nepříjemné, to jsem u Elišky neznala.

Jo holky, ségra jde dnes na ultrazvuk do Brna, budou už vědět, co to bude, tak jsem zvědavá. Je v 19. týdnu a mají to mít v červenci. Tak u nás v rodině bude fakt veselo 🙂 Jo a nemá vůbec žádné bříško 😕

prcekkk
24. feb 2010

dobré ránko

foogy,ty jsi v nemocnici? ☹ tak ať je vše ok,hlavně že máš připojení a můžeš tu být s námi

foogy
25. feb 2010

prcku - no jo, jsem. Hlídají mi tlak. Mám ho hraniční.
Dneska jsem se přestěhovala na nadstandart, tak mám pohodu a klid a hlavně za mnou kdykoliv a kdokoliv může přijít, mám tady TV, hifi, ledničku, vlastní sociálky a manža tady dokonce může přespat 😉

foogy
26. feb 2010

Ahoj holky, tak mám po vizitě.
Ještě si mě tady nechají. Ale jsem s tím nějaká smířená či co. Ono to tady fakt docela utíká, tak mi to ani nevadí.
A primář je strašně milej a povídal: no, včera ráno jste měla tlak 145/95 a to tady ležíte. Bych chtěl vidět, když vás pustíme domů, začnete uklízet a za 2 dny vás tady máme zpět. Je ale fakt, že já bych doma poctivě ležela. Sice mě to nebaví a otravuje, ale jsem v tomhle rozumná, vím, že to dělám pro mimi. No, ale mám se tady jako v hotelu, neuvěřitelně to utíká, chodí návštěvy - tak houby zle.

Jo, holky, ráno v 5 mě zase přišli budit a čmelda dostal takovou škytavku - takhle sebou ještě neškubal. A já na něj: Taky se ti to nelíbí, viď? A on: Škyt. A já: To mě taky ne, ale musíme to vydržet, víš. Schrupneme si pak před obědem. A on: Škyt To se mi líbí - tak malej a už komunikuje

evitkamalicka
26. feb 2010

ahoj kocky.....foogynka, teda skoro ako na dovolenke 😅

foogy
27. feb 2010

Holky, tak mi tlak začal klesat a teď tady byl doktor a prý by mě mohli na začátku příštího týdne pustit. Ježiš - jak já jsem šťastná!!!!!!! 😵

Jdu hodit spršku, umýt vlasy, odpo přijde švagrovka, naši a pak manžílek, tak ať jsem kočička - mňau 🙂

prcekkk
1. mar 2010

nazdárek,
chtěla jsem se zeptat,máte některá v dětském pokojíku nebo ložnici to noční světlo?
Jaké kdyžtak?A jste spokojené?

Díky 😉

Foogy,je super,že tlak se umoudřil a půjdeš domů

evitkamalicka
1. mar 2010

ahojky

my mame len detsky luster taky tlmeny, ziadne ine svetlo nemame

prcekkk
1. mar 2010

nazdárek,
chtěla jsem se zeptat,máte v ložnici nebo dětským noční světlo?
A jaké kdyžtak?Jste spokojené

Foogy,to je super,že půjdeš domů 😉

evitkamalicka
1. mar 2010

heh pridalo ti to 2x

prcekkk
1. mar 2010

ahojky,
no nějak mi to blbne 😢

aha,já kvůli kubikovi,aby měl v noci světlo,víš?ve tmě poslední dobou jančí

evitkamalicka
1. mar 2010

to nas Adamko by nezaspal keby mal svetlo, on musi mat v noci tmu

luli82
1. mar 2010

Ahojky kuřátka, je to neuvěřitelné, ale je tu březen a my už v tomto měsíci budeme asi 4, no dílo, jak to letí. V sobotu jsme byli v Zoo ve Zlíně v Lešné, malá nadšená, maminka totálně k.o. Litovala jsem, že jsem jela, protože ty kopce, no hrůza, manžel tlačil v jedné ruce kočár s Eliškou, v druhé slona (mě 😀 ). Ale bylo to super jinak. Pak jsme se stavili v restauračce, malá tam řádila a strašně se jí to líbilo. Včera jsme byli na karnevale, malá nadšená, vložím nějakou fotku, jak bude troška času. Večer už byla totálně zničená... 😵 To jsme byli v našem rodném městě. 14.3. je karneval u nás, tam kde teď bydlíme, tak pokud neporodím, tak půjdeme i sem.

foogy
1. mar 2010

Ahoj holky!
No, ještě mě nepustili a tlak mi pořád hapruje, takže si prý nemám dělat plané naděje, takže tady asi chvíli ztvrdnu. Ale jsem s tím smířená... Hlavně, že mimiňáka a mně kontrolují a jsme pod dohledem, kdyby něco..

evitkamalicka
1. mar 2010

foogy nevadi, pre mrnuska musis vydrzat

foogy
1. mar 2010

evit - jojo, přesně - hlavně, abysme byli oba zdraví!!! to je důležité.
Akorát jsem říkala manžovi, že jak ležím na nadstandartu, tak mu to moje válení vyjde safra draho, hihi 😀

evitkamalicka
1. mar 2010

no to ano, ja by som chcela tiez pri tomto porode na nadstandard ak bude volny

foogy
1. mar 2010

evit - je to paráda, fakt! Akorát u nás v Brodě je o to hroznej frc, dokonce už na porodnici zařídili 2 takové pokoje. Tady na gyndě je jeden a já měla obr štěstí, že se uvolnil, byl mi nabídnut a do 10 minut se na něj ptaly další 3 ženské.

Zítra velká vizita, dám vám vědět, jak to se mnou vypadá.

evit - tobě ty tt naskakují!!!!! Kdy jdeš na velký UTZ na pohlaví?

evitkamalicka
2. mar 2010

foogy na velky ultrazvuk asi az o mesiac, vo stvrtok mam poradnu tak sa dozviem kedy

foogy
2. mar 2010

Holky, jdu domůůůůůůůůůůůů
Primář mi řekl, jestli mám doma domácí tlakoměr a jestli chci, tak mě pustí domů. Ale že je to tak na týden, že si myslí, že tam do týdne budu zpět, že ten tlak je pořád vysokej. A já, že mi je to jedno, že chci zdravé mimi. A on: Tak já vás pustím, ale počítejte s tím, že tady do týdne budete zpět a to už vás pak do porodu nepustíme. To už tady budete muset vydržet.

Takže si cestou z nemocnice musím koupit porodní vložky a kalhotky, zítra na nehty a ještě k holiči a v pondělí máme porodní kurz a pak se uvidí. Budu myslet pozitivně a doufat, že tady neskončím. Uvidíme.

Jo a byla jsem na vyšetření u nás v 6.patře - tam jsou porodnické sály a zrovna se tam rozbrečelo miminko a vedle na pokoji má maminka kontra po 5ti minutách a vezli jí nahoru rodit.
Holky, jak je to všechno takhle vedle mě, tak z toho mám takový zvláštní pocit...

prcekkk
3. mar 2010

dobré ránko

foogy,to je super,že jdeš domů 😉

evitkamalicka
3. mar 2010

ahoj

foogynka len davaj doma na seba pozor a pekne oddychuj

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre