Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

lu82
19. jan 2009

Ahojky, s prckovým prckem to bude v pořádku. Většina miminek má žloutenku. Naše malá měla taky dost silnou, ale 7. den jsme šli domů, takže v poho. Jo a to kojení ze začátku, to je asi pro každou hrůza. Musí se to naučit jak mamina, tak mimísek. My jsme taky šíleně bojovali v porodnici s kojením, jednou nebo dvakrát jsme museli i dát flašku, jak byla už hladová, ale pak jsme se to obě naučili a kojíme v poho a to už má skoro 4 měsíce, takže musím prckovi napsat, ať ji trošku uklidním.

Jo a Sluni, ať je to co nejrychleji za tebou, držím pěstičky, až je vše ok.

Holky, já byla včera v posilovně a bylo to tam úžasné. Naprosto jsem si odpočala, ikdyž aktivně a přišla jsem domů jako znovuzrozená 🙂 Zítra zase spinning.

evitkamalicka
19. jan 2009

musim koncit na chvilu, dosli nam robit Magio a novy internet neobmedzeny

lu82
19. jan 2009

evitka: To už rostou tak brzo zoubky? Myslela jsem, že až v půl roce.

evitkamalicka
19. jan 2009

megn no zaspal az o 23:00 od unavy, cele dni nespi len mrnci, place a je nervozny, vcera mal troska zvysenu teplotu ale teraz mi od unavy chudatko spi uz 2 hodiny

nechynka
19. jan 2009

foogy,tak sluni pozdravuj a vyřiď jí,že ji držíme pěsti ať už to má za sebou

ju zítra jdu na ten screen a těším se a bojím zároveň...těším se až uvidím toho našeho kulihráška (a manža taky 😵 ) a bojím se že něco nebude ok....ale snad ne

evitkamalicka
19. jan 2009

lu zubky sa mozu zacat tlacit uz aj tak skoro, ale je to dlhy proces kym vylezie prvy zub, moze to trvat aj mesiac dva

lu82
19. jan 2009

nechy: Neboj, všechno bude v pořádku. Taky jsem si vždycky strašně těšila. A nejvíc na 20. týden, kdy jsme jeli s manželem do Brna a tam jsme se dozvěděli, co to bude. Necháte si to říct?

megn
19. jan 2009

Lu taky ji pisnu, zloutenku maj skoro vsechny mimca. Teda my byli vyjimka 😀 a s tim kojenim mas pravdu, vsem to nejde napoprve. Ja se s Honzikem sehrala az 4 den.

nechynka
19. jan 2009

ahojky lu a megn

lu,určo ji napiš...bude ráda 😵

megn...já se v pátek dovolovala-uklízela jsem o 106,pak jsem jenom nakoukla,jestli víte o prckovi a evitka už to tady napsala...tak jsem dál pracovala 😉 a mám se dobře 😉 a co ty? a Honzulka? je moc nádherný,víš to? 😵

nechynka
19. jan 2009

lu,nenecháme...manža to nechce vědět a já....já bych si to i nechala říct...ale bojím se že to nebude ono....radši se nechám překvapit 😵 a taky se těším na ten velký utz ve 20tt a strašně moc se těším na kopance ...a úplně nejvíc se těším na prázdniny,že budu mít uzlíčka u sebe 😵 😵 😵

megn
19. jan 2009

Nechynko chapu, ale neboj se vlka vsechno bude fajn. Brisko uz roste, citis boulicku? 🙂

lu82
19. jan 2009

nechynka: To bude aspoň překvápko. Já bych to tak dlouho nevydržela. Uteče to jak voda, užívej si to 🙂

megn
19. jan 2009

Nechynko dekujeme 🙂 mas pravdu Honzulka je nadherny, vystavni 😀 tchyne z neho tece 😀, mam ji tady nasackovanou 2x tydne. Evitko bozatko, tak preji hodne sil, jak mimisci placou a tolik tak je to hrozne narocne. Jdem prebalovat a uz vazne vstavame.

nechynka
19. jan 2009

megn...právěže mi přijde že necítím žádnou bouličku a manža mi nadává že si pořád promačkávám břicho 😅 ráno je bříško jakš-takš ...ale večer je obr nafoukly...ale bouličku necítím ☹

foogy
19. jan 2009

nechy - takže bude překvápko? Já bych to taky jednou chtěla vydržet a neboj, všechno bude bez problémů, smůlu už jste si vybrali!!!

holky, tak kolem mě všichni čekají kluka, čím to?

megn - chceš poslat ten recept na salát? je to rychlý a dobrý

ahoj lu

evitkamalicka
19. jan 2009

foogy aj ja chcem recept

megn
19. jan 2009

Foogysku jasne! Cekam na recepis! 🙂 kde jsi byla brigadit, ve fitku? Nechynko takze se deloha jeste schovava? 🙂 neboj za chvilicku vyleze a pak si ani na spicky palcu u noh neuvidis 😀 ja to prvne poznala tak, ze jsem si lehla na bricho a citila ji.. Taky to chvili trvalo.

foogy
19. jan 2009

megn - no jo, ve fitu, musím se trošku smýkat a vydělávat, podpora na pracáku nic moc

foogy
19. jan 2009

urbi - tý jo, postýlka krásně načančaná, už tomu chybí poslední detail, viď? 😉
A bříško máš teda krásný!!!! Ale moc dole není, což? No, doufám i za tebe, že ta fotka je poslední! Držím pěsti!

foogy
19. jan 2009

Psala Sluní: Kontrakce po 10 min, šílený. Jedeme směr Neratovice, snad nepojedeme zase domů

evitkamalicka
19. jan 2009

chudak sluninka, dufam ze si ju tam uz nechaju

foogy
19. jan 2009

no, evit, co píše, tak jí teda fakt moc nezávidím!!!

foogy
19. jan 2009

Holky, jen hlásím, že sluní ještě nic nepsala

foogy
19. jan 2009

Oznamujeme všem známým, že dnes ve 21:07 vykoukla konečně na svět naše princezna Natálka, váhou 3110 g a mírou 47 cm. Obě jsme v pořádku 😵

urbi
20. jan 2009

mooooooc gratuluju!!!!!!!!!!!!!! 😵

evitkamalicka
20. jan 2009

jeeej gratulujem 😵

nechynka
20. jan 2009

jééé sluni gratuluju 😵 😵 😵 ať Natálka roste do krásy a dělá vám samou radost 😵

prdecek
20. jan 2009

Sluninko gratuluji k holčičce!!! 😵

foogy
20. jan 2009

Holky, tak co říkáte na sluninku? Si to docela protrpěla, co? Chudinka! Ještě mi poslala fotku, malá je tak krásná!!! Stáhnu a uložím!

Mi včera sluninka psala právě až po půl 11, já už od 9 na gauči spala, ale říkala jsem si, že vás o takovou zprávu nemůžu připravit, takže jsem ještě PC zapnula a napsala vám to.

Urbi a teď je to na tobě!!!! Filípkuuuuu, pojď k nám!!!

lu82
20. jan 2009

Slunííí, obrovskáááááááááááááá gratulacééééééééééééééééééééééé

Fogy, děkujeme, že jsi nám to napsala. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre