Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

megn
1. sep 2009

danuško kočárek je super! Jakouže barvu máš? Mám hádat? Tak ať dobře slouží a jsi s ním maximálně spokojená! 😵
evi jůů nová koupelna 😵 ukážeš potom nějakou fotečku? To víš jsem zvědavá

foogy co tvé chutě? S tím chlebem to byla pecka 😀 😀 přibralas něco?
nechynka má pravdu, to pak jde ráz na ráz.. já mám od těhu vše dole, ale ještě by to něco chtělo shodit 🙂 takže teď jím jako vrabec.
evi co ty a dietka?

megn
1. sep 2009

evi nebo spíš zdravá strava 🙂

prcku čau kotě, jak válčíte s Kubíčkem? Už leze?

megn
1. sep 2009

abych si tu nepovídala sama, tak jdu páč stejně musím něco udělat 🙂

foogy
1. sep 2009

megn - holky na beremku napadlo, že jsou látkový a když se ušpiní. A mě napadlo, co když bude pršet, budou špinavý jak čunky a co na fotkách, to bude lahoda. Takže - i když mi srdíčko krvácí, že by je chtělo, tak je nekoupím, koupím nějaké kožené, které se pak dají kdykoliv během dne otřít. Ať nejsem jak čunka.

holky, za půl hoďky jdu na kontrolu!!!! tak vám pak napíšu.

megn - a už jsem přibrala 2 kg, ale všechny kalhoty mi pořád jsou, což jsem fakt šťastná, asi ty 2 kg jsou hlavně prsíčka, protože je mám teda v maxi balení!!! A co až budu kojit? Tý jo, nechci to ani vidět!

megn - a Honzíček je už zdráv?

megn
1. sep 2009

foogynko kožené budou praktické to joo 🙂 mi sice vydržely botičky, ale jak jsem viz výše psala pěkně jsme je zaneřádila.. ale ty perličky na nich no krása 😵 určitě je někdy ještě opráším.. a víš jak šaty nemám na pamatáku, páč byly půjčené, tak aspoň něco mi zůstalo 😀
jůů jdeš na KO? no to je čupr zpráva, budu na tebe moc myslet.. jdeš na srdíčko, nebo už čmelda měl minule?
2 kg jsou určitě v prsíčkách.. já mám furt kozy jako vozy 😅
Honzíček je zdravý, díky za optání. teď spinušká bobeček

foogy
1. sep 2009

holky, píšu až teď, pač jsem se u něj zdržela a pak šla rovnou na obídek!
Tý jo, je to krasavec! Přesně odpovídá 10+4 tt, měří 3 cm a mával na mě ručičkama a srdíčko mu taky pěkně buší!! Výsledky moči i krve - vše OK, tak jsem si oddychla.

Akorát jsem blbka největší, zapomněla jsem si s sebou vzít 50 kč, takže nemám fotku z UTZ. Takže až zase za měsíc.

vrana
1. sep 2009

Ahoj kočky 😵

foogy, mooooc gratuluju!!!! 😵 😵 😵

megn
1. sep 2009

foogy ssssupeeeeer! gratuluji! takže čmelda se předvedl ve vší kráse? to je fáájn 😵 😵

vrani čau! jak se máš matko?

vrana
1. sep 2009

Ahoj megn, dobrý no, teď trochu nestíhám. Začla jsem pracovat z domova, Kája leze jak o život, začla si stoupat a do toho do čtvrtka hlídám dva psy, takže místo jednoho mám doma 3. Takže tenhle týden bude mazéééééc. Už aby skončil. Teď jsem si řekla že si do dvou dám oraz a pak něco popracuju no..

Tý vado, tady se to rozjelo, se to tu všechno otěhulilo a některé dokonce podruhé 😅

A co u vás nového?

megn
1. sep 2009

vrani práce z domova? no to je fajn, nějaké kačky navíc se vždycky hodí co? A co děláš, jestli to nejní tajné. Nějaký eshop? 😉 😀
Tak to doma máš veselo co? Kájka "poslouchá"? páč když píšeš že hlídáš pesany, tak si dovedu představit jak jsou u dětí oblíbené misky se žrádlem a vodou.. Honzík jak šmejdí po bytu, tak furt musím misku dávat na stůl a pak nazpátek, páč si hlavně v misce s vodou rád meje ruce 😠 😠 😀

wrtulka
1. sep 2009

Ahojky megn a vrani..
trošku sem vás dočetla 😵 teda vám ty děcka rostou! 😵

vrana
1. sep 2009

Není to tajné. Pro mého býýýýývalého zaměstnavatele - pr agenturu - dělám co je potřeba. Každé ráno monitoring, to je cca půl hodiny, hledám co kde vyšlo o klientovi, pak občas písnu nějaký článek, domlouvám soutěže a teď mě čeká volání novinářům aby něco napsali 😝 To mě ale neba.

Poslouchá, leda tak prdlačku. O misce s vodou mi ani nemluv, je za to snad denně plácnutá, protože to vždycky celý vyleje, a ještě si ze mně dělá prdelky. Se psama je to hrůza. Ta jedna psice ji na chalupě kousla do prstu, tak si přijdu že od rána do večera na někoho řvu, na psy, na káju...to nedělej, fuj je to, nechoď tam 😝

vrana
1. sep 2009

ahoj wrtul, co nového?

wrtulka
1. sep 2009

Vráni u mě toho je nového moc ale příjemného už mín..
kdyby se ti chtělo jukni do albíčka.. ale na to nemáš čas.. když jsi tu do 2 ..
takže jen ve zkratce máme novou střechu - rekonstrukce domečku pokračuje..
a za mimi máme zatím kočku 😝

megn
1. sep 2009

vrani koukám že máš veselo 😀 ale stejně jsi spokojená a šťastná žejo? 😀 jsem tě neviděla ani nepamatuji.. už moc nechodíš na koňa? Je fajn, žes nakoukla

wrtulko ahoj kočko. Ráda tě vidím 🙂

megn
1. sep 2009

wrtulko střecha už je hotová?

wrtulka
1. sep 2009

Ahojky Megn..
taky tě ráda vidím 😉
no hotová řekněme..
ještě nemáme hřebenáče ale ty závisí na komínu který musíme dozdít nad střechu z nových hezkých cihel a to budeme dělat tenhle víkend.. pak ho oplechujou a můžou se dát ty hřebenáče.Ale jinak všechno je. Tašky, krajovky .. všechno.. prostě už sme pod střechou 😵

wrtulka
1. sep 2009

Megn taky si říkám že se Vráni dlouho neukázala..
já jí vždycky koukám do albíčka na Karolínku jak jim roste 😵 😵 ale neviděla jsem jí strašně moc dlouho..

megn
1. sep 2009

wrtulko no to je prostě skvělá zpráva.. takže chlapi si mákli. ty ses určitě taky angažovala žejo? možná po střeše si nelezla, ale určitě jsi dělala jiné důližité práce jako vaření atak.. že? 🙂
koukala jsem do alba.. teď jsi v pohodě.. pauza od všeho?

megn
1. sep 2009

wrtulko je to velká holka že? Noo náš Honzík už je taky velké malé mimino 😅

wrtulka
1. sep 2009

megn budeš se divit ale i já lezla po střeše..
sice jen jedou ale líbilo se mi to 😀 náhodou
byla to prča.. podávala sem tam manžovi latě.. v týdnu kdy tam nikdo jinej nebyl.
Nejdřív sem se bála ale po nějaký chvíli už si zvykneš..
máme ze střechy super výhled. Nejlepší bylo, že na nás kukala sousedka (mají 2 děti 3 a 4 roky) a říká mrňousům.. budeme dělat tetě funclub .. tak za chvíli slyším z dola "Teto pravá, levá, pravá,levá" 😀 no ty prťata to vydržely docela dlouho 😀

vrana
1. sep 2009

wrtul jsem si přečetla celé album. Nemáte to jedoduché ☹ Ale všechno se určitě v dobré obrátí a budete vozit neboj. Znám dva případy kde měly obrovské problémy a nakonec pčali přirozeně. Stres je svině a ničemu nepomůže. Tak se držte broučci a my vám s kájou posíláme nějaký mrštný schopný spermijky 😵

No fakt je že na koně moc nechodím. Zářijová diskuze se přesunula na facebook, takže jsem častěji tam. Sem občas nakouknu do krčské diskuze a jinak nic. Teď o prázdninách to ale zanedbávám na všech frontách ☹ Nějak je míň a míň času no...

wrtulka
1. sep 2009

Však jo Hozník je hodně podobnej na tebe že jo?😵

vrana
1. sep 2009

já tu ještě chvilku pobudu, pokusm se volat u toho 🙂

wrtulka
1. sep 2009

¨Vráni jste moc hodný..snad se v říjnu/listopadu nějaká spermijka šikovná objeví 😉 já věřím že jo..
Tak já celkově věřím že v řínjnu/listopadu to vyjde! Věřím a jak se říká věř a víra tvá tě uzdraví tak doufám že to zafunguje.
Nicméně na přirozené početí věřím dneska už stejně jako na neposkvrněné 😀 😀 😝
Pokud jde o pauzu tak je vynucená - moje tělo není možný stimulovat hned.. znova injekcema a tak.. Takže se musí čekat 3 měsíce. Nicméně pak hned do toho jdeme znova.

vrana
1. sep 2009

Já si to ani neumím představit jaké to musí být nervy a těch informací co musíte vstřebat...prostě hrůza. Ale ať je to jak je, je super, že v dnešní době už se tím lidi zabývají a je jen pidipidi množství lidí kteří děti mít žádnou cestou prostě nemůžou a to vy nebudete! Tahle diskuze je totiž polodná 😀 A co manža jak to nese?

wrtulka
1. sep 2009

Vráni ono to tak "jednoduchý nebude"..
porobnosti jeslti chceš do IP ju?
manža je zlatíčko! jasně že to nenese lehce ale fakt se snaží a celkově jsme si velkou oporou

megn
2. sep 2009

čauko.. jsem se včera musela zdekovat, páč jsme jeli kupovat HOnzíčkovi sedačku do auta 🙂

wrtulka
2. sep 2009

Ahojky megn..
a kolik taková sedačka stojí? no ono je mu už 8 měsíců tak to má kolikátou 2hou? třetí ?

megn
2. sep 2009

wrtulko to s tou vírou je hezky napsané, dobře děláš 🙂
a s tou střechou to muselo být zábavné 😀
jo a jak v práci, jak ti to jde? co kolegové, máš tam dobré vztahy, nikdo neprudí?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre