Zvládne tehotenstvo pol roka po cisárskom?

loren
13. mar 2008

baby kamoska pred pol rokom prisla o dietatko nechali ju prenasat nakoniec jej spravili cisarsky rez ked uz nevladala od bolesti a neotvarala sa riadne ale chcem sa za nu opytat ci ste niektora po cisarskom pol roka opat otehotnela ci to jej maternica zvladne ja silno dufam ze ano

bubadlo27
13. mar 2008

loren,ja poznam jednu babenku, co otehotnela myslim ze po dvoch mesiacoch od sekcie, a teraz ma krasne dievcatko 🙂

loren
autor
13. mar 2008

jej no super 🙂

sisipetka
14. mar 2008

ahoj Loren,
mne tiez zomrelo babatko v brusku a museli mi robit este aj sekciu ☹ (vraj bolo uz prenasane a zadusilo sa - to zistili az po sekcii 😠 ). Bolo to len pred 2 mesiacmi, ale doktor ma uistil, ze mozem po pol roku otehotniet, tak tomu verim. No a este mi povedal, ze keby sa to stalo aj skor, nemam sa bat - "zvladneme to" - to boli jeho slova, za co mu dakujem.
A tak ako pise bubadlo, tak aj ja poznam z konika tu kocku, co mala sekciu a do 2 mesiacov bola tehu 🙂

Odkaz kamaratke, ze jej drzim palce a sucitim s nou - prezila som si to nedavno a velmi to na srdiecku boli 😔
- a este doki povedal, ze maternica sa da do povodneho stavu po 3 mesiacoch a potom je pripravena na babatko, avsak je potrebne vsetko poriadne monitorovat a naplanovat cisarsky rez pred ukoncenym 38 tt - pre istotu babatka i maminky. Hlavne je dolezita psychika, ta zarucuje 50% uspechu 😉

mokon
12. apr 2013

Moja kamoška do pol roka otehotnela, 1 a 2 x sekcia a v pohode, takže držím palce

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre