Biochemické tehotenstvo - vaše skúsenosti

mouse14
21. mar 2018

Má niektorá z Vás skúsenosti s takýmto druhom tehotenstva???Kedy ste sa začali snažiť opäť o dieťatko?

evitka83
21. mar 2018

biochemicke znamena, ze velmi skoro zaniklo, resp. ho nevideli este ani na ultrazvuku. Ja sommala pozitivne tehu testy, krv bola tiez pozitivna, ale zaroven hned som zacala krvacat. Ja som otehotnela hned dalsi cyklus. Neriesila som nejaku prestavku, Mam 3,5 r dceru

mouse14
autor
21. mar 2018

@evitka83 to mi je luto, ja som vykrvacala minuly mesiac a presne, testy pozitivne krv tiez ale neuhniezdilo sa. Cakam MS, ale nejak sa jej nechce. Predosla bola 13.2.

lucinka12356
21. mar 2018

@mouse14 aj my sme sa snažil hneď na ďalší cyklus

mouse14
autor
21. mar 2018

@lucinka12356 a kedy ti prisla dalsia Ms?Teda po akom case?

evitka83
22. mar 2018

@mouse14 ja som ani dalsie kramy nedostala. Zacala som krvacat a ked som cakala dalsie kramy, nedosli uz som bola zas tehu. Niekomu to rozhadzu hormony. Velmi by som sa tym nevzrusovala. Fungujte dalej, ked bude meskat 2 tyzdne, zbehni ku gyn. Bud ti pichne vyvolavacku, alebo ti povie, ze si zas v tom 😉

lucinka12356
22. mar 2018

@mouse14 ja som otehotnela po inseminacii cize som brala Duphaston na udrzanie od vkladu a na 14. den od oplodnenia som bola na krv a na sono kde z krvi zistili ze som tehu... O tyzden dalsia kontrola.. Tam uz krv trochu klesla alebo stala uz neviem presne a o dalsie 3 dni kontrola a v ten den mi kazaali vysadit duphaston, on totizto zabranuje krvacaniu, a o nejake 4 dni som dostala MS

lucinka12356
22. mar 2018

@mouse14 mala si nejaké lieky?

mouse14
autor
22. mar 2018

@lucinka12356 ano mala, ja som otehotnela prirodzene, a lieky mi dali az ked som zacala spinit.Po odberoch sledovali Hcg, ked kleslo lieky som vysadila

lucinka12356
22. mar 2018

@mouse14 no tak do tyzdna max by mali prist ak mavas viacmenej pravidelny cyklus

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre