Dcérka sa skoro vždy v noci preciká

28. mar 2023

Ahojte, 9m dcerka sa mi skoro kazdu noc precika ze je mokra ona aj spaci vak, tak vzdy musime prezliekat a pebalovat (no nic prijemne v noci) ...Myslim ze sa to deje odkedy spava naboku, ked spavala iba na chrbatiku tak sa to len zriedka stavalo. Co mozme robit zle ? Skusali sme Babylove plienky a teraz nocne plienky Kolorky ktore vsetci chvalia, ale ziadny rozdiel, mozno este aj tie Kolorky su horsie ako Babylove...obopnute to ma dobre, vzdy to pred spanim kontrolujeme....Nejake rady ???

jane1987
28. mar 2023

Za mna pants- nohavickove plienky, ci uz babylove alebo pampers a teraz ma uz aj lidl (ale len velkost 5,6). Za mna super, neprecika, netlacia, nezosuchuju sa, ziadne lepenie.

macekovam
28. mar 2023

Aká je stara?

autor
28. mar 2023

@macekovam Je to hned v prvej vete 🙂 9 mesiacov....

autor
28. mar 2023

a 9 kg :D nosime velkost 4

vani190493
28. mar 2023

Ako píše kočka predomnou, volila by som značku Pampers.

koniarova
28. mar 2023

Väčšiu veľkosť skús.

dombia
28. mar 2023

mali sme rovnaky problem asi od pol roka… teraz ma 9 mesiacov…vyskusala som rozne znacky… babylove, kolorky, hipp, rozne pampers,babysoft….kolorky kazdy chvali, tiez mi ich precikala a to ju v noci prebalujem… Nam sa osvedcili pampers active baby, alebo pampers night pants…

gabika128
28. mar 2023

Boli také obdobia, že sme proste prebalovali keď dieťa vypilo večer a 2x v noci mlieko. Niekedy plienky tvarovo nesadnú, nám pomohli extra hrubé plienky baby love nature, alebo Pampers nočné

bela30
28. mar 2023

Pampers Pants Night( take tmave balenie) alebo plienky Dada. A odporucam dobre skontrolovat plienku v okoli noziciek, ci dobre prilieha okolo stehien babatka respekt.ci ich pekne obopina a tiez vytiahnut dobre vzadu na chrbte aby bola vyssie. No a proste investovat do lepsich a drahsich plienok, ziadne Babylove, Lupilu a podobne smejdy..rada odo mna.

54tinka54
28. mar 2023

Určite skús pants, môj syn odkedy sa všelijako hmýri počas noci, sa mu to vždy po bokoch zriasilo a precikal sa. Odkedy mu dávam na noc pampers pants, tak sa to nestalo ani raz za celé mesiace. A používame klasické denné pantsky.

evica17
28. mar 2023

No nám sa to stávalo, skúsila som väčšiu veľkosť,bolo to dobré. Ale používame babylove plienky a tie teda nemajú takú výdrž,a viem že po troch dávkach mlieka už ich precika(večer,2x v noci),že je toho moc (ráno sa zobudí mokrý,ale v noci vydrží v pohode) tak pred treťou dávkou rýchlo prebalim ale už som.ho.naucil.ib raz v noci piť a v pohode. Ale pri prvom sme taký problém nemali, používali sme Tesco plienky,ale tie sú teraz ešte horšie pri druhom,asi zmenili kvalitu

henka123123
28. mar 2023

Pampers night

zuzuliennka1
28. mar 2023

ja som pri synovi pouzivala lidl lupilu plienky, precikal ich len velmi vynimocne.
ale neviem, ci sa odvtedy nezmenila kvalita (2018), vyskusaj jedno balenie

katulienocka999
28. mar 2023

My sme pri synovi vyskúšali snáď všetky značky, v noci neprepisal jedine pampers active baby, ináč všetky prepisal..takže sme fungovali tak,že cez deň mal lidl a v noci tie pampersky..takže jedine skúšať a skúšať ci nejaké nesadnu 😅 držím palce 🙂

petamich
28. mar 2023

nam sa to stavalo vzdy, ked mu dobre nesedla na stehne ta plienka. precikal zboku, presli sme na Pampers Pants Nights a vsetko v poriadku 🙂 neskor ked uz menej v noci cikal tak na Pampers Pants

mamkalentedkova
28. mar 2023

Minule som kúpila na skúšku babylove ,keď ich všetci tak chvália ,kúpila som som pants ,ale za mňa ,oproti Pampers úplne celé zle .Strašne rýchlo nasiaknu, dosť zapachaju ,keď sú pocikane a na noc by som určite nedala .Sú také ,tvrdé ,alebo ako to povedať.Pouzivame Pampers pants už asi od roka ,dovtedy sme boli na Pampers plienkach ( väčšinou premium care ,alebo active baby ) .Na Pampers pants sa nemôžem sťažovať .Super cez deň aj v noci

macekovam
29. mar 2023

Tak mohla by si v noci dat piť len vodu. Nebude toľko cikať..

cyberk
29. mar 2023

To iste mi aj kamoska vravela, ze ma vse dobre obopnute a furt precika… nedavno bola u nas a ked som videla ako tu plienku obopina tak som pochopila, ze cele zle :D pozri si nejake videa ako davat plienku prip. kamoska nech ti ukaze ako to ona robi a pouzivaj npr. pampers

zorkahorka
1. apr 2023

Skus pred spanim menej tekutin

nikiki29
1. apr 2023

Opakované, ale tiež potvrdzujem, PANTS… ja som používala Pampers pants a od vtedy max. 1x precikaný