Ako zachrániť vlasy, aby mi prestali padať?

21. okt 2021

Od pôrodu prešli už dva roky a vlasy mi neustále padajú. Kedysi som mala krásne husté vlasy. Dá sa to ešte nejako zachrániť? Prosím Vás poraďte mi niečo naozaj overené proti vypadávaniu vlasov. Pomohol by aj nejaký kolagén?
Ďakujem za každú radu.

michaela789
21. okt 2021

Ahoj, mne pomohli na vlasy produkty Milva.... Ale niektorým ženám nerobia veľmi dobre, vraj vysušujú. Mne ale vlasy zachránili popri kojeni a to sa mi fakt začínali skoro robiť kúty 🤷‍♀️ skús si zaobstarať vzorky a vyskúšaj, možno pomôžu aj tebe.

zojazoja
21. okt 2021

Presne aj mne. Milva sampon a Biohar vlasove serum, vodicka, do vlasov. Zacali rast na kútoch a zhustli a menej omnoho vypadavaju

kubiatko30
21. okt 2021

LR tonicum, moja zachrana po porode 🙏🙏🙏

autor
21. okt 2021

Ďakujem vám ste zlaté a s kolagénom nemáte skúsenosti?

kubiatko30
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nic0le
21. okt 2021

Zinok, selén, E vitamín, Vlasové hnojivo, Biotin, a šampóny ako Alpecin + vodička.

lelluska
21. okt 2021

Ahoj, je tu vela diskusii na tuto temu. Padanie vlasov po pôrode je normálne, casom sa ustali. Niekomu skor, niekomu neskor. Záleží aj od kojenia. Reklamy na kolagény a gumových medvedíkov sú cielene presne na zúfalé typy, ktoré sú ochotne skúsiť cokolvek. Ak nekojis a mozes užívať výživové doplnky, kúp si v lekarni samostatne biotin/selen/zinok. Používaj vlasovú kozmetiku s obsahom keratinu - ten totiž tvorí samotný vlas. Nenic si vlasky domácim farbenim a stylingom, radšej obcas zájsť ku kadernicke a zvoliť vhodnu farbu strih. Aj o vlasoch platí, že treba skusat čo Ti pomoze ale s rozumom😉

martrle
21. okt 2021

Treba začať zvnútra....odkyslicit telo a potom pridať vitaminy...ak chces mozem ti niečo poradiť no keď chces napíš mi správu sukromnu

1radula1
21. okt 2021

Zinok, selén, od vichy také malé fľaštičky, také červenobiely obal sa mi vidí, že to bol, táto kombinácia mne pomohla. Ale teda teraz na jeseň je to taká normálna vec a po pôrode detto.

robinkooo
23. okt 2021

Ahoj, mne pomohol kofeinovy šampón. Keď ho používam vycesavam minimum vlasov aj po kúpaní.

zuzika19
26. okt 2021

Mne pomohol len kolagen, skusala som sampony, tabletky, ale nic, az ked som zacala brat kolagen, tak konecne nieco funguje a vlasy vypadavaju oooooovela menej 😉