1,5 ročný syn chce, aby som mala pri zaspávaní ruku cez neho

2. aug 2020

Dobry den,
mam 1,5r synka. Pri zaspavani zacal chciet mat moju ruku cez seba. Snazim sa nie cez rebra ale cez brusko.
Zaspimka za 5-20min. Smazim sa ju nemat na nom celou vahou.
Nemozem ho pridusit? Vecer obcas zaspim a zobudim sa aj po hodine.
Ruku mam cez jeho brusko.
Dakujem

deti95060810
2. aug 2020

mať ruku cez bruško tiež nie je dobrý nápad. Rukou mu ťažíš na bruško....

mondolina
2. aug 2020

Nie nemôžeš.

autor
2. aug 2020

@deti95060810 a to vadi?... tych 20min? snazim sa nie celou vahou, len tak cca od lakta dole... ked zaspi, opatrne ju zlozim

bobula46
2. aug 2020

Polož mu ju cez zadok, prípadne na kolienko. Určite by som nezaťažovala nič ako rebrá, žalúdok, bruško...
Môjmu synovi som dávala vankúšik. Bol ľahký, tenký a doteraz je s ním naučený zaspávať

deti95060810
2. aug 2020

jasné že vadí.... však cez brucho, žalúdok ide tepna....nie je dobre ju stláčať...
Daj si ty nejaké poleno - drevo cez brucho a uvidíš ako ti bude....

mogaa
2. aug 2020

neboj, nič mu nebude....veď na neho netlačíš, máš cez neho len preloženú ruku a tá neváži ako nejaká záťaž..iné je, keby si ho stále tlačila k posteli, aby nevstával....prehodená ruka mu nemá ako ublížiť

janka54321
2. aug 2020

Moja malá má 5 a veru dodnes tak zaspáva...musím ju držať a nikdy som jej neublížila a nič sa jej nestalo

sunny8
2. aug 2020

Mne osobne by vadilo kebyže ma niekto cezo mňa položenú ruku cez brucho 😁 neudusis ho ani nič ale tlacis mu žalúdok

kaktus87
2. aug 2020

My tak zaspavame odjakziva

andreatytler
2. aug 2020

Deti dychaju bruchom... tak ako sa ma... to len my dospelaci to casom pokazime a dychame hrudou... ked ja v tme chcem vediet ci maly dycha, chytim ho za brucho... nie za hrud.
Snazila by som sa najst nieco ine... ako povedali... vankus... medvedika...

dusankomoj
2. aug 2020

Má 1,5roka! Keby mu to vadilo,tak tú ruku strasie a už asi aj okomentuje, že mu vadí. Tak načo sa strachovať 🍀

stary_ujco
2. aug 2020

Aj polročné dieťa by sa rozrevalo, kebyze mu ublizujes. Jedenapolrocne ma hádam dosť rozumu, aby sa aspoň pohlo, ked by ho niekto dusil. A nie ze este pokojne zaspavalo...