Namotala som sa do chalana, s ktorým som si písala

20. sep 2020

Baby poradte ja nie som normalna😂
Ako je to mozne ze po jednom stretnuti a par mesiacov pisania sa dokazem tak na chalana namotat ze nanho stale myslim vsak to nie je okej🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
klarissa25
20. sep 2020

Pri tvojom veku co je tak okolo 15 je to v pohode..

autor
20. sep 2020

@klarissa25 ako ty mozes vedet kolko mam rokov🤦‍♀️🤦‍♀️milujem tieto premudrele zenske😅

autor
20. sep 2020

Mam 25, chces vyfotit rodny list ci co?

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
danim
20. sep 2020

...tak s vekom 25 r založiť takú tému s takým názvom.. no veď odpovedz si sama 🤷‍♀️

autor
20. sep 2020

@danim tak ja neviem nepoznam ine zeny ci aj oni su take, preto hladam niekoho co zazil nieco podobne

d_anica
20. sep 2020

Ja som si s jedným najprv asi 2 mesiace písala, potom sme sa pár krát stretli a teraz je to môj manžel 😅 tiež som z neho bola paf, od začiatku, je to vyše 14 rokov a stále som 😍

mima1
20. sep 2020

Je to rozne no. Niekto si pise niekolko mesiacov spolu potom sa stretnu a su spolu. Niekto sa stretne raz a nesadnu si. Takze vsetko je mozme

klarissa25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tatranka4
20. sep 2020

Tiež som si s jedným písala potom sme sa stretávali a teraz sme svoji, tiež som sa počas písania namotala a. Mala som viac vtedy ako 20 takže záleží od povahy asi, alebo som vtedy asi bola blbá😆

asia83
20. sep 2020

Samozrejme. Ste silno citovo založená, zatiaľ bez väčšieho sklamania. Je to pre vás pozitívum, lebo je krásne cítiť. Sú ľudia, ktorí to nedokážu. Poznám takých. No neprežeňte to s prejavovaním záujmu. Muži to nemajú radi. 😉

moonlight1210
20. sep 2020

Ty si autorka tej vcerajsej temy “Môže ma ľúbiť chlap, s ktorým som si písala cez internet?” ?

unicornlady
20. sep 2020

Je to veľmi jednoduché, keď si s ním len píšeš, tak si o ňom vytváraš rôzne predstavy, ktoré sa ti páčia (aby aký bol). Aj to stretko mohlo byť ešte vnímané vďaka tvojej fantázii.

Skús po roku randenia, že ako to budeš cítiť.

tosomja
20. sep 2020

Áno, dá sa namotat. A dá sa kvôli nemu aj nespat, aj snívať počas dňa, predstavovať si...zažila som, ako 33rocna, a už snívame a motame sa spolu 🙈

danim
20. sep 2020

Nepochopila si môj koment.

panelacikova
20. sep 2020

ja som sa nejak tak podobne namotala a to som mala za sebou x vzťahov (aj vážnych), dcéru a 38 rokov 😀 ale vzhľadom k tomu, že už som mala rozum, tak som robila veci tak, aby sa namotal aj on na mňa. a teraz sme už 2 roky svoji a stále sa veľmi milujeme. a vieme, že sme spriaznené duše. takže ono to nie je o veku. o veku je to, za ktorý koniec to chytíš a ako ďalej konáš... či hneď pobežíš, alebo si postupne namotáš.... 😀

millky
20. sep 2020

Pár mesiacov písania predsa nie je týždeň 🤗 podľa mňa je to normálne, že si sa namotala, ak ti v tom písanom svete vyhovuje až až. Ja som sa po mesiaci písania zmotala na jedného chalana, a dnes je z neho môj muž 😃😉. Vo svete písania si toho človeka idealizuješ, páči sa ti možno ešte viacej ako v realite. Samozrejme chalpi, aj ten môj, v rámci písania vždy vedel ako na mňa. Vedel flirtovať lepšie ako v realite. Takže ja sa ti absolútne nečudujem 😂

panelacikova
20. sep 2020

@millky no ver či nie, u nás to malo omnoho rýchlejší priebeh... 😀 ja som bola unesená asi po týždni... a potom som konala tak, aby bol on unesený do konca života 😀

panelacikova
20. sep 2020

@millky a pritom vôbec neflirtoval. naopak, bol úprimný a otvorený ako hovado 😀 a toto ma dostalo. konečne niekto, kto je úprimný..

h2
20. sep 2020

Bože, zas sa tu zišli Vasilisy Premúdre! 🙄
Autorka, jasné, že sa môžeš namotať, ak ste sa videli len raz a teraz si píšete. Existuje kopec báb, ktoré si s chlapom len písali, ani sa naživo nevideli a namotali sa až-až! Je to práve tým písaním. Pri tom každý vyzerá byť lepší, milší, chápavejší, než v skutočnosti naživo.
Otázka znie, čo je Tvoj problém. Chceš byť namotaná menej? Alebo vôbec? Alebo chceš od toho viac, než iba písanie?

dagmara17
20. sep 2020

By si sa čudovala, ale máme s drahým kamaráta, ktorý má 36 a dokáže sa strašne rýchlo namotať, zaľúbiť. Ten keď sa mu niekto začne páčiť tak klapky na očiach a práve preto mnohé zdupkajú, že zbadajú, že v takom veku sa tak bezhlavo zaľúbi, normálne mi ho je ľuto :/

jana_eyre_2
20. sep 2020

Podľa mňa nič nezvyčajné, hoci mne sa to nikdy nestalo.. hlavne mu to nedávaj okato najavo, načo, nech si nenamysla 😉

tripetta
20. sep 2020

Namotať ženu na krásne slová je neskutočne jednoduché. A cíti sa takto zaláskovaný aj on?

mischelin89
20. sep 2020

Ja som bola do mojho dnes uz muza a otca mojich deti zalubena po 10 dnoch pisania a volania ako blazon. Po 2t stretavania som si ujasnila, ze sa chcem za neho vydat a mat s nim deti. . Po 3 mes sme si kupili spolu byt, po 4m tehotenstvo a po 10m svadba. A nebola som a nie som blba. Mala som predtym normalne "pomale" vztahy. s nim to sadlo ako rit na serbel, obaja sme mali 27. akurat vidim nevyhodu v tom, ze ked je par takto hrrr, prvotna zamilovanost a vzacnost tolko nevydrzi.

unicornlady
21. sep 2020

Celkom fajn video k online randeniu

https://video.aktualne.cz/dvtv/na-internetu-vzt...

hankm
21. sep 2020

@asia83 je to des!!!! Pateticke, infantilne spravanie. Po tyzdni pisania, otvorene otazky typu vyzdoba na svadbe, taketo auto by som chcela, das mi soferovat...chichotanie sa na neutralnej oznamovacej vete. Dalo by sa pokracovat. Toto taha zaujem muza hlboko do minusu. Aspon mna 😁 a toto vedia robit aj 40tky (tie uz bez tych svadobnych tem ).

asia83
21. sep 2020

@hankm A to kto? Čo? Autorka? Veď som napísala, neprejaviť veľký záujem. Ono to, čo opisujete svedčí o nízkej inteligencii, nízkom sebavedomí, náročnosti, trápnosti a debilite danej dámy. Normálne sa za ňu hanbím. Treba hľadať medzi normálnymi ženami.

hankm
21. sep 2020

@asia83 nehovorim o autorke, tu samozrejme nepoznam. Pisem vseobecne a nie opis jednej konkretnej osoby. Skor by som povedal, ze treba vediet krotit emocie a neodovzdat sa im uplne bezhlavo. Argument(casty) typu “ja som ho lubia” mi pride ako neobhajitelny (napr. zobrala som si pozicku aby on si “kupil” auto, atd).

anita6666
21. sep 2020

@panelacikova potom si konala tak,aby bol unesený aj on? To ma vážne zaujíma (bez rypania,úplne vážne)