Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Som strašne žiarlivá

Nevera
1. aug 2020

Ahojte priznávam som až prehnane žiarlivá možno aj tehotenské hormóny robia svoje ale aj tak som...Manžel je v kúpeloch a prišiel na víkend domov samozrejme už som rýpala aj keď bola tam a písali sme si aj teraz to vlastne všetko kazím rýpaním...No a vkuse som sa o vypytovala či sa mu tam nejaká páči, či keď chodia do krčmy sedia s nejakými babami (áno som doslova trápna a aj tak by mi nepovedal ale čo už), no a z neho vypadlo že včera keď boli v krčme bola tam pri nich chvíľu aj nejaká taká mladá čo zarába kúpele. a jasné keď som sa pýtala či sa mu páči tak sa začal len tak podozrivo smiať aj keď som saho spýtala či s ňou niečo mal alebo či by chcel odpovedal niečo v takom zmysle že prečo by mal veď je ženatý a má deti že on to nerieši. Ale teraz už fakt neviem či som mu povedala že a čo keby nebol ženatý lebo povedal niečo v takom zmysle že to by bolo iné keby je slobodný ale že on tam nič nerieši lenže už z tej vety že to by bolo iné keby bol slobodný mi je jasné že sa mu páči...zrazu má aj viacero tých čo sleduje na instagrame...Ja viem preháňam to už riadne a pýtam sa kraviny tak potom mám odpovede aké chcem ale čo si o tom myslíte? ide tam ešte na 2 týždne a ja to veľmi zle znášam denne len výčitky až si vravím, že ho k niečomu doženiem ani nemám radosť že prišiel...čo si o tom myslíte ja už neviem :(

kristiii
1. aug 2020

Myslím si to isté čo ty, že ho fakt k niečomu dozenieš...

stanulienkat
1. aug 2020

Sa cudujem,ze je este s tebou. So ziarlivcami je to peklo. Toto iste som mala a chvalabohu som mala tolko rozumu a zdrhla.

pribinak
1. aug 2020

No si fakt trápna a ani hormóny tvoje šialene správanie neospravedlňuju

Raz ho tak naseries, že sa vyspí s prvou ktorú stretne

autor
1. aug 2020

ja viem a neviem či mi tak prepína z tehotenstva alebo čo mala by som sa ovládať ale ja neviem čo si myslieť...

pribinak
1. aug 2020

Chod a vyhľadaj pomoc, psychologickú a čím skôr

damtiporiti
1. aug 2020

Zase veronika 🤦‍♀️a načo vlastne žiarliš, keď v iných témach ti stále lezie na nervy?

autor
1. aug 2020

@pribinak vďaka za pomoc...

@damtiporiti čo?

misulkar
1. aug 2020

Úplne dobrovoľne si kazíš manželstvo. Vyhľadaj pomoc, lebo za chvíľu ťa muž pošle do prdele.

katty2012
1. aug 2020

myslis si, ze si jedina zena na svete, ktora sa mu paci?? ze si jedina na celom svete, na ktoru sa moze usmiat, s ktorou moze komunikovat, ktoru moze obdivovat? muzom sa pacia aj ine zeny, zenam ini muzi, paneboze ved to je absolutne prirodzene. tymto spravanim smerujes k tomu, coho sa najviac bojis, ale je fajn, ze si to uvedomujes. fakt to chce zacat pracovat na svojej sebadovere, pretoze taketo utoky nemusi kazdy chlap "bez ujmy" ustat

veronikaszabova
1. aug 2020

@damtiporiti ja neeeeee, ja mam chlapa doma 🙂 a neziarlim 🤣
Ale nie, viem ktoru asi myslis. 🙂 🙂

Anonym - neziarli, lebo sa na teba vyprdne. Ozaj to prehanas.

autor
1. aug 2020

Hej alempovedal že nejaká sa tam po ňom vkuse obzerá...a ja som teraz tehotná prečo by si neužil...

veronikaszabova
1. aug 2020

Prosim ta, sak nech sa kuka. Ver mu!
Kolko mas rokov? Lebo strasne nevyzreto posobis

autor
1. aug 2020

@veronikaszabova ja viem samej mi to príde hlúpe takto sa ponižovať ale ja si neviem pomôcť fakt by si ty nezistila ani trochu?

mircalla
1. aug 2020

Áno, si trápna. A toto nemá s hormónmi nič spoločné, len s trápnosťou

iwesska
1. aug 2020

Daj tomu cas..Coskoro sa stane to,co si tak zelas,pretoze ho k tomu doslova nutis👏Ja byt nim,taketo denno denne vypocuvanie by som nevydrzala, hladala by som pokoj u nejakejpohodovej,triezvo zmyslajucej baby.

deti95060810
1. aug 2020

troška sa premôž a neukazuj zrovna to horšie ja...😉

vilma7
1. aug 2020

No a čo keby si užil keby bol slobodný? Buď rada že ti na tvoje trápne scenáre odpovedal ešte vcelku slušne, lebo iný by ťa už asi pobalil. A nenaser ho zbytočne, lebo si tam vyventiluje nervy z teba!!!

veronikaszabova
1. aug 2020

Tak ja by som mojho chlapa v prvom rade nepodozierala, nakolko mu verim.

kakawah
1. aug 2020

Je mi ta ľúto. Ze sa tak trapis. Ja som v kupeloch bola a aj mna ohanal zenac. Co ti poviem...
Tu plati jediné, ked suka neda, pes nevezme. Pojde dalej skúšať. Skus sa upokojit. Nezabranis tomu, ked sa ma stat , stane sa. Ale ziarlis oprávnene.

zuzubb007
1. aug 2020

No takýmto tempom chudák chlap možno aj niekoho iného nájde čo nebude furt len komandovat a vyšetrovať, by som sa trochu spamätala na tvojom mieste

rozovykon
1. aug 2020

ja by som byť tebou zašla za psychológom určite ťa správne nasmeruje, treba trošku popracovať na sebe, vlastnom vnímaní seba samej, sebadôvere. Sama cítiš že to nie je o.k. Odpovede tvojho muža mi prídu úplne v pohode, dokonca ho aj obdivujem, že ma trpezlivosť a vôbec s tebou o tom baviť.

marca12
1. aug 2020

Si trapna ako si napisala. Ved je uplne normalne,ze nam je niekto sympaticky a uplne normalne,ze ak by nebol zadany,tak by s nou nieco mal. Ja by som takisto odpovedala. Svadbou sme neoslepli. A spamataj sa,lebo svojimi vystupmi ho zazenies do postele inej. Musis si vstupit do svedomia a zapracovat na sebe. Je to tazke,ale pevnou volou to zvladnes a nevyhovaraj sa,ze sa to neda.

marca12
1. aug 2020

Naco ho vypocuvas. Vsak nech sa obzera. On si zatial uvedomuje,ze je zenaty a caka dieta,to najcennejsie v zivote. Tak si to nekaz. Vykasli sa na otazky. A tvoj chlap by ta mal uzemnit. Moj by ma poslal kade lahsie a ani neodpovedal na sproste otazky. Viem,kde je hranica a taku hranicu by mal aj tvoj nastavit. Dovolujes si privela.

anickaaa6aaa
1. aug 2020

Áno je to trápne a detinské. Co ho vypocuvas.? Pokiaľ niekoho ľúbim tak mu verím. Pokiaľ nemáš dôvod ho podozrievať naco do neho rypes. Ublížil to nejako? Klamal? Sa čudujem ze ta ešte trochu neuzemnil...

sona96
1. aug 2020

A čo je zlé na tom, že sa mu páčia aj iné ženy? Však aj v kostole sa sľubuje vernosť a nie slepota. Však ja ešte prvá ukážem na nejakú peknú ženu, keď ideme po ulici, nech sa mm pozrie. Treba mať trošku nadhľad a zamyslieť sa prečo vlastne ziarlis. Máš takú nízku mienku o svojom mužovi alebo sama o sebe?

sim_sis14
1. aug 2020

Ja som bola žiarlivá tiež! Ale? Skoro som oňho prišla a povedal mi kraaaasnu vetu, že keď ho budem uhanat tak aj tak to urobí, lebo ty si to už aj tak myslíš a robíš scény akoby to naozaj urobil. A budeš taka istá hystericka koza ci to urobí ci nie. Takže sa ukludni, nekaz si rodinu a vzťah svojou primitivnou hlúposťou! A čo to musí byť bolesť pre toho chlapa keď mu jeho polovička s ktorou má byť do konca života neverí? Ako by si sa cítila keby v tebe nemá partner dôveru? Keby ta nechce keby chce byť s inou asi by nebol ženatý a nečakala by si dieťa? Ja neviem majú chlapi sedieť len doma pri žene? Na nikoho sa nikdy nepozriet? Alebo ja neviem.. Proste si uvedom, že keby chce to spraví ci o tom budeš vedieť alebo nie.. A keď mu neveríš a myslíš, žeby ti to urobil tak načo si s ním? Add. Som na teba taka lebo nechcem aby si si to pokazila a hlavne aj ja som bola taka blbá žiarivka! Drz sa 🙌

autor
1. aug 2020

@sim_sis14 ďakujem všetkým

hariet
1. aug 2020

pri tvojej ziarlivosti sa cudujem, preco si tam nesla s nim, by si ho mala viac pod kontrolou 🙂

aniele
1. aug 2020

Nám s mužom žiarlivosť do istej miery zničila detstvo. Mne vyvádzal otec, jemu mama. Neznášal sme ich za to. To chceš?

maximilie
1. aug 2020

Tvoja žiarlivosť musí mať svoj dôvod. Pre nič za nič sa tak nespravas. Keby si mala v ňom dôveru, nerobila by si to. Nestalo sa niekedy, že si sa v ňom sklamala? Neprišla si mu pár krát na klamstvo? (Nemuselo to byť konkrétne , čo sa týka žien, ale všeobecne klamstvo) alebo, nie je zvyknutý hovoriť ,,polopravdy"?

Tu začni písať odpoveď...

Odošli