1.sono vyšetrenie. Podeľte sa o pocity a výsledky

poleva
6. dec 2007

ahojte chcela by som sa s vami podeliť o vaše pocity a výsledky pri 1.sono
ja som skoro v 5 tt a včera som bola u lekára, ten mi potvrdil tehu ale ešte nič nevidel okrem toho povedal že som úplne ok a sliznicu mám pekne hore a objednal ma o 2 týždne.
dakujem za všetky príspevky

mirip
5. sep 2008

to je vlastne jedno ale my mrzí že sa konečne tešíme so zázraku a možno sa dlho nebudeme 😔

vika34
5. sep 2008

ahoj mirip,vítam ťa ,asi fakt musíme veriť v zázrak,tak veľa zdaru

miroslava33
6. sep 2008

ahoj vika,
len Ti poprajem pekný vikend ... u mna všetko postarom ..
v pondelok budem volať do heliku aby som preobjednala termin sono

vika34
7. sep 2008

ahoj, vcera ma strašne boleli kríže a občas aj vaječníky,vždy jeden po druhom nikdy nie naraz,asi po troch hodinách to prešlo,nekrvácam,takže čakám na utorok

miroslava33
7. sep 2008

ahojček ..
bolesti v oblasti vaječnikov by nemali vadiť, vraj je to znamka rastu maternice a naťahovanie jej
väzov pri tom ako rastie mimi... aj mna občas večer bolieva bruško ...
takže to beriem ako pozitivum ... 😵

vika34
7. sep 2008

to by podľa tej bolesti muselo mimi narásť hodne,včera ma to dosť poobolievalo,ale kedze ja nemávam žiadne bolesti pri menzes tak neviem posúdiť či to bolo normál,alebo nie

miroslava33
7. sep 2008

mna sa v heliose vždy pytali , či ma bolieva bruško ... oni to brali ako priznak tehotenstva,
ale v začiatkoch som to vôbec necitila ..až poslednu dobu, ale len k večeru a nie každy den ..
a mavaju to aj iné tehulky, dokonca už v začiatkoch tehotnosti ešte pred pozitivitou krvi na hCG

vika34
7. sep 2008

ale divím sa ,ked sa im nezdalo hned prvé UTZ ,PREčO NáM NEVZALI hned krv na HCG a neopakovali ho ,mohli sme už vedieť aspoň viac,lebo toto čakanie je hrozné 😠

miroslava33
7. sep 2008

mne ho brali 3x- prvé bolo negat, druhe už pozit, a tretie brali preto lebo na sono stale nič nevideli,
ale hCG išlo hore ...takže sa len ubezpečili že som tehu,
potom už bolo vidno aj na sono tehu, potom mi už hCG neopakovali

vika34
7. sep 2008

ktorý deň po et si mala test negatívny,mne brali na 10 a 13 deň a mala so 60 a 191

miroslava33
7. sep 2008

13 den po ET bolo negativne ... potom o dva dni už bolo pozit.- bolo nad 0,1 -ale presne neviem, v heliku robia beta hCG, nie celkové hCG
aj preto rozmyšlam či som neotehotnela až po ET ...ale ktovie ... ved je to fuk ... 😵

vika34
7. sep 2008

mne môj doktor povedal ,že sa emryo mohlo uhniezdiť až po dvoch dňoch a tiež už mi je jedno ,len nech to už nejak ,najlepšie aby bolo všetko o.k.,dopadne,lebo táto neistota ma totálne ubíja,čím som staršia ,tým to ťažšie nesiem

miroslava33
7. sep 2008

to moje by sa muselo uhniezdiť asi o 2 týždne neskôr 😎 .... ale na tom nezaleži
tento týžden ideš znova na sono?

vika34
7. sep 2008

idem v utorok svojemu a v stredu by som mala ísť do CAR,tak uvidím podľa výsledku v utorok

miroslava33
7. sep 2008

budem na teba myslieť ... ved ak ti to nevadi, daj potom vedieť ...
ale ja verim že narastlo 😵

vika34
7. sep 2008

dám vedieť ako som dopadla,ked budeš mať niečo nové napíš 😀

miroslava33
8. sep 2008

tak ja som objednaná až buduci piatok ... budem dovtedy hrozne nervozna
vlasnte ... som už teraz 😀

juditte
8. sep 2008

ahojte!

dnes mi meska MS 4 den, zajtra si spravim test. Ak vyjde pozitivny, mam ist hned k lekarovi? Urobi mi sono? Alebo povie, ze je este zavcasu??

mirip
8. sep 2008

to máš skoro aspon ked bude 2-3 týždne meškať

miroslava33
9. sep 2008

ahoj vika.. ako? narastli ste ? ja verim že ano ....

vika34
9. sep 2008

ahoj miri,nemám veľmi dobré správy,mimi je iba niečo cez 4mm,a videla som to na vlastné oči,takže nechápem ako pred týždňom v Car to mohlo mať 6mm,ale to už je jedno.Zajtra idem do Car ale asi iba pre papier na kyret,dnes som začala málo špiniť,ale veľkosť bola na 6tt,čo nie je možné,mám prísť k svojmu ešte štvrtok skoro ráno,tak predpokladám,že koli tomu ,aby si ma hned naplánovali,už ani neplačem,iba ked na to intenzívne myslím,že prečo je to také nespravodlivé,a ked som to dnes vysvetlovala svojej dcere,že pôjdem do nemocnice.Je to proste tak a určite sa s tým vyrovnám,len treba čas.Dúfam,že to nebude aj tvoj prípad a že vy pekne narastiete.Džím palce.pá

mirip
9. sep 2008

ahojte, aj ja som na tom zase ako minulý týždeň, v neistote ☹ doky povedal že od minulého týždna podrástlo ale stále nevidí srdiečko tak mám prísť zase o týždeň, čiže som na tom podobne, stres, strach, neistota ako minulý týždeň a čakať do utorku ☹ 😢

miroslava33
10. sep 2008

ach vika .. .to ma mrzí ... strašne som ti priala, aby ste narastli
viem že utešovať moc nema zmysel, musí to prebolieť ... ale tvoja dcerka je iste tvoje slniečko
moja neistota bude trvať až do buduceho piatka .... zatial sa len sledujem a neustale
si pozeram do gatiek či nekrvacam, už si pripadam uchylna
Drž sa Vika ... čas to trocha uhladí .... naozaj je mi smutno ,
ale dakujem že mi držíš palce
necham ti potom odkaz ked už budem vedieť čo so mnou ....

vika34
10. sep 2008

ja som začala trochu špiniť a čakám kedy to odkrvácam,už neberiem lieky tak uvidím.DRžTE sa ,nech to bude o.k.,samozrejme napíš

dicinka1
29. sep 2008

ajojte .,kedy sa robi prve sono po IVF?

vika34
29. sep 2008

V GF na 35 deň,držím palce 😀

dicinka1
29. sep 2008

NA 35 DEN OD ET?CI AKO?

sandrika
29. sep 2008

vika34 😔 je mi to ľúto, držkaj sa

miroslava33
30. sep 2008

dicinka - v heliose na 12 den od ET ... a vika asi myslela 35 den cyklu ...

dicinka1
30. sep 2008

aha..je nieco vidiet uz aj 10 den po et?s predlzenou kultivaciou?a vkladom na 6 den?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre