3D/4D ultrazvuk Bratislava

gazdi
28. feb 2009

Neviete mi poradiť kde v BA robia 3D/4D ultrazvuk? V ktorom týždni sa robi? Koľko sa treba objednať dopredu a čo to stojí? Ďakujem.

matt31896
28. mar 2011

@sonet Je to RADMA GYN a nie gyn RADMA! To môže byť zaregistrované ako úplne iná spoločnosť i ked Google by mal nájsť aj nesprávny slovosled. Dokonca existuje aj firma RADMA lenže ju pravdepodobne na internete nenájdete.

kiribaby
14. máj 2011

Ahojte, som v 13tt a premýšľam nad 3D utz niekde v BA, počula som o "malom" a "veľkom" 3D, boli ste na tom niektorá dvakrát? v ktorom tt, kde a koľko ste platili?

kvietok23
16. máj 2011

tiez rozmyslam, myslite, ze by mohlo byt vidiet pohlavie na tom "malom " 3d?

kiribaby
17. máj 2011

@kvietok23 ak nikto iný, o 13 dní ti na to odpoviem 😀 už sa neviem dočkať!! Potom sa podelím o skúsenosť 😎

kiribaby
10. jún 2011

@kvietok23 Ahoj, tak ako? čo nové? chystáš sa na ten 3D? úprimne, ja som nebola veľmi spokojná s prístupom lekárky.. nič som sa nedozvedela, ani len váhu či dĺžku nie, pohlavie nebolo vidno, bola som dosť sklamaná, ale aspoň máme fotky a videá na pamiatku 😉 Dnes už ale viem, že budeme mať dievčatko a veľmi sa z toho teším, nakupujem výbavičku jedna radosť 😀 Želám všetko dobré, ak by si šla na 3D a bábätko by nebolo v dobrej pozícii, skús sa s nimi dohodnúť, že preložíte termín na neskôr, poznám veľa báb, ktoré vďaka 3D vedeli pohlavie už v 15tt, určite to stojí za pokus 😎

lauricka
17. júl 2011

@kvietok23 pravdepodobnost je velka, ze ano. Uz si bola?

kvietok23
17. júl 2011

@lauricka este nie, caka ma velky morfo v 20tt tak to nechavam tak, a potom, ak by nahodou nie, budeme rozmyslat nad 3D🙂

lauricka
4. aug 2011

@domika007 Dominika a aku velku obrazovku mali vo Femme pri 3D? ako to tam maju zariadene? Videla si dobre vsetko?

lauricka
4. aug 2011

@kvietok23 tak moja skusenost: v 18tt na komercnom 3D sa uz dalo rozoznat pohlavie, u jedneho skoro isto, u druheho ravdepodobne, videli sme to i my. V 20 tt na klasickej prehliadke nevidel lekar nic. Tak snad Ty budes mat stastie aj na standardnej prehliadke.

domika007
4. aug 2011

@lauricka obrazovku? taku normalnu podla mna 😅 a bolo vidiet pekne vsetko...ambulancia je taka novsia, moderna, pekna

lauricka
4. aug 2011

@domika007 ked som bola na malom 3D v gynfive, mali na stene velky televizor plochy, to bolo super, standardne na prehliadkach je len ta klasicka mala obrazovka k pristroju, tak preto som sa pytala. Na standardnej prehliadke je aj tak otocena, ze ja tam ani poriadne nevidim.

domika007
4. aug 2011

@lauricka ach tak, toto bol normalny monitor 😉

lauricka
4. aug 2011

@domika007 vdaka 🙂

wwwierka
6. nov 2011

Sukromne centrum MUDr. Marian Oros. Mame najnovsi 4D ultrazvuk, babatko si same sledujete aj na plazme pred vami, plus, ak mate zaujem sa obraz moze premietat aj v cakarni, na plazmu, vasmu partnerovi a rodine. Plus DVD.

tetapetra
13. jan 2012

@wwwierka nasla som si Mudr Orosa na nete, len neviem klko stoji 4D. viete mi to povedat? 😉

lensam
5. mar 2012

Ahojte. Viete mi niekto povedať, prečo doporučuju 3d, 4d ultrazvuk až v 24-28 týždni? Veď ked tam zistia vyvojove vlády, tak na interupciu je uz neskoro. Tak aky to má zmysel sa trápiť uz v tehotenstve, ked sa s tým neda nic robiť?

tehula
5. mar 2012

@lensam 3D/4D ultrazvuk je zalezitostou skor komercnou. Ide najma o nahranie zaznamu dietata, kde uz je pekne vidno do tvare. Na odhalenie vyvojovych vad je samozrejme potrebny ultrazvuk skor a vacsina doktorov - radiologov sa zhodne na tom, ze v 2D sa im robi lepsie. 3D a 4D je lepsi skor pre laika teda mamicku....
Inak niektore sukr. centra robia 3D aj pred 20tym tt, zvacsa aj je lacnejsi....

tehula
5. mar 2012

@tetapetra donedavna tusim 70eur bola cena

cicimon
5. mar 2012

@lensam 3D nie je az tak kvoli vyvojovym chybam, na to je skor 2D

monika.ki
21. jún 2012

Baby nebola ste niektora na 3D v Bratislave na ruzinovskej ulici konkretne Milly sa to vola.. Ake mate skusenosti Dakujeeem

adka22
27. júl 2012

baby ktore ste boli na 3D v Gynfive tento rok, kolko ste platili a ako dlho sa caka na objednanie?

althejka
1. aug 2012

Ja som bola v pondelok na 3D vo Femme s.r.o doktorka bola zlata,aj sestricka, malemu bola vidno tvaricka,len uz je tam taky ntlaceny a hlavou dole,ze nic ine ani neslo zamerat. ale ako zazitok to je super, par fotiek mame aj videjka. a hlavne buduci tatik si to uzil 🙂 platila som 50 E.

st2
9. aug 2012

@adka22 nezistila si nieco ohladom 3D v Gynfive? tiez nad nim uvazujem

zuzkaamato
9. aug 2012

@adka22
@st2 ahojte.. ja som bola v gynfive. plati sa okolo 64 eur tusim a tusim som sa asi mesiac dopredu objednala, mozno aj menej. ale neviem, ze by sa tam muselo cakat..

st2
9. aug 2012

@zuzkaamato jeeeeee supis konecne niekto sa mi ozval, mam este otazocku, robi sa 3D v tej uzv miestnosti kde maju plazmu na stene? a dostanes potom aj cd a aj foto?

zuzkaamato
9. aug 2012

@st2 ano, vidis to na velkej telke 🙂 a dostanes aj foto aj cd 🙂 na fotke mam tvaricku, na dalsej vidno pohlavie a na tretej mame pokrkvane rucicky a nozicky 🙂

st2
9. aug 2012

@zuzkaamato super takze asi je u nas tymto rozhodnute, raz som tu niekomu videla fotky z 3d z gynfivu a vyzerali velmi dobre tak ostre mi prisli
a kedze je k tomu aj cd kde sa babo hybe a tak asi nie je o com, a fotiek kolko dostanes tie 3 iba?

adka22
9. aug 2012

no mne tam bola svagrina ale minuly rok a bola spokojna len dlhsie cakala na objednanie tak som zhanala aktualnejsie info.tak ale pre nas je to uz pase kedze sme boli na 3D v Pro-care.

zuzkaamato
9. aug 2012

@st2 hej fotky su len 3, ale naco viac. aj tak je najzaujimavejsia ta, na ktorej je tvaricka. a samotny ten ultrazvuk je super zazitok, ked ti doktor ukazuje organy a koncatiny a ked sa ti babo hybe v priamom prenose 🙂

zuzkaamato
9. aug 2012

@adka22 inac mna do gynfivu poslal moj doktor z procare. nechapem preco ku konkurencii 🙂 mozno to 3d zacal robit procare len teraz niekedy...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre