3D ultrazvuk je podľa mňa len komercia

Bola som na 3D v gyn five, neviem ale mam z toho zmiesane pocity, pretoze lekar povedal, ze to vobec nema diagnosticky charakter, ide len o vyzaz babetka, dokonca u mna ani to nebolo pekne vidiet. Na strane www.novedieta.sk propaguju, ze hlavne v 12 a 13 tt sa daju zistit gen. vady a presvetlenie sije, zial bola som tam aj vtedy a lekar povedal, ze to tam nerobia, teraz v 24 tt povedal, ze dolezitejsi je 2d ultrazvuk v 20tt. Neviem preco to potom tak propaguju, ved myslim, ze vacsine ide o to dozvediet sa ci je babetko o.k. a nie len vidiet podobu. Ja si myslim, ze 3d je čistá komercia nič viac.
monika1279
2. dec 2011
Ja sa na 4D sono nemôžem sťažovať.Boli sme v Martine u Dr. Grochala, milý lekár.Vyšetrenie trvalo cca 30 minút.Skontroloval všetko - funkciu srdiečka, pozeral komory na srdiečku, nožičky,ručičky - dokonca aj zrátal pršteky, hlavičku dopodrobna všetko premeral či je všetko primeranej velkosti, proste cele bábo 🙂 Nemôžem sa sťažovať. Zaplatili sme síce 25 e, ale zasa to bol súkromný lekár a boli sme si potom istejší že je malá v poriadku 😉

Začni písať odpoveď...

Odošli