3D ultrazvuk v Leviciach. Odporúčam Vám pána doktora

kikina74
6. jan 2008

Som veľmi šťastná, bola som na 3D vyšetrení a dopadlo to výborne.V Hlohovci mali plno, a tak som sa objednala do Levíc. Doktor bol veľmi milý, zobral ma dokonca na Silvestra.Veľa sa so mnou rozprával, ukazoval mi bábatko do detailov,hlavičku ,mozog, bruško, srdiečko, oblička, všetko je v poriadku.Bude to dievčatko!!!! čakala som na tehotenstvo 8 rokov a teraz také šťastie !!!
Hneď som sa s ním dohodla, že budem chodiť do poradne k nemu, má super vybavenú ambulanciu.
Baby, vrelo doporučujem .
kontakt 036/6379 532

evca80
9. máj 2012

Ahojte.
Chystam sa na Slovensko, byvam v LV a neviem sa rozhodnut ci mam ist do LV na 4D. Ake vysetrenia urobi p.doktor alebo len sono?

erikabv
8. feb 2013

@evca80 Ahoj, MUDr. Neubauer je moj zensky lekar, chodim k nemu cele tehotenstvo. Vysetrenia robi kompletne. Co sa tyka ultrazvuku, tusim on ma ako jediny v LV uz ten modernejsi pristroj, ktorym dokaze nielen sledovat babo 3D a 4D, ale robi nim aj merania specialne.
Ale teraz pozeram datum tvojho prispevku, tak to uz mas asi davno po porode 🙂 Ale tak aspon info pre dalsie tehulky ;)
Ma aj webovu stranku, 4jadin.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre